مادر نیمار در آستانه ازدواج مجدد با واکنش عجیب ستاره برزیلی

تاریخ بروزرسانی : 2020-04-13 /
گردآوری :
مادر نیمار

نامزد جوان نادین سانتوس مادر نیمار ستاره برزیلی پی اس جی سوژه رسانه ها شده است زیرا او با کسی دوست شده که از پسرش هشت سال کوچکتر می باشد.

نادین سانتوس مادر نیمار ستاره برزیلی پی اس جی در آستانه ۵۵ سالگی در شرف ازدواج می باشد و نامزد جدید او سوژه رسانه ها شده است زیرا این مرد جوان هشت سال از پسرش کوچکتر و ۲۲ سال از مادر ستاره برزیلی کوچکتر می باشد. در ادامه جزئیات ازدواج جنجالی مادر نیمار و واکنش جالب آقای فوتبالیست را در نیک صالحی مشاهده کنید.

ازدواج مادر نیمار

بر خلاف هفته های اخیر که اخبار زیادی در مورد سفر غیرمنتظره نیمار به برزیل در دوران قرنطینه و همچنین شایعات فراوان در مورد احتمال انتقال او به بارسلونا و بازگشت به نوکمپ در تابستان امسال منتشر شده، امروز اخبار حول محور نادین سانتوس، مادر این ستاره برزیلی و ۲۸ ساله بوده است.

مادر نیمارنیمار و مادرش و نامزد جدید مادرش

نادین سانتوس در صفحه رسمی اش اعلام کرد با یک جوان ۲۲ ساله در ارتباط بوده و به
نظر می رسد این دو نفر قصد ازدواج دارند. جالب اینجاست علاوه بر خود نیمار،
پدر ۵۵ ساله این بازیکن نیز که در سال های اخیر نقش مهمی در انتقال پسرش به تیم هایی
چون بارسلونا و البته پاری سن ژرمن ایفا کرده، کامنت گذاشته و به نوعی از رخ دادن
این اتفاق ابراز خوشنودی کرده است. نیمار هم برای مادرش در این پست پیام گذاشته
و نوشته است:” برایت خوشحالم مامان. دوستت دارم.”

مادر نیمارپست نیمار برای مادرش

نامزد جدید مادر نیمار

این جوان ۲۲ ساله که هشت سال از نیمار کوچک تر است، هوادار رئال مادرید بوده و این در حالی است که ستاره برزیلی در طی یک سال اخیر تلاش زیادی کرده دوباره به بارسلونا بازگشته و در لالیگا به میدان برود.

مادر نیمارنیمار و مادرش

نیمار پس از شروع قرنطینه در فرانسه خیلی سریع تصمیم گرفت از پاریس خارج شود و به برزیل برگردد تا در عمارت شیک خود دوره قرنطینه را سپری کند. در آن زمان مطبوعات فرانسه انتقادهای سختی را روانه این ستاره برزیلی کردند.

ورزش سه

برچسب ها: