استوری جنجالی مهدی رحمتی دروازه بان شهر خودرو درباره فرد خاص

استوری جنجالی مهدی رحمتی دروازه بان شهر خودرو درباره فرد خاص اخبار و رویدادهای ورزشی

دو تیم استقلال و شهرخودرو در این هفته دیدار حساسی مقابل هم دارند و در این میان مهدی رحمتی با انتشار استوری جنجالی و چت خصوصی گلر آبی ها حاشیه ساز شده است.

سید مهدی رحمتی کاپیتان سابق آبی ها در استوری اینستاگرامش متنی پر حاشیه منتشر کرد که با واکنش سیدحسین حسینی روبرو شد و بعد از ان آقای ستاره پیام های خصوصی خود را با این گلر آبی ها منتشر کرده است و دعوای دو سید استقلالی ممکن است به جاهای باریک بکشد و حسینی می توان از رحمتی شکایت کند. در ادامه استوری مهدی رحمتی دروازه بان را در niksalehi مشاهده کنید

استوری مهدی رحمتی دروازه بان

سید مهدی رحمتی دروازه بان سابق تیم استقلال که در حال حاضر در تیم شهرخودرو حضور دارد، با انتشار متنی در استوری اینستاگرام خود نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.

ماجرای پست مهدی رحمتی دروازه بان و دعوا با سیدحسین حسینی

استقلال و شهرخودرو هر دو دوشنبه در آسیا بازی دارند. دو بازی سخت و سرنوشت ساز که پس از نتایج نه چندان خوب روز اولشان احتیاج دارند حتما در آن موفق شوند. در شرایطی هر دو تیم سخت مشغول آماده سازی روحی و جسمی خود برای این بازی ها هستند، به ناگاه سید مهدی رحمتی که دروازه بان و کاپیتان شهرخودروست یک استوری می گذارد و جنجالی تازه به راه می اندازد.

مهدی رحمتی دروازه بان

استوری مهدی رحمتی دروازه بان شهر خوردو

متنی مبهم که هدفش گفتن این نکته است که هواداران استقلال بعد از دربی به او ابراز لطف کرده اند و یک فرد خاص هم از او حلالیت طلبیده. در پایان هم توصیه هایی می کند در باب رعایت اخلاق و مسائلی از این دست.

با این حال دیری نمی گذرد که مهدی رحمتی از اخلاق مورد نظرش پرده برداری می کند.
بعد از این که سید حسین حسینی با یک استوری دیگر جواب رحمتی را می دهد
و نکته جدیدی را در خصوص روابط بین او و بعضی بازیکنان استقلال مطرح می کند،
رحمتی استوری چت شخصی خودش و حسینی در تلگرام را به وسیله
اسکرین شات در استوری اش منتشر می کند.

فارغ از اینکه این اقدام رحمتی می تواند شکایت حسینی را به همراه داشته باشد می توان این سوال را از دروازه بان باتجربه و باسابقه شهرخودرو پرسید که آیا انتشار پیام های شخصی در فضای اینستاگرام امری اخلاقی و جوانمردانه است؟آیا اگر خود رحمتی به عنوان یک ناظر بیرونی به این ماجرا می نگریست، چنین اتفاقی را تایید می کرد؟

مهدی رحمتی دروازه بان

واکنش حسنی به استوری مهدی رحمتی

هر کدام از افرادی که با هم رابطه دوستانه و رفاقتی دارند، از این دست صحبت ها چه در عالم واقع و چه از طریق پیام رسان ها با هم انجام داده اند و هر سخنی را باید در همان زمان و مکانی که مطرح می شود تحلیل و بررسی کرد.

آیا انتشار عمومی آن پس از گذشت مدت ها،فارغ از تمامی کشمکش ها و اختلافات و این
که حق با چه کسی است، مورد تایید قرار می گیرد؟ اگر این ماجرا به صورت برعکس
اتفاق افتاده بود رحمتی آن را بر می تابید یا آن زمان هم باز رو به صدور بیانیه هایی
در باب رعایت معرفت و اخلاق و جوانمردی می آورد؟

خبر انلاین

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2020-02-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :