هتل های کریستیانو رونالدو به طور رایگان در اختیار بیماران کرونا

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-15 /
گردآوری :
هتل های کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی دنیای فوتبال در اقدامی بزرگ هتل های خود را به بیماران کرونایی در شهر زادگاهش اختصاص داده است تا بیماران در شرایط بد نباشند.

کریس ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس در اقدامی بشردوستانه هتل های CR7 خود را برای درمان رایگان بیماران کرونایی در اختیار دولت پرتغال قرار داده است و اعلام کرده خودش هزینه ها را قبول خواهد کرد تا هر چه سریعتر این بیماری در جهان ریشه کن شود. در ادامه جزئیات تبدیل هتل های کریستیانو رونالدو به بیمارستان را در Niksalehi  بخوانید

هتل های کریستیانو رونالدو

ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس برای کمک به مداوای بیمارانی که به کرونا مبتلا شده‌اند، اقدامی تحسین‌ برانگیز انجام داد.
کریستیانو رونالدو به منظور کمک به مردمی که بیماری کرونا مبتلا شده‌ اند، قصد دارد هتل‌ های زنجیره‌ ای
خود را به بیمارستان تبدیل و با هزینه خودش پزشکان و کارکنانی را در آنجا برای رسیدگی
به بیماران استخدام کند.

بیماری کرونا که اکثر کشورهای اروپایی مانند ایتالیا، اسپانیا، انگلیس و … را فرا گرفته، باعث لغو تمامی رویداد های ورزشی شده و با سرعتی بالا در حال شیوع است و انتظار می‌ رود که آمار مبتلایان و قربانیان این بیماری بالاتر از میزان فعلی برود.

هتل های کریستیانو رونالدوهتل های CR7 کریستیانو رونالدو

در ایتالیا شمار مبتلایان به ۱۵ هزار نفر رسیده و تعداد افرادی که به خاطر ابتلا به این بیماری جان‌ شان را از دست داده از ۱۲۰۰ نفر عبور کرده است.

تبدیل هتل های کریستیانو رونالدو به بیمارستان

طبق گزارش نشریه مارکای اسپانیا، رونالدو در نظر دارد شعبه‌ های هتل‌ های زنجیره خود در کشورش پرتغال
را به بیمارستان تبدیل کند تا در صورت کمبود تخت در بیمارستان‌ ها، به بیماران مبتلا به کرونا
خدمات درمانی ارائه کنند، آن هم به صورت کاملاً رایگان.

هتل های کریستیانو رونالدوکریستیانو رونالدو ستاره یونتووس

پرداخت حقوق پزشکانی که در بیمارستان‌ های رونالدو استخدام می‌ شوند توسط ستاره یوونتوس صورت خواهد گرفت. این در حالی است که شیوع کرونا در پرتغال به اندازه دیگر کشورهای اروپایی نبوده و تا روز پنجشنبه تعداد افراد مبتلا به این بیماری ۷۸ نفر گزارش شد.

تسنیم

برچسب ها: