جذاب ترین فوتبالیست‌ های فعلی و سابق دنیا از بکهام تا سرجیو راموس

جذاب ترین فوتبالیست‌ های فعلی و سابق دنیا از بکهام تا سرجیو راموساخبار و رویدادهای ورزشی

با تهیه فهرستی ۱۰ نفره جذاب ترین بازیکنان فوتبال جهان که در حال حاضر و در سابق مشغول بوده اند معرفی شدند و جالب است بدانید دیوید بکهام با ۴۴ سال سن هنوز در صدر جدول می باشد.

بر اساس لیستی که به تازگی توسط مجله سان منتشر شده جذاب ترین فوتبالیست‌ های جهان معرفی شده اند که در این لیست دیوید بکهام هنوز به عنوان جذاب ترین انتخاب شده و جالب است بدانید که سرخیو راموس در انتهای جدول قرار دارد. در ادامه با جذاب ترین های دنیای فوتبال در آشنا niksalehi شوید

جذاب ترین فوتبالیست‌ های جهان

نشریه سان گزارشی را در مورد جذاب ترین فوتبالیست های فعلی یا سابق دنیا معرفی کرده است که دیوید بکام در سن ۴۴ سالگی همچنان در بالاترین رتبه قرار دارد.

بر اساس تحقیقاتی که توسط وبسایت “تیکت گام” انجام شده است، دیوید بکام جذاب ترین فرد مربوط
به فوتبال است. بکام در این نظرسنجی ۲۱٫۲۵ درصد آرا را از آن خود کسب کرده است.
او اخیرا به عنوان مالک باشگاه اینتر میامی در لیگ فوتبال آمریکا به فوتبال برگشته است
و البته تنها بازیکن بازنشسته لیست است.

جذاب ترین فوتبالیست‌ های

پائولو گاتزانیگا

نفر دوم لیست با ۱۵ درصد آرا کمی عجیب به نظر می رسد. پائولو گاتزانیگا دروازه بان آرژانتینی است که در حال حاضر در تاتنهام توپ می زند. این دروازه بان با درخشش هوگو لوریس در این فصل نقش پررنگ تری پیدا کرده است. نفر سوم با ۱۲٫۷۵ درصد آرا، روبن لوفتوس چیک است که در چلسی چندان درخشان عمل نمی کند اما اخیرا به عنوان مدل با شرکت “بوربری” قرارداد بسته است.

جذاب ترین فوتبالیست‌ های حال حاضر و سابق

چهارمین نفر لیست، آندره گومز با ۱۱٫۲۵ درصد آرا است. هافبک پرتغالی در بارسلونا دوران موفقی نداشت. این بازیکن در حال حاضر در اورتون توپ می زند. پنجمین نفر مارکو آسنسیو هافبک مایورکایی رئال مادرید با ۸٫۷۵ درصد است. این بازیکن ۲۴ ساله در شروع فصل با مصدومیت شدیدی مواجه شده و در حال ریکاوری است.

جذاب ترین فوتبالیست‌ های

سرجیو راموس کاپیتان رئال

نفر ششم اولیویر ژیرو، مهاجم فرانسوی چلسی است که ۷٫۵ درصد آرا را کسب کرده است.
جرارد پیکه که به علت ازدواجش با شکیرا، خواننده سرشناس کلمبیایی در میان غیرفوتبالی ها شناخته
می شود هم همین مقدار رای آورده است.

نفر هشتم کریستیانو رونالدو است که فقط ۶٫۲۵ درصد آرا را بدست آورده که با توجه به محبوبیتش در میان برندهای تبلیغاتی در سرتاسر دنیا نکته عجیبی است. رقیب همیشگی او لیونل مسی است که ۵ درصد رای آورده است. سرجیو راموس کاپیتان رئال مادرید با ۳٫۷۵ درصد آرا در رده دهم جای دارد.

فوتبالی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :