عکس های یادگاری گلزن چینی اسپانیول با مسی در پکن

تاریخ بروزرسانی : 2020-01-05 /
گردآوری :
مسی در پکن

مهاجم چینی اسپانیول بعد از دوازده سال خاطره عکس یادگاری با لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان را زنده کرد و با گلزنی به بارسا باعث شد این تیم دو امتیاز از دست بدهد.

لیونل مسی ستاره بارسا که تیمش با اسپانیول دیدار داشته است با مهاجم گلزن این تیم در پکن عکس یادگاری گرفته است. گفتنی است در این دیدار بارسا و اسپانیول به تساوی رضایت دادند. در ادامه عکس های از گلزن چینی و لیونل مسی در پکن را در نیک صالحی مشاهده کنید.

گلزن چینی و مسی در پکن

جشن گرفتن وو لی بعد از زدن گل دوم اسپانیول و ناراحتی لیونل مسی به خاطر از دست رفتن دو امتیاز مهم برای بارسا؛ این آخرین تصویری بود که از بازی دیشب بارسا و اسپانیول در دربی کاتالونیا در ذهن‌ها نقش بست. دیداری که با گل مهاجم چینی اسپانیول در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

اما این اولین بار نبود که وو لی و لیونل مسی در زمین فوتبال با هم روبرو می‌ شدند.
خاطره اولین رویارویی آنها مسلما از ذهن این مهاجم چینی پاک نشده، چرا که آن زمان
وو لی تنها یک جوان شانزده ساله بود.

مسی در پکنوو لی و لیونل مسی

مهاجم چینی اسپانیول و مسی در پکن

این داستان به المپیک ۲۰۰۸ پکن بر می‌گردد، زمانی که وو لی، مهاجم امروز اسپانیول به سراغ دو نفر از الگوهای بزرگ خود، لیونل مسی و سرخیو آگوئرو رفته و با آنها عکس یادگاری می‌گیرد.

وو لی در آن زمان در حال برداشتن اولین قدمهای خود در دنیای فوتبال بود و تیم ملی آرژانتین
در آن بازی‌ های المپیک با درخشش مسی و آگوئرو یکی از قدرت های اصلی رقابت ها به حساب
می‌ آمد و در نهایت مدال طلا را هم به گردن آویخت.

مسی در پکنگلزن چینی و مسی در پکن

ده سال بعد، وو لی به لیگ اسپانیا پیوست و از باشگاه اسپانیول سر در آورد تا باعث شود میلیونها نفر در چین مسابقات لالیگا را از تلویزیون تماشا کنند و لیگ اسپانیا از نظر اقتصادی با سود دهی بالایی در چین مواجه شود.

ورزش سه

برچسب ها: