رضا عنایتی و پسرانش در یک قاب به مناسبت تولد پسرش امید

رضا عنایتی و پسرانش در یک قاب به مناسبت تولد پسرش امید اخبار و رویدادهای ورزشی

رضا عنایتی با انتشار عکس های تولد پسرش امید را جشن گرفته است. امید دومین پسر این ستاره سابق استقلال می باشد که چهار پسر به نام های معین امید و آریا آرمیا دارد.

رضا عنایتی آقای گل سال های گذشته لیگ برتر و پیشکسوت محبوب استقلالی ها با انتشار عکسی تولد پسرش امید را به وی تبریک گفته است. گفتنی است این ستاره ۴ پسر دارد و دو تن از پسرانش راه پدرشان را ادامه داده اند و دوست دارند که مهاجم فوتبال شوند. در ادامه عکس های از رضا عنایتی و پسرانش را در Niksalehi مشاهده کنید

رضا عنایتی و پسرانش

بازیکن سابق باشگاه فوتبال استقلال تهران و تیم ملی فوتبال ایران و مربی فوتبال است. وی هم اکنون سرمربی تیم سرخپوشان پاکدشت می باشد.

رضا عنایتی با انتشار این عکس از تولد پسرش امید در صحفه شخصی اش نوشت: پسرم! تولدت را در حالی تبریک می گویم که به تو دلگرمم. امید عزیزم تولدت مبارک.

جشن تولد امید پسر رضا عنایتی

رضا عنایتی در مصاحبه ای اعلام کرده بود که : من چهار پسر دارم. معین ، امید و آریا و آرمیا که دوقلو هستند. سه تا از پسرانم فوتبالی هستند؛ معین، امید و آرمیا که اتفاقا هر سه، هم پست من هستند و دوست دارند مهاجم فوتبال باشند.

چالش های رضا عنایتی و پسرانش

پدر چهار فرزند بودن شرایط حساسی است. باید همیشه و در هر لحظه ای خیلی از جوانب
را در نظر بگیرم. همیشه سعی می کنم در درجه اول برای آنها پدر و دوست خوبی باشم.
من تمام تلاشم را می کنم که در حد توانم به خواسته های آنها عمل کنم؛
البته این یک مساله دوطرفه است و آنها هم خواسته های مرا برآورده می کنند؛
یعنی مساله کاملا دو طرفه است.

عکس های رضا عنایتی و پسرانش

عنایتی ادامه داد :من و همسرم خیلی دوست داشتیم که در میان فرزندان مان یک فرزند دختر هم داشته باشیم اما خب، متاسفانه این اتفاق نیفتاد و چهار پسر داریم که عاشق آنها هستیم و همه زندگی ما هستند.

گردآوری گروه ورزش نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-02-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi