جنجال علی کریمی در اینستاگرام با جدیدترین حمله جادوگر به مهدی تاج! +تصاویر

تاریخ بروزرسانی : 2019-07-28 /
گردآوری :
علی کریمی

علی کریمی اسطوره فراموش نشدنی فوتبال کشورمان که همیشه یکی از منتقدان سرسخت برخی از اهالی فوتبال و فدراسیون بوده به تازگی حمله تندی به این فدراسیون داشته است

علی کریمی اسطوره فوتبال کشورمان همیشه انتقادهای به فدراسیون فوتبال داشته و یکی از منتقدان سرسخت کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی نیز بوده است. این جادوگر فوتبال به تازگی در صحفه شخصی اش حمله تندی به فدراسیون فوتبال و مهدی تاج داشته است.. در ادامه صحبت های جنجالی کریمی فوتبالیست سابق تیم ملی را در نیک صالحی بخوانید

حمله تازه علی کریمی به فدراسیون فوتبال

لیگ برتر هنوز شروع نشده و زمان آغاز آن هم مشخص نیست. رئیس فدراسیون روز گذشته از اجرا شدن چند شرط برای برگزاری لیگ خبر داد.

علی کریمی ستاره پیشین تیم ملی در حمله ای تازه به فدراسیون فوتبال و مهدی تاج در کانال ارتباطی خود نوشت:« شما و دارو دستتون ١٠ ، ١٢ ساله در راس این فوتبال بودین، الان تازه یادتون افتاده امکانات فوتبالمون مناسب لیگ حرفه ای نیست!!؟؟توی این سالها چیکار میکردین!!؟ واقعاً شما ها میتونین بی خیال لیگ بشین؟؟

قرارداد تبلیغات محیطی چی میشه واسه امسال??!راستی پول تبلیغات محیطی فصل ٩٧-٩٨ چی شد رئیس؟!! شنیده میشه میخواین سازمان لیگ رو تعطیل کنید و به صورت کمیته که زیر نظر فدراسیون باشه، اداره کنید، درسته؟؟؟!!! حاجی بابا الان هم با سازمان لیگ یا بدون آن هم ، همه چیز دست خودته.

علی کریمیعکس های علی کریمی

البته با این مدیرایی که توی فوتبال هستن باید هم تو و دارو دستت در این فوتبال باشید و بمونید.
مدیر عاملهایی که از بی پولی داره زجه میزنن و توی سر خودشون، چجوری هست که هیچ کدومشون
تکلیف تبلیغات محیطی لیگ رو روشن نمیکنن و حق باشگاهشونو نمیگیرن!؟»

بیشتر بدانید : فوتبال ایران بازیکنی مثل علی کریمی نخواهد داشت

تا سال ها بعد از حضور ستاره فوتبال ایران در فوتبال امارات، در زمین های فوتبال دبی نوجوانان و کودکانی که فوتبال بازی می کردند خودشان را جادوگر ایرانی می نامیدند چرا که آرزو داشتند زمانی مثل او بشوند. علی کریمی نه فقط در ایران که در امارات متحده عربی محبوبیت فراوانی دارد.

او بعد از گذراندن فصلی سخت با سپیدرود و جدایی اش از این تیم، مدت ها در سکوت زندگی کرد
اما بعد از چند ماه، به عنوان میهمان ویژه همراه پرسپولیسی ها که برای دیدار برگشت با الاهلی
به دبی می رفتند به این کشور سفر کرد. کریمی بعد از سال ها به طور رسمی به امارات
رفت و این موضوع بازتاب رسانه ای جالبی در امارات داشته است.

حضور جادوگر ایرانی در امارات و دیدار اتفاقی اش با مجری تلویزیون ابوظبی، در نهایت منجر به یک مصاحبه مفصل شد. امروز سعد الحارثی خبرنگار معروف عربستانی ویدئویی را از حامد الحارثی مجری تلویزیون ابوظبی در صفحه توئیترش منتشر کرد.

علی کریمیعلی کریمی فوتبالیست سابق تیم ملی

سعد الحارثی در کپشن این ویدئو نوشت:”ایران بازیکنی مثل کریمی دیگر نخواهد داشت.” اما ویدئویی که سعدالحارثی
منتشر کرد ویدئویی از پشت صحنه مصاحبه مجری تلویزیون ابوظبی و علی کریمی بود.

حامد الحارثی در ویدئویی که با موبایلش می گیرد در مقدمه ای می گوید:” من امروز یک میهمان ویژه دارم و قرار است با او گفت و گو کنم. او اسطوره اساطیر فوتبال امارات، علی کریمی است.”

مجری تلویزیون ابوظبی همچنین مصاحبه اش با جادوگر ایرانی را اینگونه آغاز کرد:” در این سال ها صدها
بازیکن به این سرزمین آمد و رفت داشته اند اما آنکه در دل ها مانده است، علی کریمی است.”

کریمی همراه پرسپولیس به دبی سفر کرده تا از نزدیک شاهد بازی تیم محبوبش در دیدار برگشت برابر نماینده عربستان سعودی باشد. او در این سال ها با وجود اینکه هیچ پست رسمی در پرسپولیس نداشته اما همیشه در مهمترین زمان ها در کنار تیم بوده است.

خبر انلاین , ورزش سه

برچسب ها: