از بهاره رهنما و پدرش تا سردار آزمون و سولیک خانوم (۸۶۷)

از بهاره رهنما و پدرش تا سردار آزمون و سولیک خانوم (۸۶۷) گزارش تصویری

بهاره رهنما بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون با انتشار عکسی در کنار پدرش و با انتشار دلنوشته ای زیبا تولد ۷۹ سالگی پدرش را تبریک گفته و برای غم همه پدر و مادرهای ایران احترام قائل شده است.

بهاره رهنما بازیگر پر حاشیه کشورمان روز گذشته در حالی تولد ۷۹ سالگی پدرش را جشن گرفت که از غم او نوشته بود که چگونه نگران فرزندانش می باشد. گفتنی است بهاره رهنما از بازیگران مطرح و توانای کشورمان است که دستی به قلم نیز دارد. در ادامه عکس های از بهاره رهنما و پدرش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

سلفی بهاره رهنما و پدرش

بهاره رهنما بازیگر کشورمان که در حوزه های سینما تئاتر و تلویزیون فعالیت دارد به عنوان مدل آرایشی نیز کار می کند و زمانی که مدل برند لوازام آرایشی همسر دومش امیرخسرو عباسی بود با وی آشنا شده و ازدواج کردند.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از بهاره رهنما , حدیث فولادوند , خاطره حاتمی , شیوا طاهری , سانیا سالاری , سپیده خداوردی , نسرین مقانلو , گلشید بحرایی , ویدا جوان , فریبا نادری , نیکی مظفری , ازاده زارعی , سیاوش خیرابی , مریم وطن پور , آنا نعمتی , سردار آزمون , متین ستوده , تینا پاکروان و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

بهار رهنما نوشت : پدرم این روزا شماله ،برا تولد ۷۹ سالگیش رفتم دیدنش خوشحال نیست،رنگ و روش سر جاش نیست،میگه ما همه بچه هامونو از دست دادیم میگم پدر من که اینجام اون دوتام سالمن شکر خدا میگه:اره اما ممکن بود هر کدوم از شما تو اون هواپیما باشین،میگم حالا که نبودیم میگه من حسش کردم،اون پدر مادرا دیگه پشتشون صاف نمیشه،یک کیک کوچولو میگیرم و پدر جان به خاطر من در بهت و غم فوتش میکنه،یادمه یک زمانی همش میشمردم بابام ۴۴،۴۵،۴۶بابام پنجاه،پنجاه و دو…ساله شد،قلبم تند تر میزدو همیشه اشک تو چشام حلقه میزد،و حالا من ۴۵ساله به هیکل نحیف صورت همچنان جذاب اما به شدت تکیده شده او در این هفته آخر نگاه میکنم و حس میکنم که همه پدر مادرهای ایرانی این داغ رو تا بن جان حس کردندو عزادار شدند… پدرم تولدت مبارک،به احترام غمت تمام قد می ایستم،به احترام غم همه پدر ها و مادرهای ایران…

تولد پدر بهاره رهنما

عکس بهاره رهنما و پدرش

عکس های بهاره رهنما و پدرش

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

حدیث فولادوند نوشت :……هر سال میگیم دریغ از پارسال…….????

حدیث فولادوند

خاطره حاتمی نوشت : براى منیره هاشمى عزیزم مربى شناى کلاب آفتاب ِمجموعه انقلاب و مدیریت محترم اون خانم مدقق عزیزکه شرایطى رو فراهم کردن براى آموختن از همچون مربیانى مثل منیره عزیزم ❤️ممنونم اززحماتتون?✨?

خاطره حاتمی

شیوا طاهری نوشت : زن می‌تواند چندان نفرت بیاموزد که دلبری را از یاد ببرد.

شیوا طاهری

سانیا سالاری نوشت : رنگ ها گواه زندگی اند حتی در میان سیاهی حتی در زمانه ی تیره و تار

سانیا سالاری

سپیده خداوردی نوشت : ??سپاس از نگاه #معین_هاشمی_نسب دوست عزیز و هنرمند ??. .ای وای از این جان، از این سپیدِ پُرسبز که زیر آمده از خون «این دیوانه خاتون». به پهنای سپیدرنگش که زَنَد هر رنگ به بوم‌ِ جان‌سختش؛ رها سازد این جان را از این اهریمن ملعون.

سپیده خداوردی

نسرین مقانلو نوشت : نیاز دارم مدتی نباشم، سفر کنم به جایی که هیچ کسی را نشناسم به جایی که هیچکس مرا نشناسد دور باشم و رها
سبک باشم و ارام آدمهایی را ببینم که هیچ تصویری از آنها ندارم در مکانهایی بنشینم که هیچ خاطره ای را برایم زنده نمیکنند نه به کسی فکر کنم، نه نگران چیزی باشم، نه از پیشامد پیش نیامده ای هول هراس داشته باشم، من نیاز دارم مدتی در خنثی ترین حالت ممکن باشم….
میخواهم فقط من باشم و خدای خودم….

نسرین مقانلو

گلشید بحرایی نوشت : این روز و شب ها که دومینوى بحران سختی رو پشت سر میذاریم کمتر دل و دماغ شاد بودن هست..اما چاره ایی نیست چرا که زندگی باید جریان داشته باشه،،این عکسم رو دیدم یهو احساس کردم که چقدر دلم تنگ شده برای اینکه وقتی وارد فضای مجازی میشیم خبرهای خوب بخونیم و بشنویم خسته شدیم از بس توی فضای مجازی اخبار تلخ دیدیم و شنیدیم..امیدوارم از این به بعد با أخبارهای شاد و خوب روزهامون رو تا شب سپری کنیم.. راستی خیلی هوا سرد شده اما امیدوارم که بشدت خونه دلهاتون گرم باشه ?

گلشید بحرایی

ویدا جوان نوشت :آیا به یاد می‌آوری

همچنین بخوانید :  سینا مهراد در آقازاده تا سمانه پاکدل و همسرش با ساغر قناعت بوم و بانو

که در روزگار جنگ

چگونه عشق میان من و تو

هر روز شکلی تازه می‌گرفت

و هیأتی تازه‌تر؟

و تو از روزهای گذشته زیباتر می‌شدی

و من بیش از روزهای گذشته دوست‌ات می‌داشتم.

آیا به یاد می‌آوری

چگونه دیوار زمان را می‌شکافتیم

و وسعت چشمان تو

چونان مساحت سرزمین من

افزون و افزون‌تر می‌شد؟

روزهای عشق و جنگ | نزار قبانی

ویدا جوان

فریبا نادری نوشت :حمید سپیدنامِ نازنین، رفیق روزهای خوب و شیرین و گاهی تلخ، از اینکه هر سال ب نسبت گذشته ات بیشتر و بیشتر موفق میشی از صمیم قلبم خوشحالم برات. ب دلیل دوری از شهر نتونستم امسال کنار تو و پگاه زیبا باشم ولی میدونم ک مثل همیشه با انرژی زیاد و مثبت ترکوندی. ??‍♀️?? از اینکه اطرافم رفقایی مثل شماها دارمم کلی به خودم میبالم???

فریبا نادری

نیکی مظفری نوشت : منتظرتون هستیم براى دیدن نمایش ” نیمه ى تاریک ماه ” هر شب ، ساعت ٢٠:٣٠ تماشاخانه مَلِک

نیکی مظفری

ازاده زارعی نوشت :#نوستالژی روزهای گرم

آزاده زارعی

سیاوش خیرابی نوشت : من سیاوش خیرابی به داشتن تک‌تک شما عزیزان افتخار میکنم و میخوام بگم شما هستید که من هستم.

سیاوش خیرابی

مریم وطن پور نوشت : ???.خداوند برای هر کس همون قدر وجود داره که او به خداوند ایمان داره ….( تو تمنای من و جان من و یار منی پس بمان تا که نمانم به تمنای کسی) ?❤

مریم وطن پور

آنا نعمتی نوشت : ?زیباست خورشید انرژی بخش

آنا نعمتی

سردار آزمون نوشت : من و سولیک خانوم ❤️ گذر زمان – ۲ سال ، اسب ها واقعا نجیب هستن شما موقعه ای که از پیشونیش میبوسین حس و انرژی مثبتی میگیرین ❤️ به اسبا خوبی کنین حاضرن جونشون رو بدن ، با حیوانات به خوبی رفتار کنیم ❤️??

سردار آزمون

متین ستوده نوشت : عزیز دلم مرسی که به تماشای ما نشستی و ممنون بابت گلهای زیبات ، تو خودت گلی عشق من❤️❤️❤️❤️❤️
نمایش دراکولای سفید رو میتونید هر شب ساعت ٨:٣٠ در پردیش تاتر شهرزاد تماشا کنید ، خرید بلیط از سایت ایران نمایش

متین ستوده

تینا پاکروان نوشت : تو را نمی توان نوشت

تو زیبایی و

این هیچ ربطی به زیبایی ات ندارد

حرف نمی زنی

چراکه می دانی

یک پرنده وقتی حرف می زند

انسان است

وقتی سکوت می کند

آسمان… #گروس_عبدالملکیان

تینا پاکروان

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-01-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi