کیتی هولمز همسرسابق تام کروز در کنار نامزد جدیدش جیمی فاکس

کیتی هولمز همسرسابق تام کروز در کنار نامزد جدیدش جیمی فاکساختصاصی سایت نیک صالحی

کیتی هولمز همسر سابق تام کروز پس از سال ها به صورت عمومی با نامزد جدیدش جیمی فاکس بازیگر هالیوودی مشاهده شد.

کیتی هولمز و نامزد جدیدش

کیتی هولمز و نامزد جدیدش ، کیتی هولمز همسرسابق تام کروز که با سریال “داوسون کریک” در دهه ۱۹۹۰ به شهرت رسید در حین رفتن به باشگاه برای بازی بسکتبال به همراه بازیگر معروف جمی فاکس دیده شد. به گزارش نیک صالحی این دو بازیگر که به شدت روابط خود را از رسانه ها کاملا دور نگه می داشتند، در یک اتفاق کمیاب، در کنار یکدیگر دیده شدند. پس از گذشت چند سال از جدایی کیتی هولمز و بازیگر سوپراستار تام کروز، جیمی فاکس اولین مردی است که وی رسما با وی ارتباط دارد.

کیتی هولمز و نامزد جدیدش

عکس دو نفره جیمی فاکس و کیتی هولمز

کیتی هولمز و جیمی فاکس

برای سال ها باوجود شایعات فراوان در مورد ارتباط احتمالی آن دو، آنها به شدت خود را دور از هم نشان می دادند و حتی از این که عکسشان دریک قاب گرفته شود به شدت خودداری می کردند ولی اکنون به نظر می رسد چندان به پنهان کردن ارتباطشان اصراری ندارند. ظاهرا دلیل این تغییر رویکرد، به دلیل گزارشات تایید نشده در سپتامبر سال گذشته است که مدعی بود: علنی نبودن ارتباط کیتی هولمز با شخص دیگر بر اساس  یک توافق نامه طلاق بین او و تام کروز بود که وی موافقت کرده بود تا پنج سال نباید به صورت عمومی ارتباطش با شخص دیگر را به نمایش بگذارد.

کیتی هولمز و نامزد جدیدش

کیتی هولمز و دخترش سوری کروز ۱۱ ساله

کیتی هولمز و نامزد جدیدش

گرچه اولویت شماره یک کتی ، دختر ۱۱ ساله اش سوری کروز است که از همسر سابقش تام کروز دارد. جیمی فاکس نیز از ازدواج پیشین خود صاحب دو فرزند دختر به نام های کورین و آنالاس است. به گفته یک منبع نزدیک به مجله یو اس ویکلی: “کیتی مادر شگفت انگیزی است. او در هر حالت خانواده اش را انتخاب خواهد کرد. او پس از طلاق به شدت کار کرد تا سرانجام برای خود اسم و رسمی به هم زند و اکنون برای خودش کسی شده است. کیتی به خود قبلی اش بازگشته و تماشای این حقیقت زیباست.”

کیتی هولمز و نامزد جدیدش

جیمی فاکس بازیگر ۵۰ ساله هالیوودی

جیمی فاکس از جمله بازیگران پرکار هالیوودی است که برنده بهترین بازیگر مرد اسکار، نامزد بهترین بازیگر مرد اسکار در نقش مکمل ، بهترین بازیگر مرد گلدن گلوب و… را در کارنامه کاری خود دارد. از جمله فیلم هایی که وی در آن نقش آفرینی کرده می توان به “بی خوابی”، “بچه راننده”، “آنی”، “رئیس های وحشتناک”، “یک میلیون راه برای مردن در غرب”، “مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲” و… را اشاره کرد. تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :