چالش جالب علیرضا بیرانوند در روزهای قرنطینه + ویدیو

چالش جالب علیرضا بیرانوند در روزهای قرنطینه + ویدیو اخبار و رویدادهای ورزشی

دعوت علیرضا بیرانوند ستاره پرسپولیس در روزهای قرنطینه به یک چالش ذهنی جالب بازخوردهای زیادی در فضای مجازی داشته است که این ویدیو را در ادامه مشاهده می کنید

علیرضا بیرانوند ستاره سرخپوشان مانند دیگر هنرمندان و ورزشکاران که این روزها در صحفه شخصی شان چالش های مختلفی را مطرح می کنند وی نیز چالش ذهنی جالبی را برای هوادارانش منتشر کرده است. در ادامه چالش زیبای علیرضا بیرانوند در روزهای قرنطینه را در نیک صالحی می بینید.

علیرضا بیرانوند در روزهای قرنطینه

ویروس کرونا با آمدنش بسیاری از مردم را خانه نشین کرد و حالا اکثر مردم مجبورند برای قطع کردن زنجیره شیوع کرونا در خانه بمانند و بیشترین زمان خود را کنار خانواده سپری کنند. در این ایام عده‌ ای از چهره‌ های برجسته کشور مانند هنرمندان و ورزشکاران ویدیوهایی از حضورشان در خانه و چالش‌ هایی جالب برای مخاطبان منتشر کردند و با طرفدارانشان به اشتراک گذاشتند.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران هم با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود در روزهای قرنطینه مردم را به چالشی جذاب دعوت کرد و در این خصوص نوشت: “همه دعوت هستید به چالش #کرونا_را_شکست_میدهیم”

چالش ذهنی علیرضا بیرانوند در روزهای قرنطینه

در ادامه ویدئویی از صحبت بیرانوند و دعوت مردم به این چالش را مشاهده می‌ کنید:

بیرانوند و ۳ رقیب در نظرسنجی لیگ قهرمانان آسیا

در روزهایی که مسابقات فوتبال در نقاط مختلفی از دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده، صفحات مجازی بیش از پیش رو به انتشار پست‌ های چالشی مثل مسابقات و نظرسنجی ها آورده اند.

صبح امروز هم صفحه رسمی لیگ قهرمانان آسیا در توییتر یک نظرسنجی جالب گذاشته که ملی پوش ایران هم در بین گزینه های آن حضور دارد.

 

علیرضا بیرانوند در روزهای قرنطینه

علیرضا بیرانوند

در این نظرسنجی آمده:《تیم شما یک پنالتی داده است. کدام دروازه‌بان را برای مهار آن انتخاب می‌ کنید؟》

گزینه های این سوال هم که کاربران می‌توانند به آنها رای بدهند به این شرح هستند:

علیرضا بیرانوند (ایران – پرسپولیس)

سون تائه (کاشیما آنتلرز ژاپن)

آنته کویچ (ولینگتون فونیکس استرالیا)

محمد فرزال (جوهور دارالتعظیم مالزی)

باشگاه خبرنگاران , ورزش سه

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :