شوخی عجیب کوین دی بروینه ستاره منچسترسیتی با پسرش +تصاویر

شوخی عجیب کوین دی بروینه ستاره منچسترسیتی با پسرش +تصاویراخبار و رویدادهای ورزشی

دی بروینه ستاره بلژیکی سیتی در شبکه های اجتماعی تصویری از وی در حال شوخی کردن با پسرش منتشر شده که با واکنش کاربران روبرو شده او پسرش را مانند توپ بسکتبال به آسمان پرتاب کرده بود

کوین دی بروینه ستاره جوان تیم منجستر سیتی به تازیگر در صحفه شخصی اش تصویری از یکی از پسرانش را منتشر کرده که با واکنش های هوادارانش روبرو شده است. این فوتبالیست بلزیکی منچسترسیتی از ازدواج با همسرش میشلی لاکرو دو پسر دارد که در حال شوخی با یکی از پسرانش به سوژه رسانه ها تبدیل شده است. در ادامه تصاویری از ستاره بلزیکی منچستر سیتی را در نیک صالحی مشاهده کنید

شوخی کوین دی بروینه با پسرش

کوین دی بروینه ستاره بلزیکی منچسترسیتی این روزها در حال لذت بردن از تعطیلاتش است و تصویر عجیبی که از خودش و فرزندش در شبکه های اجتماعی منتشر کرده با واکنش ها و بازتاب زیادی همراه شده است.

پس از پایان NBA، کوین گفت که دلش برای بسکتبال تنگ شده و به همین خاطر پسرش را همچون توپ بسکتبال به سمت آسمان پرت کرده است. هافبک منچسترسیتی در این باره نوشته است: “پسرم را مثل یک توپ بسکتبال پرتاب کردم چرا که دلم برای NBA (لیگ بسکتبال آمریکا) تنگ شده است.”

کوین دی بروینه

کوین دی بروینه و پسرش

این تصویر بازتاب گسترده ای در توئیتر داشته است و خیلی ها با هافبک منچسترسیتی شوخی کرده اند و او را دست انداخته اند. مندی، بازیکن منچسترسیتی گفته که ای کاش جای پسر دی بروینه در این تصویر، زینچنکو بازیکن اوکراینی حضور داشت.

دی بروین و همسرش میشلی لاکرو که یک مدل بلژیکی است دو فرزند از ازدواجشان دارند که بچه حاضر در این تصویر، “ماسون میلان” فرزند بزرگ تر آنهاست.

همچنین بخوانید :  ازدواج پیتر اشمایکل اسطوره منچستر در ۵۵ سالگی و در حضور فرزندش تصاویر

خوب است بدانید : خوشحالی کوین دی بروینه از موفقیت منچسترسیتی

کوین دی‌بروین بعد از مدتها دوری از ترکیب منچسترسیتی به دلیل مصدومیت، دیروز در آخرین بازی فصل تیمش در فینال جام حذفی، به میدان رفت و توانست یکی از شش گل سیتی را به ثمر برساند و در قهرمانی تیمش و افتخار تاریخی فتح هر سه جام فوتبال باشگاهی انگلیس نقش بازی کند.

دی‌بروین، بعد از بازی گفت از اینکه توانسته در کسب این افتخار مهم توسط سیتی نقش داشته باشد بسیار خوشحال است و اعتراف کرد غیبت‌های اخیرش از ترکیب سیتی به دلیل مصدومیت او را از نظرروحی- روانی بسیار فرسوده کرده بوده و بازگشت به ترکیب سیتی برای او فوق‌العاده لذت‌بخش است.

کوین دی بروینه

کوین دی بروینه در کنار همسر و پسرانش

دی‌بروین بعد از بازی به خبرنگاران گفت:” حضور در این بازی مهم و این قهرمانی برای من باعث افتخار است. بعد از مصدومیتی که در  بازی با تاتنهام به آن دچار شدم از نظر روحی- روانی خیلی فرسوده شده بودم.

پنج بار مصدومیت در طول یک سال خیلی زیاد است. ولی بالاخره توانستم خودم را به تیم برسانم و در آخرین بازی فصل برای سیتی به میدان بروم و در قهرمانی تیمم نقش داشته باشم”.

ستاره بلژیکی سیتی در ادامه گفت:” از اینکه توانستم فصل را اینطوری به پایان برسانم واقعا احساس غرور می‌کنم چون توانستم به همه نشان بدهم که من همان دی‌بروین همیشگی هستم و امیدوارم فصل آینده بتوانم حتی از این هم بهتر باشم”.

فوتبالی , ورزش سه

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2019-06-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :