تولد سروش رفیعی ستاره سپاهان در قرنطینگی

تولد سروش رفیعی ستاره سپاهان در قرنطینگی اخبار و رویدادهای ورزشی

سروش رفیعی در این روزهای کرونایی در خانه اش به تنهای جشن تولدش را جشن گرفته و ضمن تبریک عید به مردم و دوست دارانش برای همه آرزوی سلامتی کرده است.

سروش رفیعی که در سال ۹۸ اتفاقات عجیبی برای وی افتاده بود و مجبور شد از پرسپولیسی ها جدا شده و به شهر خودرو برود و بعد از ان نیز به تیم سپاهان اصفهان برود سال نو را با تولدش جشن گرفته است و امیدوار است در سال جدید همه مرد به سلامتی برسند و امیدواریم این ستاره فوتبال نیز در زندگی فوتبالی اش موفق باشد. در ادامه عکسی از جشن تولد سروش رفیعی در این روزهای قرنطینه را در Niksalehi  مشاهده کنید

تولد سروش رفیعی در خانه

سروش رفیعی متولد فرودین می باشد و در سال ۱۳۶۹ در شیراز به دنیا آمده و تک پسر است و یک خواهر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد.

سروش رفیعی با انتشار این عکس نوشت: سلام و عرض ادب عید مبارک آرزوی سلامتی و شادی روز افزون ممنونم از همه عزیزانی که با تبریک های صمیمی و گرمشون خوشحالم کردن دمتون گرم،، دوستون دارم

تولد سروش رفیعی

تولد در خانه سروش رفیعی

تولد سروش رفیعی ستاره سابق پرسپولیسی ها

گفتنمی است سروش رفیعی وقتی در ابتدای فصل و در اقدامی عجیب از سوی گابریل کالدرون سرمربی سابق
از تیم پرسپولیس کنار گذاشته شد، دلخور از اینکه در آخرین روزهای نقل و انتقالات این اتفاق افتاده،
به شهرخودرو پیوست. او توانست خودش را به ترکیب تیم یحیی گل محمدی تحمیل کند،
اما روش بازی تیم یحیی که ۲ -۴-۴ خطی بازی می کرد باعث می شد که نتواند
در پست مورد علاقه خودش بازی کند.

تولد سروش رفیعی

سروش رفیعی هافبک تکنیکی سپاهان

سروش رفیعی در نیم فصل و در حالی که یحیی هنوز در شهرخودرو بود از این تیم جدا شد و در یک انتقال جالب به سپاهان رفت. تیمی که هافبک های زیادی داشت به خصوص در پست او، اما رفیعی توانست کار را در سپاهان دست بگیرد و خیلی زود به یکی از مهره های اصلی تیم امیر قلعه نویی تبدیل شد.

صحفه شخصی سروش رفیعی , ورزش سه

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :