پست معنادار اینستاگرامی علیرضا نیکبخت ستاره سابق استقلال +تصاویر

پست معنادار اینستاگرامی علیرضا نیکبخت ستاره سابق استقلال +تصاویراخبار ورزشی

علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن سابق آبی ها با حضور در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه خاطره جالبی را مطرح کرده است. وی در این مسابقه که خاطره اش را تعریف کرده گل زده بود

علیرضا نیکبخت بازیکن پیشکسوت فوتبال کشورمان میهمان برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه بعد از این برنامه با انتشار پستی در صحفه شخصی اش جمله ای معنادار را منتشر کرده است. علیرضا بازیکن سابق استقلالی ها در این برنامه خاطره ای جالب را تعریف کرده بود. در ادامه پست این فوتبالیست سابق را با خاطره از وی در نیک صالحی بخوانید

پست جدید اینستاگرامی علیرضا نیکبخت

علیرضا نیکبخت واحدی ستاره پیشین استقلال که امروز ( یک شنبه ) میهمان برنامه سلام ، صبح بخیر شبکه سه سیما بود ، پست جدیدی در اینستاگرام خود منتشر کرد .

علیرضا نیکبخت که در این برنامه تلویزیونی باز هم صحبت هایی خاص خود را مطرح کرد در این پست نوشت :

خوشبختی یعنی ‎هر کاری رو که می کنی ‎دوست داشته باشی ‎نه اینکه ‎هر کاری دوست داری بکنی ………!!!!!!! !!!

شادی تنها چیزی است

که به امکانات

وابستگی ندارد….

ذهن که بی دغدغه ‎باشدراه شـادی ‎را پیدا میکند،،،،،

بی دغدغگی یعنی فقط ‎در لحظه ےحال بودن !!!!

دلتون بدون غصه.. !!!!

علیرضا نیکبخت

عکس منتشر شده علیرضا نیکبخت

خوب است بدانید : ماجرای ۲۰۶ تصادفی علیرضا نیکبخت و قول علی فتح‌الله‌زاده

علیرضا نیکبخت صبح امروز با حضور در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه حرف های بسیار جالبی زد. او درباره ماجرای کام بک بازی الاتحاد عربستان در سال ۸۰ می گوید: «من آن موقع یک ۲۰۶ صفر خریدم. منتهی قبل از این بازی تصادف کردم. آقای فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه به من گفت اگر رفت و برگشت به الاتحاد گل بزنی برای تو یک ۲۰۶ می خرم. بازی رفت من گل زدم. بازی برگشت هم واقعا عجیب بود.

علیرضا نیکبخت

علیرضا نیکبخت واحدی

دقیقه ۸۰ یکسری از تماشاگران داشتند ورزشگاه را ترک می کردند. آقای فتح الله زاده هم داشت از سکوها پائین می آمد تا به رختکن برود. همه فکر می کردند بازی تمام است که یک سانتر شد و من آنقدر پریدم. هنوز نمی دانم چطور آنقدر به هوا پریدم؟» نیکبخت می گوید: «به من الهام شده بود که گل می زنم. اگر یادتان باشد یک لباس استقلال دیگر هم زیر لباسم پوشیدم. گل زدم فقط لباسم را در آوردم و واقعا چیزی نفهمیدم.»

همچنین بخوانید :  بازیکن تیم ملی فوتبال در سانتیاگو برنابئو + عکس

پارس فوتبال , خبر آنلاین

تاریخ بروزرسانی : 2019-05-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو