جواد نکونام و فرهاد مجیدی با خوش و بش کرونایی در اهواز

جواد نکونام و فرهاد مجیدی با خوش و بش کرونایی در اهواز اخبار و رویدادهای ورزشی

سرمربی دو تیم مطرح لیگ برتر قبل از دیدار تیم‌ های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران با هم خوش و بش کردند که در آغوش گرفتن این دو سوژه رسانه ها شده است.

بازی پرحاشیه و جنجالی استقلالی ها با فولاد در اهواز با شکست آبی پوشان خاتمه یافت و سرمربی این تیم نیز اخراج شد. قبل از شروع بازی استقلال و فولاد دو سرمربی مشهور این تیم در کنار هم با وجود کرونا خوش و بش کردند که سوژه رسانه ها شده است. در ادامه عکس های از دیدار جواد نکونام و فرهاد مجیدی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

جواد نکونام و فرهاد مجیدی

از دیدار معوقه هفته هفدهم لیگ برتر، فولاد در اهواز میزبان استقلال است. پیش از شروع این دیدار فرهاد مجیدی و جواد نکونام سرمربیان دو تیم با یکدیگر دیدار کردند. نکته قابل توجه خوش و بش کرونایی دو مربی بود که با مشت با هم دست دادند.

پس از مدت ها تعطیلی لیگ برتر ایران دوباره از سر گرفته شد و در دیدار معوقه هفته هفدهم استقلال در ورزشگاه فولاد آره‌نا میهمان تیم فولاد خوزستان بود.

جواد نکونام و فرهاد مجیدی

سرمربی استقلال و فولاد

دیداری که حوادث بسیاری را در دل خود جای داد و البته شاید آنطور که انتظار می‌رفت نتوانست از نظر فنی هواداران فوتبال را بعد از مدت‌ها انتظار برای تماشای لیگ برتر اغنا کند و شاید البته گرمای اهواز، دوری چند ماهه از بازی‌ها و ۹ نفره شدن آبی‌ها در این موضوع نقش داشت.

برتری نکونام نسبت به فرهاد مجیدی

صادق ورمزیار درباره دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر, اظهار داشت: همه می‌دانیم که بعد از چند ماه تعطیلی نمی‌توانیم درباره مسائل فنی صحبت کنیم, چون الان بعد از چهار ماه تعطیلی شرایط تیم‌ها و بازیکنان مشخص نیست. با این حال ولی فکر می‌کنم استقلال در اهواز بازی سختی داشته باشد.

وی در ادامه یادآور شد: همیشه بازی‌های فولاد و استقلال سخت و جان‌دار بوده است,
مخصوصاً الان که قرار است بازی در اهواز و شرایط آب و هوایی خاص این شهر برگزار شود.
کار استقلال در هوای گرم اهواز خیلی سخت است, علاوه بر این استقلال الان
با یک لشگر مصدوم باید به میدان برود.

این بازی برای استقلال یک بازی حیاتی است و می‌تواند با پیروزی و کسب سه امتیاز فاصله‌اش را با پرسپولیس کمتر کند. از سوی دیگر برد بعد از چند ماه تعطیلی و در اولین بازی خیلی می‌تواند از لحاظ روانی برای تیم مهم باشد.

جواد نکونام و فرهاد مجیدی

دیدار دو سرمربی

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آیا این تیم هنوز از شانس بالایی برای قهرمانی برخوردار است, گفت: استقلال قطعاً هنوز شانس زیادی دارد, چون به جز بازی با فولاد ۹ هفته و ۲۷ امتیاز دیگر باقی مانده است. پرسپولیس قطعاً‌ امتیازاتی را از دست می‌دهد و استقلال و حتی تیم‌های بعدی نیز می‌توانند برای رسیدن به صدر جدول حمله کنند.

جواد نکونام و فرهاد مجیدی در فولاد آرنا

ورمزیار با بیان اینکه فولاد سه دیدار آخر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است،
خاطر نشان کرد: اگر مسابقات پیوسته بود الان پیروزی در سه بازی پشت سر هم
می‌ توانست برای فولاد یک امتیاز مثبت باشد و این تیم را از لحاظ روانی
در وضعیت خوبی قرار دهد

اما الان بعد از کرونا و تعطیلی نمی‌توان خیلی انتظار داشت که فولاد حتماً می‌تواند روند خوبش را ادامه دهد. البته تیم‌های جواد نکونام همیشه از لحاظ بدنی شرایط خوبی داشته‌اند و احتمالاً الان هم وضعیت بازیکنانش باید خوب باشد.

جواد نکونام و فرهاد مجیدی

جواد نکونام و فرهاد مجیدی در آغوش یکدیگر

وی درباره تقابل دو فوتبالیست سابق در این بازی تصریح کرد: این بازی تقابل دو هم‌بازی
سابق است، ولی فکر می‌کنم جواد از لحاظ تجربه بالاتر از فرهاد باشد.
نکونام مربی است که همیشه تیم‌هایش عملکرد خوبی داشته‌اند.
الان هم فولاد با حضور او از ابتدا یک تیم مدعی بوده است.

خبرانلاین , تسنیم , ورزش سه

تاریخ بروزرسانی : 2020-06-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :