تولد کارلوس کی‌روش و واکنش جالب او به پیام های تبریک تولدش

تولد کارلوس کی‌روش و واکنش جالب او به پیام های تبریک تولدشاخبار و رویدادهای ورزشی

سرمربی تیم ملی کلمبیا کارلوس کی‌روش پاسخ محبت ایرانی های که تولد وی را تبریک گفته بوند پاسخ داد و عکسی از خود در کنار جهانبخش و استیون آلزات را منتشر کرد.

کارلوس کی روش مربی قدرتمند سابق تیم ملی ایران تولد ۶۷ سالگی خود را در حالی جشن گرفت که در مصاحبه ای اعلام کرده بود روزی به ایران باز خواهد گشت. وی به خاطر پیام های تبریک ایرانیان پیام جالبی را در صحفه شخصی اش به مناسبت تولدش منتشر کرده است. در ادامه پیام متفاوت تولد کارلوس کی‌روش را در نیک صالحی بخوانید

تولد کارلوس کی‌روش

کارلوس کی روش که سال گذشته پس از رقابت های جام ملت های آسیا از تیم ملی ایران کنار گذاشته شد، حالا دو سالی می شود که پس از هشت سال دیگر تولدش را در ایران برپا نمی کند ولی هنوز هم بسیاری از علاقمندان فوتبال در ایران، دوران حضور او را در راس کادر فنی تیم ملی فراموش نکرده اند و تولد ۶۷ سالگی این مربی جنگجو و کاریزماتیک فرصتی بود برای به یاد آوری خاطرات خوش از این مربی پرتغالی و تبریک گفتن تولدش.

تولد کارلوس کی‌روش

عکس منتشر شده توسط کی روش

سرمربی تیم ملی پرتغال که طی یکی دو روز گذشته پیام های تبریک زیادی دریافت کرده، با انتشار عکسی از دو بازیکن برایتون که یکی علیرضا جهانبخش شاگرد سابق او در تیم ملی ایران است و همینطور استیون آلزاته ۲۱ ساله کلمبیایی که مورد توجه ویژه کی روش قرار گرفته است، به پیام هایی که دریافت کرده، اینگونه واکنش نشان داده است.

پیام تولد کارلوس کی‌روش در صحفه شخصی اش

« از تمام دوستانم، به خصوص کسانی که از کلمبیا هستند و همینطور ایرانی ها و پرتغالی ها تشکر می کنم که پیام های پراحساس و پرمعنی ای برای من ارسال کردند.

از خانواده فوتبالی ام تشکر ویژه ای دارم. اینجا در کنار من، در این تصویر، علیرضا جهانبخش
و استیون آلزاته حضور دارند؛ کسانی که در ماجراجویی های بزرگ من در کنارم بوده اند.
همه ما حس و وظیفه ای مشترک داریم، تا هواداران را خوشحال کنیم و با اشتیاق
و عشق تیم ملی را پیش ببریم. ممنون از همه شما دوستانم برای تعهدتان و اعتماد
به نفسی که به من داده اید. برای همه شماها بهترین ها را می خواهم.»

تولد کارلوس کی‌روش

کارلوس کی‌روش

ورزش سه

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :