جنجال های فرشاد احمد زاده از دعوت به تیم ملی تا صحبت هایش علیه پیشکسوتان پرسپولیس +تصاویر

جنجال های فرشاد احمد زاده از دعوت به تیم ملی تا صحبت هایش علیه پیشکسوتان پرسپولیس +تصاویراخبار ورزشی

فرشاد احمد زاده بازیکن سابق تیم پرسپولیس در صحبت های اخیر خود درباره پشکسوتان پرسپولیس صحبت های جنجالی را مطرح کرده که با واکنش های مختلفی همراه شده است

جنجال های فرشاد احمد زاده از دعوت به تیم ملی تا صحبت هایش علیه پیشکسوتان پرسپولیس +تصاویرReviewed by Arezoo on Dec 11Rating:

فرشاد احمد زاده بازیکن سابق پرسپولیس که وضعیت خوبی در لیگ لهستان ندارد در آخرین مصاحبه اش درباره یکی از پیشکسوتان سابق پرسپولیس  صحبت های کرده است که این امر با واکنش شدید برخی پیشکسوتان همراه بوده است. این فوتبالیست به تیم ملی دعوت شده است و سودای بازگشت به پرسپولیس را نیز در سر دارد اما با صحبت های اخیرش همه پل های پشت سر خود را خراب کرده است. در ادامه متن اظهارات جنجالی فرشاد احمدزاده را در نیک صالحی بخوانید

صحبت های جنجالی فرشاد احمد زاده

فرشاد احمدزاده در آخرین مصاحبه‌اش حرف‌های عجیبی زد که احتمالا باعث خواهد شد پروژه بازگشت او به پرسپولیس منتفی یا فعلا متوقف شود. او در این مصاحبه به پیشکسوتان پرسپولیس حمله کرد و گفت: «فقط هواداران حق دارند درباره من صحبت کنند، چون پرسپولیس برای آن‌ها است و بعضی از پیشکسوتان حق ندارند درباره من صحبت کنند، چون تیم برای پیشکسوتان نیست!»

وقتی او در این مصاحبه مدعی شد پیشکسوتی که او را برای اکران فیلمش دعوت می‌کند نباید علیه او در تلویزیون صحبت کند، مشخص شد که مخاطب اصلی حرف‌های او فرشاد پیوس است. پیوس بعد از بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در شبکه ۳ به صراحت احمدزاده، طارمی و محرمی را «نامرد» خطاب کرد!

حالا که یکی دو روز از مصاحبه احمدزاده گذشته واکنش‌های پیشکسوتان پرسپولیس به صحبت‌های او بیشتر شده است. فرشاد پیوس که مخاطب اصلی صحبت‌های احمدزاده بود در این باره می‌گوید: «کارمان به جایی رسیده که بازیکن نیمکت‌نشین تیم گمنام لیگ لهستان هم علیه ما پیشکسوتان پرسپولیس مصاحبه می‌کند! نمی‌دانم با خودش چه فکری کرده است؟

فرشاد احمد زاده

فرشاد احمد زاده و سید جلال حسینی

این بچه عددی نیست که درباره پیشکسوتان پرسپولیس حرف بزند. این فرشاد احمدزاده اگر در دهه ۶۰ بازی می‌کرد،
با وجود بزرگانی مثل علی پروین، ناصر محمدخانی، حمید درخشان، محسن عاشوری، محمد پنجعلی،
مرتضی کرمانی‌مقدم، مجتبی محرمی و… توپ‌جمع‌کن پرسپولیس هم نمی‌شد.
این بچه باید در حد و اندازه‌های خودش حرف بزند.»

مرتضی فنونی‌زاده هم که پای ثابت مصاحبه‌های جنجالی است می‌گوید: «دقیقاً حرف‌های فرشاد راجع به احمد زاده درست بود و این بازیکن در حدی نیست که راجع به پیشکسوتان پرسپولیس که به نوعی شناسنامه باشگاه هستند اظهار نظر کند. ما پیشکسوتان تمام زندگی‌مان را برای پرسپولیس و هوادارانش گذاشتیم و به این موضوع هم افتخار می‌کنیم.

فرشاد احمدزاده در کنار بازیکنی مانند صادق محرمی در بدترین شرایط پرسپولیس را ترک کردند و رفتند
و الان هم آقای احمدزاده به جای بازی کردن در لهستان خوش می‌گذراند.

در این بین تنها جدایی امیری درست و منطقی بود، چون شرایط سنی امیری به گونه‌ای بود که اگر ترانسفر نمی‌شد شاید شانس حضور در تیم خوبی مانند ترابوزان را از دست می‌داد؛ حتی مهدی طارمی هم می‌تواند به پرسپولیس برگردد، اما احمدزاده نمی‌تواند، چون او در حق هواداران و پرسپولیس نامردی کرده است و بازیکنی که در بدترین شرایط تیمش را رها کرده و رفته نمی‌تواند دوباره به پرسپولیس باز گردد.»

خوب است بدانید : مورد عجیب فرشاد احمد زاده در تیم ملی ایران

این یک حقیقت تلخ است که فرشاد احمدزاده هیچگاه جایگاه خوبی در پرسپولیس نداشته است.
بسیاری از هواداران پرسپولیس او را یکی از پر حاشیه ترین بازیکنان ترکیب‌شان می دانستند
و تلاش برای برانکو برای اصلاح شرایط او هم فایده ای نداشت. شیطنت های احمدزاده
در اکثر لحظات عمومی باشگاه به وضوح قابل مشاهده بود و حضور او در اردو
پرسپولیس همیشه شرایط جالبی را محیا کرده بود.

فرشاد احمد زاده

فرشاد احمد زاده در لیگ لهستان

فرشاد احمدزاده تا دیروز، هرگز به تیم ملی ایران دعوت نشده بود و حالا در شرایطی دعوت شده که اردو های تیم ملی ۲۸ نفره است. عدم حضور او در لیست های پیشین تیم ملی، توضیح می دهد چرا احمدزاده شانسی برای حضور در جام ملت های آسیا ندارد.

اما شرایط در لیست ۵۰ نفره متفاوت است. همه سرمربی های فوتبال لیست های این مدلی را منتشر می کنند
اما در نهایت بیش از نیمی از لیست، خط خواهند خورد. فرشاد که در شلاسک وروتسواف شانسی
برای بازی ندارد، احتمالا در جام ملت های آسیا هم شرایطی مشابه با لیگ لهستان خواهد داشت؛ تماشا از خانه.

آی اسپورت , خبرآنلاین

تاریخ بروزرسانی : 2018-12-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو