۸ مهمان ویژه قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ معرفی شدند

۸ مهمان ویژه قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ معرفی شدنداخبار ورزشی

مقامات برگزارکننده جام جهانی با دعوت از هشت ستاره سرشناس تاریخ جام های جهانی برنامه ویژه ای برای مراسم قرعه کشی این رقابت ها تدارک دیدند.

مهمانان ویژه جام جهانی

مهمانان ویژه جام جهانی ,در شرایطی که ۲۴ ساعت تا آغاز قرعه کشی مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه زمان باقی مانده است مقامات برگزار کننده از فهرست ستاره هایی که قرار است تکلیف تیم های حاضر در هشت گروه را مشخص کنند، منتشر کردند.

بنا به اعلام سایت روسی SOV برای حضور در قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ که مسئولیت اجرایی آن برعهده
ماریا کامدانیا مجری مطرح روسیه و گری لینه گر ستاره سابق انگلیس و کارشناس زبده شبکه اسکای است
از ستاره های همچون دیگو مارادونا (آرژانتین) فابیو کاناوارو(ایتالیا) کارلوس پویول(اسپانیا) کافو (برزیل) لوران بلان(فرانسه) میروسلاو کلوزه(آلمان) گوردون بنکس(انگلیس) و دیگو فورلان (اروگوئه) دعوت به عمل آمده است.

مشخص شدن مهمانان ویژه جام جهانی

ستاره هایی که اکثریت آنها در جام های جهانی به عنوان قهرمانی یا آقای گلی رسیده اند و قرار غروب جمعه هر یک از آنها تکلیف تیم های یک گروه از گروه های هشت گانه را با خارج کردن گوی های ۳۲ تیم راه یافته مشخص کنند. ضمن این که روس ها برای تجلیل و قدردانی از زحمات پیشکسوت سرشناس فوتبال خود از نیکیتا سیمونیان چهره ۹۱ ساله دعوت به عمل آوردند.

مهمانان ویژه جام جهانی

مهمانان ویژه جام جهانی روسیه

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید گوی ایران توسط کدام یک از این ستاره های سرشناس از گلدان سوم خارج و چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد. در گروه مرگ قرار خواهد گرفت یا در گروه زندگی اما هر چه باشد این که حضور تیم ملی در این قرعه کشی دقایق رویایی و تاریخی را برای فوتبال دوستان رقم خواهد زد.

همچنین بخوانید :  داعش برگزاری جام جهانی روسیه را تهدید کرد!

خبر ورزشی

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-30 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد