مادر سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید و تبریک متفاوت او برای تولدش

مادر سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید و تبریک متفاوت او برای تولدش اخبار و رویدادهای ورزشی

کاپیتان رئال مادرید سرخیو راموس که گفته برای کریسمس خبری شگفت انگیز درباره آینده فوتبالی اش خواهد داشت با انتشار عکسی از مادر خود تولد وی را تبریک گفته است.

کاپیتان محبوب رئال مادرید با انتشار تصویری در کنار مادرش تولد وی را با دلنوشته ای زیبا در صحفه شخصی اش تبریک گفته است. در ادامه عکس های از مادر سرخیو راموس و برادرش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

مادر سرخیو راموس

سرخیو راموس با انتشار عکسی در کنار مادرش پاکویی برای تولد وی نوشت : افتخار می کنم که روش زندگی خود را از تو به ارث برده ام ، لبخند زدن به طوری که همه لبخند می زنند ، از اینکه شما مراقبت از خانواده ما را یاد گرفته اید. مفتخر به داشتن بهترین مادر دنیا. مادر فقط یک نفر است و مال ما دو نفر است. خیلی دوستت دارم مامان تولدت مبارک.

مادر تولدت مبارک. دوستت دارم!

مادر سرخیو راموس

مادر سرخیو راموس در کنار پسرش

هدیه کریسمس راموس و برادرش

این روزها بحث تمدید قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید سوژه داغ رسانه های اسپانیایی است. گفته می شود رئال به دلیل مشکلات اقتصادی و نیز سن بالای راموس، قصد تمدید یک ساله و بدون تغییر در میزان دستمزد را دارد ولی کاپیتان، خواهان قرارداد دو ساله است.

شایعاتی در مورد پیشنهاد پی اس جی به راموس هم شنیده می شود. ۳۵ دیگر نقل و انتقالات زمستانی شروع خواهد شد و راموس می تواند با تیم های مدنظرش وارد مذاکره شود.

اخباری هم منتشر شده مبنی بر اینکه رئال با درخواست راموس موافقت کرده و قرار است در تعطیلات زمستانی خبر تمدید او به عنوان هدیه کریسمسی رئال به هواداران منتشر شود.

مادر سرخیو راموس

سرخیو راموس و برادرش

رنه راموس برادر و ایجنت سرخیو راموس در این رابطه گفت:« در این مورد حرف نمی زنم چون این موضوعی بین ما و باشگاه است. هدیه کریسمس؟ در حال حاضر نمی توانم چیزی را جلو بیندازم. سرخیو اکنون دوران ریکاوری را پشت سر می گذارد و مثل همیشه یک حرفه ای به تمام معنا نشان داده است. او هر روز با یک هدف بلند می شود که چیزی جز کمک به رئال برای رسیدن به موقیت نیست.»

مادر سرخیو راموس و رئال مادرید

این روزها که صحبت های زیادی مبنی بر جدای سرخیو راموس از رئال مادرید و پیوستنش
به منچستریونایتد به گوش می رسد، پاکویی راموس مادر این بازیکن متعصب در مصاحبه ای
کوتاه با شبکه La Sexta در مورد این که آیا پسرش قصد جدایی دارد یا خیر گفت:

“خیر، اولویت اول پسرم همیشه مادرید است و من فکر نمی کنم او از رئال برود چرا که همه ما اسپانیا را می خواهیم.”

این صحبت ها در حالی بود که رسانه های انگلیسی امروز خبر از این دادند که سرخیو راموس
همیشه آرزوی بازی برای شیاطین را داشته است.

ورزش سه , صحفه شخصی راموس

تاریخ بروزرسانی : 2020-11-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :