مراسم عروسی هنریخ مخیتاریان توپچی معروف روی قایق +تصاویر

مراسم عروسی هنریخ مخیتاریان توپچی معروف روی قایق +تصاویراخبار و رویدادهای ورزشی

هنریخ مخیتاریان هافبک ۳۰ ساله ارمنستانی آرسنال با حضور در ونیز ایتالیا مراسم عروسی خود را با دختر سیاستمدار ارمنستانی روی آب برگزار کرده است

به تازگی فوتبالیست های سرشناسی به جرگه متاهلین پیوسته اند از جمله آن ها می توان به ازدواج سرخیو راموس , مسوت اوزیل , سئاد کولاشیناتس و در طی چند روز گذشته هنریخ مخیتاریان ستاره آرسنال نیز مراسم ازدواج خود را بر روی آب برگزار کرده است. مخیتاریان بازیکن حرفه‌ ای فوتبال اهل ارمنستان که به عنوان هافبک در آرسنال بازی می کند. در ادامه عکس های عروسی مخیتاریان و دختر سیاست‌ مدار ارمنستانی را در نیک صالحی مشاهده کنید

مراسم ازدواج هنریخ مخیتاریان

هنریخ مخیتاریان هافبک ۳۰ ساله ارمنستانی آرسنال به ونیزِ ایتالیا سفر کرد تا مراسم عروسی‌اش را در این شهر روی آب برگزار کند.

همسر مخیتاریان، بتی واردانیان ۳۰ ساله دختر میکائیل واردانیان سیاست‌ مدار ارمنستانی است.

پیش از مخیتاریان، مسوت اوزیل و سئاد کولاشیناتس هم‌ تیمی‌ هایش در آرسنال هم مراسم عروسی‌ شان را همین ماه برگزار کرده بودند.

هنریخ مخیتاریان

عروسی هنریخ مخیتاریان

خوب است بدانید :هنریخ مخیتاریان مهاجم آرسنال به خاطر مسائل سیاسی فینال لیگ اروپا را از دست داد

مخیتاریان، مهاجم آرسنال در فینال لیگ اروپا بازی نمی کند. این بازیکن محروم یا مصدوم نیست اما مشکلات سیاسی میان دو کشور ارمنستان و آذربایجان باعث شد تا این مهاجم ۳۰ ساله در این بازی که چهارشنبه هفته آینده در باکو برگزار می شود، حضور نیابد.

باشگاه آرسنال در بیانیه ای در مورد مخیتاریان صحبت کرد و گفت:” همه گزینه ها را بررسی کردیم تا میکی بخشی از تیم باشد اما پس از صحبت با میکی و خانواده اش به توافق رسیدیم تا در اردوی تیم ما حضور نداشته باشد.”

مخیتاریان در مرحله گروهی به دلیلی مشابه در بازی قره باغ و آرسنال حضور نیافته بود. در آن زمان این مهاجم ترجیح داد که در سفر حضور نداشته باشد. او در سال ۲۰۱۵ هم بازی دورتموند و قابالا را از دست داد.

هنریخ مخیتاریان

ازدواج هنریخ مخیتاریان

یوفا ادعا می کند که مشکلی در این ماجرا وجود ندارد و در نامه هایی به فدراسیون و سفارت آذربایجان خواستار آن شده بود تا در صدور ویزای مخیتاریان همکاری لازم را به عمل بیاورند. در حال حاضر ورود  ارمنی ها به آذربایجان ممنوع است.

مخیتاریان در صفحه اینستاگرام خود در این باره توضحی داده است:” همه گزینه ها را بررسی کردیم. تصمیم مشکلی برای من بود که با تیم برای فینال لیگ اروپا مقابل چلسی سفر نکنم. همه بازیکنان دسوت دارند در چنین بازیهایی حضور داشته باشند و بسیار ناراحت هستم. هم تیمی هایم را تشویق خواهم کرد.”

اختلاف سیاسی آذربایجان و ارمنستان به سال ۱۹۸۸ برمی گردد که این دو کشور بعد از آن شش سال با هم جنگیدند. آنها بعد از ان با هم صلح کردند تا این که از سال ۲۰۱۶ اختلاف دوباره میان دو کشور بالا رفت.

خبر ورزشی , فوتبالی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2019-06-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :