گفتگو با سامان گوران به خاطر حاشیه های ویدیو جنجالی درباره سه پرسپولیسی +تصاویر

گفتگو با سامان گوران به خاطر حاشیه های ویدیو جنجالی درباره سه پرسپولیسی +تصاویراخبار و رویدادهای ورزشی

شنیده ها حکایت از آن دارد که بعد از انتشار ویدیوی جنجالی سامان گوران برخی از پرسپولیسی ها در صدد شکایت از او بر آمده اند که در این میان فرشاد احمدزاده یکی از آن هاست

سامان گوران کمدین و طنز پرداز استقلالی بعد از توهین جنجالی مجری ورزشی به لوگوی استقلالی ها او نیز بیکار ننشست و به سه تن از پرسپولیسی ها یعنی فرشاد احمدزاده , محمد نصرتی و شیث رضایی حمله کرده و دست به افشاگری جنجالی زده است که با واکنش های تند پرسپولیسی ها و مهرداد میناوند روبرو شده تا جایی که آن ها خواستار عذرخواهی وی شده اند. گفتگویی با این کمدین جنجالی صورت گرفته است که در ادامه می خوانید با نیک صالحی همراه شوبد

گفتگو با سامان گوران درباره ویدیو جنجالی

بعد از کری‌خوانی مجری شبکه سوم برای استقلالی‌ها، سامان گوران طنزپرداز و کمدین استقلالی ویدیویی منتشر کرد و در آن به شیث رضایی، محمد نصرتی، فرشاد احمدزاده و … طعنه تند و تیزی زد و برخی از آن‌ها نیز او را تهدید به شکایت کرده‌اند. به همین بهانه با سامان گوران گفت‌وگویی انجام دادیم.

از موضع‌گیری هواداران پرسپولیس علیه خود خبر داری؟

بله، از پریشب صد‌ها تماس تلفنی با من گرفته و حرف‌های تندی می‌زنند. به نظرم نباید شوخی و طنز را با توهین اشتباه گرفت و این‌قدر ناراحت شد.

محمد نصرتی گفته اگر عذرخواهی نکنید، از شما شکایت می‌کند.

من با آقای نصرتی شوخی کردم و امیدوارم ناراحتی به دل نگیرد.

فرشاد احمدزاده هم گفته از شما شکایت می‌کند.

کجای حرف من شکایتی است؟ خیلی‌ها به یکدیگر پیام می‌دهند، حالا بحث اسکرین‌شات را هم داریم و یک چرخ در اینترنت نشان می‌دهد من به چه کسانی در دایرکت پیام داده یا نداده‌ام.

از موضع شیث خبر داری؟

نه! ولی فکر کنم او جواب بدهد و دنبال شکایت‌بازی نباشد.

مهرداد میناوند در استوری علیه شما پیامی منتشر کرد. نوشته‌های او را خواندی؟

خوب نیست یک نفر نخود هر آش باشد! من با ۳ نفر شوخی کرده‌ام که خودشان وکیل دارند، ولی مهرداد می‌خواهد خودش را قاطی بحث بزرگ‌تر‌ها کند تا اسمش را زنده نگه دارد. من برای همه بیماران و مهرداد میناوند از خداوند متعال درخواست شفای عاجل دارم.

سامان گوران

عکس های سامان گوران

مگر مهرداد بیماری خاصی دارد؟

شنیده‌ام سرماخوردگی پیدا کرده که بالاخره سرماخوردگی هم بیماری محسوب می‌شود.

در استوری‌اش نوشته تو از اربابت خط می‌گیری.

من اسم ارباب مهرداد را نمی‌دانم، ولی ارباب من امام حسین (ع) است.

نمی‌دانی منظورش از ارباب چه کسی است؟

شاید محو تماشای سریال ارباب حلقه‌های یک و دو شده که این حرف را زده است. این را هم بگویم من میناوند را خیلی دوست دارم و ارتباط دوستانه‌ای با هم داریم و درواقع با هم شوخی داریم.

فکر می‌کنی تیم محبوبت این فصل چه نتایجی بگیرد؟

تغییرات استقلال زیاد بوده، اما با تلاش مربیان، بازیکنان و حمایت هواداران، موفقیت دور از دسترس نیست.

و پرسپولیس؟

پرسپولیس هم مثل استقلال یک تیم مردمی است. کری‌خوانی‌های ما فوتبالی است؛ هر کدام از این دو تیم نباشد، هواداران برای چه تیمی کری بخوانند؟ من آرزو می‌کنم پرسپولیس همیشه یک پله پایین‌تر از استقلال نایب‌قهرمان باشد و هرگز دوست ندارم پرسپولیس مثلاً در رده دوازدهم یا سیزدهم باشد، چون فوتبال بهانه شادی اکثر ما مردم ایران است.

بیشتر بدانید : شکایت فرشاد احمدزاده از سامان گوران

من از این آقا به مراجع قانونی شکایت کرده‌ام و پرونده‌ام را از طریق وکیل تا آخرین لحظه دنبال خواهم کرد تا بداند به سادگی نمی‌توان به هر کسی که خواستیم اتهام بزنیم. مطمئن باشید یک درصد هم از این موضوع و اتهامی که زده کوتاه نخواهم آمد و تا انتها این پرونده را دنبال خواهم کرد.

سامان گوران

جنجال های سامان گوران

سامان گوران در پستی اینستاگرامی با هدف قرار دادن شیث رضایی، محمد نصرتی و البته فرشاد احمدزاده اتهاماتی به این بازیکنان وارد کرد تا بدین ترتیب پاسخ مجری برنامه سلام صبح بخیر را داده باشد. مهمترین حاشیه‌ای که از این پست نصیب او شد ادعایی مبنی بر مزاحمت فرشاد احمدزاده در فضای مجازی برای سلبریتی‌های سینمایی بود.

خبر ورزشی , ورزش سه

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :