کار پسندیده جورجینا رودریگس نامزد رونالدو برای مقابله با کرونا در تورین

تاریخ بروزرسانی : 2020-05-10 /
گردآوری :
نامزد رونالدو

بعد از اینکه خانواده کریس رونالدو قرنطینه خانگی در مادیرا را به مقصد تورین رها کردند نامزد وی به فکر کار پسنیده ای افتاده و قصد دارد عواید آن را برای مقابله با کرونا استفاده کند.

جورجینا رودریگس نامزد فوق ستاره دنیای فوتبال همزمان با بازگشت خانواده اش به تورین به فکر یک کار پسنیده افتاده و در نظر دارد ۴ پیراهن امضاء شده کریس رونالدو ستاره یوونتوس را در تورین به حراج بگذارد و همه عواید آن را در اختیار بیمارستان ها قرار دهد. در ادامه کار خیر نامزد رونالدو را در Niksalehi مشاهده کنید.

کار خیر جورجینا نامزد رونالدو

جورجینا رودریگس نامزد کریس رونالدو در اینستاگرامش اعلام کرد ۴ پیراهن فوق‌ستاره یوونتوس که امضا شده را به فروش می‌رساند تا پول حاصل از فروش این پیراهن‌ها را به بیمارستان‌هایی در اسپانیا اهدا کند.

او در این باره در صفحه اینستاگرامش نوشت: در حال حاضر دوران بسیار سختی را سپری می‌کنیم. بیمارستان ها، پرستاران، دکتران و تمام پرسنل بهداشت و سلامت و تمام کسانی که متاسفانه به این ویروس مبتلا شده اند، واقعا به کمک ما نیاز دارند. اسپانیا وضعیت بسیار بدی را تجربه می‌کند. به همین دلیل تصمیم گرفتم کمک کنم.

نامزد رونالدوجورجینا رودریگس نامزد رونالدو

من ۴ پیراهن کریستیانو رونالدو در یوونتوس با نام و امضای او را برای فروش گذاشته ام. با هم می‌توانیم به هم، کشور و سیاره خودمان کمک کنیم. تمام رقم فروش این پیراهن‌ها به بیمارستان‌های اسپانیا در راه مبارزه با ویروس کرونا اهدا می‌شود. لطفا در این مزایده فروش شرکت کنید. ممنونم.

بازگشت نامزد رونالدو همراه با خانواده اش به عمارت فوق‌ لاکچری‌

کریس رونالدو بالاخره بعد از ۲ ماه زندگی در مادیرا زادگاهش و قرنطینه خانگی در ۲ خانه لاکچری،
به همراه جورجینا و فرزندانش با جت شخصی خود به تورین بازگشت تا کم‌کم آماده شروع تمرینات
یوونتوس شود. رونالدو اما این روزها در عمارتی سکونت دارد که از هر لحاظ
فوق‌‌العاده و البته امنیتی است.

ویلای فوق‌لاکچری و خصوصی کریس

رونالدو برای اقامت در ایتالیا این روزها یک عمارت فوق‌لاکچری را انتخاب کرده است عمارتی که خصوصی است و هیچ‌کس نمی‌داند چند اتاق خواب دارد. عمارت فوق‌لاکچری کریس باوجود فرزندان کریس حداقل باید ۶ اتاق خواب داشته باشد.

جاده خصوصی

عمارت کریس ترکیبی از ۲ ویلای به‌هم چسبیده است که کاملاً دور تا دور آن توسط درختان پوشیده شده است.
این ویلا دارای مسیر خصوصی با تیم امنیتی است و هیچ‌کس اجازه ورود به آن را ندارد.
جالب اینجاست که پاپاراتزی‌ها برای اولین بار موفق به کشف جزئیات خانه یک فوتبالیست نشده‌اند.

نامزد رونالدوعمارت لاکچری رونالدو در تورین

چشم‌انداز به کوه

یکی از امکانات قابل حدس خانه رونالدو چشم‌انداز آن است. چشم‌انداز خانه کریس از جنگل به کوه دید دارد و فضای زیبایی را برای او و خانواده‌‌اش ساخته است. هر چند این همه امکانات این خانه مجلل نیست.

استخر و باشگاه

روزنامه «گاتزتا‌ دلو اسپورت» اخیراً گزارشی درباره خانه کریس منتشر کرده است.
گاتزتا مدعی شده طبق صحبت‌های کریس که گفته بود از زندگی در این خانه مثل عمارتش در مادرید
خوشحال است، پس امکانات آن هم باید مشابه باشد.

خانه کریس در مادرید استخر و باشگاه بدنسازی داشت که پیش‌ بینی می‌ شود عمارتش در تورین هم چنین آپشن‌هایی را داشته باشد. با این‌ وجود هنوز ارزش واقعی این خانه مشخص نشده است.

خبر ورزشی , خبر ورزشی

برچسب ها: