مهدی رحمتی و پسرانش در جزیره کیش

مهدی رحمتی و پسرانش در جزیره کیش اخبار و رویدادهای ورزشی

سیدمهدی رحمتی دروازه‌ بان ملی پوش سابق فوتبال ایران در ورزشگاه امام رضا (ع) با هم تیمی های سابقش در استقلال روبرو شده است. این گلر دو پسر به نام های علی و عطا دارد.

گلر سابق استقلالی ها که در شهر خودرو مشهد حضور دارد عکس های در کنار فرزندانش عطا و علی را منتشر کرده است که در جزیره کیش حضور دارند. در ادامه عکس های اینستاگرام مهدی رحمتی و پسرانش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

مهدی رحمتی و پسرانش

تصویری از سیدمهدی رحمتی در کنار دو پسرش در جزیره کیش مشاهده می کنید. مهدی رحمتی یکی از با سابقه ترین بازیکنان لیگ برتر است که از سال ۷۹ در فجرسپاسی بازی کرد و سپس به سپاهان، استقلال، مس کرمان و پیکان پیوست. او در حال حاضر عضو تیم شهرخودرو است و با این تیم به دنبال کسب سهمیه آسیایی است. تصویری از او در کنار دو پسرش را مشاهده می کنید.

بیستمین بازی گلر خبرساز مقابل استقلال

در آغاز هفته بیست و پنجم لیگ برتر، امشب تیم های شهرخودرو و استقلال در مشهد به
مصاف هم خواهند رفت. این دیدار حساس که برای دو تیم فوق العاده حائز اهمیت است،
برای برخی دیگر از بازیکنان حاضر در زمین نیز اهمیت ویژه ای دارد.

سیدمهدی رحمتی کاپیتان سابق استقلال که در ابتدای فصل با حاشیه های فراوان از جمع آبی پوشان جدا شد تا به ماجراجوئی هایش در مشهد ادامه دهد، در این فصل عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته و ستاره تیمش محسوب می‌شود .

مهدی رحمتی و پسرانش

مهدی رحمتی و پسرانش در کیش

البته قبلا رحمتی  ۱۹ بار در تیم های مختلف مقابل استقلال قرار گرفته که آمار خوبی
به ثبت نرسانده است. او در ۱۹ دیدار قبلی ۹ بار به استقلال باخته، ۴ بار پیروز
شده و ۶ بار نیز به تساوی رسیده است.

بطور کلی سیدمهدی رحمتی ۱۹ بار در لیگ برتر مقابل استقلال قرار گرفته است که در این تعداد بازی، ۴ بار برنده از زمین مسابقه خارج شده است، در ۷ دیدار به تساوی رسیده و ۸ بار نیز مقابل آبی پوشان متحمل شکست شده است.

رحمتی در ۵ دیدار قبلی مقابل استقلال ۴ بار شکست خورده و تنها یکبار به نتیجه
مساوی رسیده است. همچنین در ۸ تقابل قبلی رحمتی با استقلال،
او فقط یکبار موفق به ثبت کلین شیت شده است. در ۱۹ تقابل سنگربان شهرخودرو با استقلال،
۲۷ بار دروازه رحمتی باز شده است.

مهدی رحمتی و پسرانش علی و عطا

رحمتی در یک خانواده مذهبی چهار نفره، از والدینی آذربایجانی در تهران به‌ دنیا آمد، وی متأهل و دارای دو فرزند به نام‌ های علی و عطا است. همچنین وی در اواخر سال ۱۳۸۹ در مصاحبه‌ ای جنجالی مدعی شد در اوایل دوران جوانی برای گذران زندگی با ماشین شخصی مسافرکشی می‌ کرده‌ است.

مهدی رحمتی و پسرانش

مهدی رحمتی در کنار فرزندانش

تولدهای کاملا پسرانه

وقتی نخستین‌بار پدر شدم واقعا حس خوب و درعین حال عجیبی داشتم، ولی تا زمانی که علی (فرزند اولم) مرا بابا صدا نکرد، چیزی متوجه نشده بودم. بعد از آن بود که متوجه شدم پدر شدن چه حسی دارد. وقتی عطا (دومین پسرم) به دنیا آمد، خیلی بیشتر از قبل این حس پدر بودن را درک می‌کردم، چون علی بزرگتر شده بود و من به آن احساس عادت کرده بودم.

خبرانلاین , ورزش سه , مجله زندگی ایده آل

تاریخ بروزرسانی : 2020-08-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :