خداحافظی جواد نکونام و خاطره وی از تلخ ترین روز ورزشی اش

خداحافظی جواد نکونام و خاطره وی از تلخ ترین روز ورزشی اشاخبار و رویدادهای ورزشی

جواد نکونام ستاره سابق تیم ملی و استقلال در سالروز خداحافظی اش از فوتبال حرفه ای این روز را تلخ ترین روز زندگی اش نام برده است زیرا با پیراهن آبی ها خداحافظی نکرده است.

سرمربی فولاد خوزستان چند سال قبل در چنین روزی از فوتبال حرفه ای دور شد اما درباره خاطره این روز از یک حسرت بزرگ صحبت کرده است زیرا می خواست با پیراهن تیم محبوبش کنار برود اما نشد. در ادامه جزئیات خداحافظی جواد نکونام را در Niksalehi مشاهده کنید.

خداحافظی جواد نکونام

جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران که در حال حاضر هدایت تیم فولاد خوزستان را برعهده دارد، پنج سال پیش و در ۲۵ تیرماه ۱۳۹۵ به طور رسمی از مستطیل سبز خداحافظی کرد. حالا نکونام در سالگرد خداحافظی اش از فوتبال با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود، از آن به عنوان روزی تلخ در زندگی اش یاد کرده است.

خداحافظی جواد نکونام

استوری جواد نکونام

دلخوری تمام نشدنی نکونام از روز ۲۵ تیر

چهار سال پیش در چنین روزی جوادنکونام کاپیتان تیم ملی ایران و بازیکنان باشگاه های اوساسونا،
استقلال و سایپا از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

روز بیست و پنجم تیرماه سال ۱۳۹۵ جوادنکونام با انتشار یک نامه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. او که در یک روز جمعه بعد از هجده سال حضور مستمر در سطح اول برای همیشه کفش هایش را آویخت:” این یک پایان همیشگی نیست.

من خیلى زود  باید به دنیاى جدیدى در کار حرفه اى پا بگذارم و  بازهم به فوتبال بازمی گردم
اما خداحافظی هایی هستند که بدون بازگشت هستند و مثل یک درد برای
همیشه روی قلب ما باقی می مانند.”

خداحافظی جواد نکونام

جواد نکونام

نکو اما در حالی از فوتبال خداحافظی کرد که یک حسرت بزرگ داشت:” با تمام احترامی که برای باشگاه سایپا قایلم، دوست نداشتم فوتبالم را در ایران با پیراهنی جز استقلال تمام کنم و سرانجام چیزی که همیشه حدسش را می زدم، رخ داد؛ خداحافظی نکردن با پیراهن آبی.”

سالگرد خداحافظی جواد نکونام

جوادنکونام خیلی زودتر از چیزی که تصور می شد به عنوان مربی به فوتبال برگشت و حالا دیگر به عنوان یک سرمربی جوان و آینده دار در فوتبال ایران مطرح شده  است.

چهارسال از روزی کاپیتان تیم ملی کفش هایش را آویخت می گذرد واو در حالی که
سرمربی فوتبال است و روزهای حساسی را پیش رو دارد اما انگار هنوز از آن عصر
جمعه ۲۵ تیر ماه دلگیر است.

او در استوری که در اینستاگرامش منتشر کرد زیر عکسی که دارد پیراهن تیم ملی را می بوسد نوشت:”همیشه اولین سلام ها و آخرین خداحافظی ها در یاد می ماند و چه غمناک و تلخ است همه بیست و پنجم های تیر، روز وداع با زمین فوتبال”

خبر انلاین , ورزش سه

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2020-07-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :