رونمایی از گرانقیمت ترین کفش دنیا به سفارش خانواده ای اهل دبی

رونمایی از گرانقیمت ترین کفش دنیا به سفارش خانواده ای اهل دبیاختصاصی سایت نیک صالحی

گرانقیمت ترین کفش دنیا ، اخیرا به سفارش خانواده ای اهل دبی یک کفش ۱۵ میلیون دلاری طراحی شده است.

گرانقیمت ترین کفش دنیا

گرانقیمت ترین کفش دنیا | یک طراح بریتانیایی به نام دبی وینگهام اخیرا از گرانقیمت ترین کفش دنیا رونمایی کرده است. این کفش پاشنه دار مزین به فلزات با ارزش و سنگ های قیمتی است و به مبلغ ۱۵٫۱ میلیون دلار قیمت گذاری شده است. به گزارش نیک صالحی وینگهام برای طراحی سازه های بسیار لوکس و گرانقیمت معروف است و در طول تجربه حرفه ای اش تاکنون با بسیاری از سلبریتی ها ، افراد خانواده سلطنتی و ثروتمندان کار کرده است. او برای طراحی و دوخت گرانقیمت ترین لباس دنیا ، یک پیراهن عبایی قرمز که در آن بیش از ۲۰۰۰ الماس به کار رفته در دنیا شناخته شده است، در لباس مذکور از گرانقیمت ترین الماس قرمز استفاده شده و قیمت آن ۱۵٫۴۵ میلیون دلار براورد شده است.

گرانقیمت ترین کفش دنیا

گرانقیمت ترین کفش دنیا به ارزش ۱۵ میلیون دلار

دبی وینگهام همچنین صاحب یک کمپانی قنادی است ومعروف است یک کیک گرانقیمت ۶۴ میلیون دلاری مزین به الماس را برای یک مشتری اماراتی تهیه کرده است. این خانم در جدیدترین طراحی اش با هنرمندی اهل فلوریدا به نام کریس کمپل همکاری کرده و در مورد آن گفته که صدها ساعت طاقت فرسا را باهم برای ساخت این کفش صرف کرده اند. پاشنه های کاملا متقارن این کفش دارای سه قیراط الماس نایاب صورتی و یک قیراط الماس آبی است که به تنهایی بیش از ۱۲۸ هزار دلار ارزش دارد. چهار الماس سه قیراطی و ۱۰۰۰ الماس کوچک در یک قالب پلاتینی قرار گرفته که مانند یک کیک شبیه سازی شده است.
گرانقیمت ترین کفش دنیا

کفش ساخته شده از طلا و الماس به سفارش یک خانواده اماراتی

کفش ساخته شده از جواهر

زیپ ها و کف این کفش از طلای خالص است ، چرم آن با رنگ طلای ۲۴ قیراطی رنگ شده و در دوخت کفش نیز از نخ طلای ۱۸ قیراطی استفاده شده است. داخل کفش با نخ طلایی تزئین شده و برای ایجاد کنتراست در نمای کلی کفش از طلای سرخ بهره برده اند و در نهایت چرم هایی به شکل گل یاس رازقی طراحی این کفش را کامل کرده است. این طراح در مورد گرانقیمت ترین کفش دنیا می گوید: “بسیاری از مشتری های من جواهرات با ارزشی دارند که یا در گاوصندق نگه می دارند و یا یک یا دو بار در زندگی شان از آن استفاده می کنند؛ با استفاده از سنگ های قیمتی آنها برای طراحی یک اثر هنری، من می توانم چیزی بسازم که در تمام مدت سال بتوانند آن را تحسین کنند.”

گرانقیمت ترین کفش دنیا

گران ترین کفش دنیا با طراحی دبی وینگهام

این کفش با ارزش و ابتکاری توسط خانواده ای در دبی که نام آنها فاش نشده به مناسبت سالروز تولد سفارش داده شده است. خانم وینگهام می گوید این کفش در کنار دیگر کارهای او مانند لباس و کیک، آخرین سازه او در کلکسیون “گرانقیمت ترین ها” محسوب می شود. او همچنین یک موسسه آموزشی به نام “آکادمی آینده مد” را مدیریت می کند که در آن کارگاه هایی برحسب نیازهای مختلف و با درجه های مختلف تجربه کاری برای طراحان جوان دایر شده است. تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :