واکنش‌ های دیدنی پسر محمد بنا پس از دیدن پدرش در تلویزیون را ببینید

واکنش‌ های دیدنی پسر محمد بنا پس از دیدن پدرش در تلویزیون را ببینید اخبار و رویدادهای ورزشی

پسر دو ساله محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران با دیدن تصاویری از پدرش در تلویزیون واکنش جالبی از خود نشان داده است.

سرمربی تیم ملی کشتی رنگی با افتخار به کشور بازگشت و عنوان نایب قرهمانی مسابقات جهانی را با شاگردانش به دست آورد. در ادامه تصاویری جالب از پسر محمد بنا را در نیک صالحی مشاهده کنید.

پسر محمد بنا

تصاویر جالب از خوشحالی فرزند محمد بنا سرمربی کشتی فرنگی ایران پس از تماشای پدرش در تلویزیون را ببینید. تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی خوش درخشید و با کسب ۴ مدال طلا و ۲ برنز به مقام دوم رسید.

به این ترتیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران در پایان رقابت‌های جهانی نروژ، با کسب ۴ مدال طلا توسط میثم دلخانی در ۶۳، محمدرضا گرایی در ۶۷، محمدهادی ساروی در ۹۷ و علی اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم و ۲ مدال برنز محمدعلی گرایی در ۷۷ و پژمان پشتام در وزن ۸۲ کیلوگرم، پس از روسیه بر سکوی نایب‌قهرمانی جهان ایستاد.

شاگردان محمد بنا موفق شدند بهترین نتیجه تاریخ کشتی فرنگی ایران در تاریخ مسابقات جهانی را به دست آورند. بنا پیش از این در المپیک ۲۰۱۲ لندن هم به همراه شاگردانش یک نتیجه تاریخی دیگر با کسب ۳ نشان طلا به ثبت رسانده بود. دیگر نتیجه فوق‌العاده بنا با تیم ملی کشتی فرنگی قهرمانی بی‌سابقه جهان در سال ۲۰۱۴ بود.

پسر محمد بنا

پسر محمد بنا

درباه سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی

شاید حالا که تیم ملی کشتی فرنگی ایران با ۴ مدال طلا و دو برنز و ثبت بهترین نتیجه تاریخ به عنوان نایب قهرمانی جهان رسیده، می توانیم بگوییم که از نسل طلایی جدید این رشته رونمایی شده است.

این پروژه سه سال زمان برد تا محمد بنا بتواند نسلی جدید را آماده هنرنمایی در سطح اول،
جهان کند و گرچه کسب یک طلا و یک برنز در المپیک توکیو هم نتیجه قابل قبولی برای آقای،
خاص کشتی بود، اما حالاست که می‌شود خنده را در صورت محمد بنا دید.

او در دو شب متوالی چند تندر به شاگردانش زده و تصویری با خنده و ذوق و شادی از او به تهران مخابره شده است. چیزی که برای خود ممنوعش کرده بود تا نتیجه کار و تلاش و تشخیصش را ببیند. درست مثل بازگشت به محوطه رویایی المپیک لندن که چهار سال بعد بدل به صحنه عزاداری غریب او شده بود.

پسر محمد بنا

گریه تا شادی محمد بنا

استقبال پسر محمد بنا از پدرش

محمد بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پس از حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۰ همراه،
با کاروان کشتی گیران به ایران بازگشت و در فرودگاه بابک پسر دو ساله اش به استقبالش آمد..

گفتنی است سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با کاپ دومی قهرمانی جهان وارد تهران شد.

خبر ورزشی , ورزش سه

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2021-10-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :