گریم کاملا غیرقابل شناسایی نیکول کیدمن در فیلم جدیدش

گریم کاملا غیرقابل شناسایی نیکول کیدمن در فیلم جدیدش اختصاصی سایت نیک صالحی

گریم سنگین نیکول کیدمن ، نیکول کیدمن برای بازی در فیلم جدید “ویرانگر” به کارگردانی کاریان کوساما گریم سنگین و متفاوتی را تجربه کرد و بسیار با چهره همیشگی او فرق دارد!

گریم سنگین نیکول کیدمن

گریم سنگین نیکول کیدمن ، روز گذشته نیکول کیدمن برای بازی در سریال تلویزیونی “دروغ های کوچک بزرگ” کاندید جایزه گلدن گلوب شد. و امروز دوباره به سر کار خود برای فیلمبرداری فیلم جدیش بازگشت. به گزارش نیک صالحی ولی این ستاره ۵۰ ساله با گریم بسیار سنگینش برای بازی در فیلم جنایی جدید به نام “ویرانگر” (Destroyer) در لس آنجلس، کاملا غیرقابل شناسایی بود. این بازیگر برنده اسکار که به صورت معمول با موهای بلوند و بلند دیده می شود، در این روز یک کلاه گیس با موهای تیره تر دیده می شد و یک کت چرم سایز بزرگ به تن داشت تا به خوبی ظاهر یک کارگاه پلیس را در این فیلم داشته باشد.

گریم سنگین نیکول کیدمن

تیپ و ظاهر معمول نیکول کیدمن و گریم سنگین او در فیلم ویرانگر

گریم سنگین بازیگر هالیوودی

ظاهر نیکول کیدمن یک دنیا با استایل همیشگی او که اغلب در فرش قرمز از او می بینم تفاوت داشت و این بار او به جای دربرداشتن لباس های پرزرق و برق ، تیپی خشن از خود به نمایش گذاشته بود. او کت چرم خود را با یک ژآکت مشکی و یک شلوار جین دمپا و یک جفت بوت مشکی ست کرده بود. نیکول با گذاشتن دست هایش داخل جیب های کت ، به نظر ظاهری خسته داشت و ظاهرا اطراف صورتش از گریم تیره استفاده شده و اطراف گونه اش کثیف بود و چشم هایش نیز خسته به نظر می رسید.

گریم سنگین نیکول کیدمن

گریم نیکول کیدمن در فیلم جدید ویرانگر

گریم سنگین نیکول کیدمن

کیدمن در روز فیلمبرداری صحنه هایی از این فیلم جدید تنها به نظر می رسید و درکنار درب پارکینگ یک خانه ایستاده بود. فیلم “ویرانگر” روایتگر داستان یک کارگاه پلیس به نام ارین بل با بازی نیکول کیدمن است که در یک ماموریت مخفی در جمع یک باند خلافکار در بیابانی در کالیفرنیا نفوذ می کند ولی نتایج غم انگیزی برای او به همراه دارد و پس از چند سال بعد دوباره باید وارد این باند شود تا از کسانی که زندگی گذشته او را تباه کردند، انتقام بگیرد. کارگردانی این فیلم را کاریان کوساما به عهده دارد و علاوه بر کیدمن افرادی چون تاتیانا مسلنی ، سباستین استن ، توبی کیبل و اسکوت مک نایری در آن به ایفای نقش می پردازند.

گریم سنگین نیکول کیدمن

نیکول کیدمن در نمایی از سریال “دروغ های کوچک بزرگ”

علاوه بر فیلم ویرانگر، این بازیگر مشهور فصل جدید سریال “دروغ های کوچک بزرگ” برای سال ۲۰۱۸ را نیز در دست کار دارد. کیدمن در سریال “دروغ های کوچک بزرگ” که توانسته نامزدی جایزه گلدن گلوب را برای او به همراه داشته باشد، در نقش شخصیتی به نام سلیسته رایت بازی می کند. این سریال برگرفته از رمانی تحت همین نام به نوشته لین موریارتی است. اخیرا همچنین اعلام شد که فصل دوم این سریال ساخته خواهد شد و دوباره نیکول کیدمن با همکار بازیگرش ریس ویدراسپون در این مجموعه همبازی خواهد شد. این سریال یکی از سوژه ترین محصولات سال ۲۰۱۷ بود که حتی توانست هشت جایزه امی و چندین نامزدی دیگر از سوی مراسم های مختلف را از آن خود کند. تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاص نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :