ولخرجی‌ های دیوانه‌ وار فلوید می ودر ثروتمندترین ورزشکار جهان

ولخرجی‌ های دیوانه‌ وار فلوید می ودر ثروتمندترین ورزشکار جهان اخبار و رویدادهای ورزشی

ثروتمندترین ورزشکار جهان فلوید می ودر که اسطوره بوکس جهان می باشد دنیایی عجیب و لوکس برای خود ساخته است و با ثروت افسانه ایش زندگی رویایی دارد.

فلوید می ودر بوکسور مشهور آمریکایی یک زندگی رویایی را برای خود ساخته است زیرا با کارهای که او برای خود می کند تنها در رویاها می توان تصویر کرد. زندگی ثروتمندترین ورزشکار جهان سوژه رسانه ها شده است و درآمد افسانه ای او از طریق بوکس باعث شده او به ثروت چشمگیری دست یابد. در ادامه با زندگی خصوصی می ودر در نیک صالحی بیشتر آشنا شوید.

فلوید می ودر ثروتمندترین ورزشکار جهان

فلوید می ودر، ثروتمندترین ورزشکار جهان است که تاکنون شکستی را تجربه نکرده است. هر پیروزی در مبارزات بوکس باعث می‌شود که او درآمد هنگفتی به جیب بزند.

می‌ودر با ایجاد نام تجاری خاص خود و گسترش آن، توانسته به ثروتی کلان برسد که حتی تعداد کمی از ورزشکاران می‌توانند رویای آن را داشته باشند. در زیر، کارهای دیوانه‌واری که ثروتمندترین ورزشکار جهان با پولش انجام می‌دهد را می‌بینید.

برای همراهان و بادیگاردهایش جت اضافی اجاره می‌کند

ثروتمندترین ورزشکار جهان

جت شخصی وی ودر

فلوید می ودر در سفرهای خود برای همراهان و بادیگاردهایش جت شخصی می‌گیرد. او می‌ترسد که وزن زیاد این همراهان باعث گرانش بیشتر جت او شود. می ودر در حال پاسخ دادن به سؤالاتی در مورد امور مالی شخصی خود بود که اعتراف کرد هنگام مسافرت، یک جت اضافی مخصوص محافظان خود رزرو می‌کند زیرا می‌ترسد وزن آنها باعث گرانش جت او شود.

همراه خود کیسه‌های پول حمل می‌کند

او عادت دارد همیشه برای هر بیرون رفتن خود چندین هزار دلار پول همراه داشته باشد. او برای بیرون رفتن‌های عادی و نزدیک خود ۶۰ هزار دلار و برای رفتن به جاهای نسبتا دورتر یک میلیون دلار همراه خود دارد.

خرید کلکسیون خودرو

ثروتمندترین ورزشکار جهان

خودرو های لوکس فلوید می ودر

تعجبی ندارد چنین ورزشکاری با چنین ثروت کلانی چندین و چند خودرو داشته باشد. او گاراژ اختصاصی دارد و خودروهای خود را با جدیدترین برندها در آن قرار داده است. او در شهرهای لاس وگاس، میامی و لس آنجلس جدیدترین خودروهای روز جهان که بعضی از آنها نایاب هستند را در اختیار دارد.

زندگی لوکس ثروتمندترین ورزشکار جهان

خودروهای او بر مبنای شهری که در آن بر حسب رنگ، کدگذاری شده است مثلا تمام خودروهای لاس وگاس او سفید و خودروهای او در شهر میامی مشکی هستند تا فراموش نکند در کدام شهر است.

خدمات لحظه آخری

او یک گروه خبره از متخصصان بازار را استخدام کرده است تا بتواند رویدادهای دلخواه خود را شرکت کند. مثلا او ۲۴ ساعت به این گروه خود وقت داد تا بتواند یک روز قبل از مسابقه نهایی فینال بسکتبال NBA در بهترین قسمت ورزشگاه برای او سه بلیت تهیه کند و ۲۵ هزار دلار برای این بلیت‌ها هزینه کرد تا یک بعد از ظهر خود را این طور با تماشای فینال NBA سپری کند در حالی که همان روز بازی، قصد کرد به ورزشگاه برود.

شرط‌بندی

او در برخی اوقات فراغت به سایت‌های شرط بندی سر می‌زند و کمترین مبلغی که وارد می‌کند ۲۰۰ هزار دلار است. او البته این کار را زمانی برای اوقات فراغت خود در نظر گرفته است و معمولا روی ورزشکارانی که دوست دارد شرط‌بندی می‌کند.

غذای فوری در مرکز جواهرات!

ثروتمندترین ورزشکار جهان

غذای فوری

وقتی در یک جواهر فروشی بزرگ و عظیم هستید نمی‌توانید غذا بخورید ولی این قوانین
برای فلوید می ودر تغییر می‌کند. او اخیرا در یک مرکز خرید عظیم جواهرات در نیویورک
خرید می‌کرد که گرسنه شد و چند نفر از بادیگاردهای خود را فرستاد تا برای او غذا تهیه کنند.
همراهان او نیز ناگت مرغ و سیب زمینی برای او تهیه کردند و می ودر و همراهانش
در میان مغازه‌های عظیم و گرانقیمت شروع به خوردن کردند.

می ودر ۲۵۰ هزار دلار برای خرید گوشواره و گردنبند برای دختر خود خرج کرد. البته حتما او دستان خودش را قبلا با بادیگاردهایش تمیز کرده است تا به این جواهرات دست بزند!

ولخرجی های لاکچری ثروتمندترین ورزشکار جهان

هر کفش و لباس برای یک بار پوشیدن 

ثروتمندترین ورزشکار جهان

کلکسیون کفش های ثروتمندترین ورزشکار جهان

می ودر هر کفش و لباس خود را تنها یک بار استفاده می‌کند و بعد از یک بار استفاده آن را دور می‌اندازد و دوست ندارد آنها را بشوید. او در هر سال فقط ۶۰۰۰ دلار صرف لباس زیر خود می‌کند و وقتی هم در هتل است، کفش‌های خود را بعد از یک بار پوشیدن به مستخدم‌ها می‌دهد.

آرایشگر مخصوص خود را همه جا می‌برد 

ثروتمندترین ورزشکار جهان

آرایشگر شخصی می ودر

این ورزشکار در هر سفری که می‌رود آرایشگر مخصوص خود را نیز همراه خود دارد و تلاش می‌کند
در هر موقع وضعیت ظاهری آراسته‌ای داشته باشد. او حتی در سفرهای طولانی خود آرایشگرش
را در جت اختصاصی‌اش همراه خود دارد.

ماشین گلف 

پولی که او برای خرید ماشین مخصوص برای حمل وسایل گلف خود کرده است از خودروهای خیلی از مردم جهان گران‌تر است. او ۲۰ هزار دلار برای این ماشین هزینه کرده است.

خرید بلیت بازی خود و دادن آن به دوستان 

ثروتمندترین ورزشکار جهان

فلوید می ودر بوکسور امریکایی

فلوید به تازگی بیش از نیم میلیون دلار برای بلیت مبارزه خود مقابل کانلو آلوارز خرج کرده است.
طبق گفته‌های Business Insider، می ودر ۶۰۵،۰۰۰ دلار برای خرید بلیت برای دوستانش خرج کرد.
بر اساس قیمت‌های مختلف ارائه شده برای این مبارزه، این بدان معنی است که می ودر حدود ۳۰۰ بلیت
برای ارائه به دوستان و خانواده خود خریداری کرده است.

با این وجود ممکن است آنقدر مسخره نباشد که به نظر برسد مبلغی که می ودر برای بلیت‌ها خرج کرد، کمتر از ۱.۵ درصد از کیف پول ۴۱.۵ میلیون دلاری است که او بعد از برتری در این دیدار به دست آورد.

بفلوید می‌ودر، با شروع این دهه مبارزات بسیار خوبی داشت و در همان پنج سال اول بعد از
مبارزه با افرادی چون شین موسلی، میگوئل کوتو، کانلو آلوارز، مارکوس میدانا و مانی پاکیائو
به درآمد زیادی رسید و البته بعد از آن روند او کند شد.

او پس از ضرب و شتم آندره برتو در سپتامبر ۲۰۱۵ بازنشسته شد اما در سال ۲۰۱۷ برای رویارویی با کونور مک گریگور به میدان مبارزه آمد و رکورد خود را به ۵۰-۰ رساند اما او فقط از مبارزه‌های پاکیائو و مک گریگور به تنهایی درآمد فوق العاده‌ای کسب کرد.

ایسنا

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2020-01-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :