فرزند شیخ دیاباته دلیل رفتن ماشین گلزنی استقلال به فرانسه

فرزند شیخ دیاباته دلیل رفتن ماشین گلزنی استقلال به فرانسه اخبار و رویدادهای ورزشی

شیخ دیاباته مهاجم استقلالی ها که به ماشین گلزنی این تیم مشهور شده است به خاطر به دنیا آمدن سومین فرزندش به فرانسه سفر کرده تا در روز زایمان همسرش در کنار او باشد.

استقلالی ها بعد از شروع مجدد لیگ برتر تا کنون دو بازی انجام داده اند که یکی را باخته و دیگری را مساوی کرده اند و شاید یکی از دلایل ناکامی آن ها عدم حضور مهاجم پرقدرت مالیایی باشد که به خاطر پدر شدن دوباره اش به فرانسه رفته است. در ادامه جزئیات به دنیا آمدن فرزند شیخ دیاباته را در Niksalehi مشاهده کنید.

فرزند شیخ دیاباته

شیخ دیاباته مهاجم گلزن استقلال پدر شده است. مهاجم مالیایی استقلال که تهران را به مقصد فرانسه ترک کرده، این روزها پدر شده است. دیاباته از مدیران باشگاه برای حضور در زمان به دنیا آمدن فرزندش در فرانسه اجازه گرفته بود و با هماهنگی اردوی این تیم را ترک کرد.

دلایل ترک ایران توسط مهاجم آبی ها

شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال امروز به خاطر به دنیا آمدن فرزند سومش ایران را ترک کرد و قرار است روز پنجشنبه به کشور برگردد. این درحالی است که استقلال در خط حمله با کمبود بازیکن مواجه است و به دیاباته نیاز دارد.

سعید رمضانی سرپرست استقلال در پاسخ به این پرسش که چرا در شرایط کنونی
به دیاباته مرخصی داده شده، بیان کرد: او فرزند سومش در حال به دنیا آمدن است.
وقتی یک بازیکن از نظر ذهنی در تمرینات و مسابقه نباشد، به درد ما نمی خورد.
قبلا او با باشگاه صحبت کرده بود که زمانی که فرزندش به دنیا می آید به خانواده اش سر بزند.

فرزند شیخ دیاباته

فرزند شیخ دیاباته و همسرش

وی افزود: قطعا هیچ کس راضی به مرخصی رفتن او راضی نبود ولی با سبک و سنگین کردن به این نتیجه رسیدیم که اگر دیاباته باشد و نتواند از نظر ذهنی به ما کمک کند، برود بهتر است. به همین خاطر قول داد برود و چند روزه برگردد.

سومین فرزند شیخ دیاباته مهاجم استقلال

همسر دیاباته باردار است و چند روز دیگر سومین فرزند او به دنیا خواهد آمد.
از این رو شیخ چند روز قبل از استقلالی‌ها خواسته بود تا به مرخصی بود
و هنگام زایمان در کنار همسرش باشد.

 

از این رو انتظار می‌رفت با توجه به مسائل مربوط به قرنطینه مسافران در کشور فرانسه باشگاه استقلال با درخواست دیاباته موافقت نکند اما مدیران باشگاه این درخواست را قبول کردند و این بازیکن ایران را ترک کرد.  ظاهرا مسئولان استقلال با توجه به اینکه حال روحی دیاباته مساعد نبوده و دوست داشته در این شرایط پیش خانواده اش باشد، با درخواستش موافقت کرد و او ایران را ترک کرده است.

فرزند شیخ دیاباته

بازیکنان استقلال

مساله مهم اما حالا زمان بازگشت دیاباته به ایران است. با توجه به قوانین کشور فرانسه
شیخ احتمالا چند روزی در این کشور قرنطینه می‌شود و مشخص نیست
او چه زمانی قصد بازگشت کند.

از سوی دیگر استقلال در حال حاضر فقط مهدی قائدی را آماده  و سرحال در خط حمله دارد و مشخص نیست در غیاب دیاباته چه مشکلات بیشتری برای آبی ها در دیدارهای بعدی پیش بیاید.

خبرآنلاین , ورزش سه

تاریخ بروزرسانی : 2020-06-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :