هواوی

حضور کریستیانو رونالدو به همراه نامزد و پسرش در جشن فیفا

حضور کریستیانو رونالدو به همراه نامزد و پسرش در جشن فیفا اختصاصی سایت نیک صالحی

کریستیانو رونالدو در جشن فیفا ، فوتبالیست پرتغالی معروف کریس رونالدو جایزه بهترین بازیکن سال را از آن خود کرد.

کریستیانو رونالدو در جشن فیفا

کریستیانو رونالدو در جشن فیفا | کریستیانو رونالدو روز دوشنبه شب جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را از آن خود کرد، بنابراین تعجبی ندارد که این ستاره ۳۲ ساله بخواهد در جشن فیفا به همراه خانواده اش این اتفاق را جشن بگیرد. به گزارش نیک صالحی جورجینا رودریگز نامزد ۲۲ ساله وی با وجود بارداری اش با انرژی کامل در این جشن حضور پیدا کرد ولی کریستیانو رونالدو جونیور پسر ۷ ساله رونالدو به نظر می رسید از خواب آلودگی به سختی خود را روی پا نگه داشته است.

جورجینا رودریگز نامزد ۲۲ ساله رونالدو

جورجینا هنگام ورود یک کت و شلوار به تن داشت و با نگه داشتن کت رونالدو در دستش شکم خود را پنهان کرده بود، وی سپس تیپ خود را به یک پیراهن ساتن نقره ای تغییر داد. نامزد رونالدو که قبلا به عنوان دستیار فروش مشغول به کار بود، اکنون ظاهرا هشت ماه از بارداری اش می گذرد.

کریستیانو رونالدو جونیور پسر ۷ ساله رونالدو

رونالدو و نامزدش

رونالدو، نامزد و پسرش به نظر می رسید اوقات خوبی را در مراسم اهدای جوایز گذرانده و هر سه باهم چندین بار در فرش قرمز سالن تئاتر پالادیوم عکس انداختند. ستاره پرتغالی رئال مادرید نیز با پوشیدن یک دست کت و شلوار سه تکه به رنگ خاکستری تیره و پسرش نیز با پوشیدن کت و شلوار و پاپیون شیک به نظر می رسیدند.

کریستیانو رونالدو هنگام ورود به مراسم جشن فیفا ۲۰۱۷

بازیگر انگلیسی ادریس البا که چندین جایزه را در این مراسم اعلام کرد نیز در این مراسم که ستاره های زیادی در آن حضور داشتند با رونالدو اسطوره رئال مادرید عکس سلفی گرفت. رقیبان رونالدو برای دریافت بهترین جایزه بهترین بازیکن فیفا لیونل مسی و نیمار بودند.

رونالدو در کنار نامزد و پسرش در فرش قرمز جشن فیفا

کریستیانو رونالدو در جشن فیفا

کریستیانو و جورجینا از سال گذشته نامزدی خود را اعلام کرده و در ماه جولای  نیز خبر دادند در انتظار اولین فرزندشان هستند. پس از ماه ها ، این فوتبالیست به خبرگزاری اسپانیایی ال موندو اظهار داشت از اینکه قرار است به زودی صاحب فرزند جدیدی شود بسیار خوشحال است و به این ترتیب شایعات بارداری نامزدش را تایید کرد.

رونالدو و خانواده اش و همچنین لیونل مسی و همسرش در سالن تئاتر پالادیوم

احوالپرسی رونالدو با لیونل مسی

سلفی ادریس البا با رونالدو

کریس رونالدو و جورجینا رودریگز

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-10-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :