تغییرشکل شوکه کننده جوان تایلندی پس از جراحی پلاستیک!

تغییرشکل شوکه کننده جوان تایلندی پس از جراحی پلاستیک!اختصاصی سایت نیک صالحی

چهره قبل و بعد جراحی پلاستیک ، یک جوان تایلندی پس از جراحی زیبایی چنان تغییر کرد که مادرش نتوانست او را بشناسد!

چهره قبل و بعد جراحی پلاستیک

چهره قبل و بعد جراحی پلاستیک | یک زن تایلندی پس از جراحی پلاستیک پسر جوانش در کره جنوبی قادر به شناسایی او نبود. البته با دیدن چهره قبل و بعد این پسر جوان نمی توان این خانم را سرزنش کرد! به گزارش نیک صالحی نوپاجیت مونلین ۲۲ ساله اهل تایلند همیشه از آرواره بدفرم ، صورت لک دار و دیگر نواقص صورتش خجالت می کشید. در سر کار نیز تا جایی که می توانست خود را از همکارانش دور نگه می داشت و به جای آنکه در زمان ناهار به آنها بپیوندد، خود به تنهایی غذایش را صرف می کرد چرا که می ترسید کسی به او خیره خیره نگاه کند و یا مورد تمسخر دیگران واقع شود.

چهره قبل و بعد جراحی پلاستیک

چهره قبل و بعد جراحی پلاستیک جوان ۲۲ ساله تایلندی

بنابراین وقتی در نسخه تایلندی برنامه معروف کره ای “Let Me In” که روی تغییر شکل های بسیار شدید پس از جراحی های زیبایی تمرکز می کنند، پذیرفته شد، وی می دانست بالاخره شانسی پیدا کرده تا بتواند زندگی خود را تغییر دهد. مونلین پس از پذیرفته شدن از سوی این برنامه تلویزیونی به کره جنوبی پرواز کرد و تحت چندین عمل جراحی قرار گرفت و نتیجه پس از آن این بود که گویی شخصی کاملا جدید متولد شده است.
چهره قبل و بعد جراحی پلاستیک

چهره قبل از جراحی مونلین

تغییرهای شوکه کننده پس از جراحی زیبایی

نسخه تایلندی این برنامه معروف، هزینه جراحی اصلاحی فک ، پیشانی و پلک وی را پرداخت کرده و حتی برای جلوه بهتر کمی هم بوتاکس به وی تزریق شد و همچنین تحت درمان های پوستی قرار گرفت تا آثار جای جوش و لک از صورت او پاک شود. در نهایت پس از گذشت یک دوره نقاهت سه ماهه ، تغییر این مرد جوان آنچنان شوکه کننده بود که حتی مادرش او را نشناخت. در فصل سوم نسخه تایلندی این برنامه ، نوپاجیت مونلین جدید درست در میز مقابل مادرش در رستوران نشسته است ولی مادرش درحالی که منتظر اوست با چهره ای گریان به دوربین می گوید:”من واقعا دلم برایش تنگ شده و بازی نمی کنم!” و همزمان پسرش بلند شده و سمت او قدم برمی دارد.

چهره قبل و بعد جراحی پلاستیک

مونلین و مادرش برای اولین بار پس از جراحی همدیگر را دیدند

چهره قبل و بعد جراحی پلاستیک پسر تایلندی

نوپاجیت سوال می کند: “مادر ، منو یادت میاد؟ به من نگاه کن” و سپس مادرش جواب می دهد: “این تویی ؟ واقعا خودتی؟” به گفته افراد پشت صحنه این برنامه ، این زن مجبور شد آثار زخم ناشی از جراحی را پیدا کند تا در نهایت متقاعد شود به راستی با پسر خودش صحبت می کند. این پسر اظهار داشت:”مردم می گویند من شخص متفاوتی هستم. اکنون حس بهتری دارم. قبلا مردم می گفتند صورت تو نرمال نیست و جامعه تو را قبول نمی کند، اکنون دوستان بیشتری دارم.” اگرچه نوپاجیت اکنون شبیه یکی از مدل های مرد کره جنوبی شده ولی می گوید هنوز هم از درون همان آدم قبلی هستم و هنوز قلب من متعلق به “توب” زن تغییرجنسیت داده ای است که سه سال پیش با او در فیس بوک آشنا شدم و از آن زمان همیشه پشتوانه من بوده است.

چهره قبل و بعد جراحی پلاستیک

شبیه شدن جوان تایلندی به مدل های مرد کره جنوبی پس از جراحی زیبایی

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

همچنین بخوانید :  تصاویر دیدنی قبل و بعد پسرجوان مالزیایی پس از جراحی پلاستیک!
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-22 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد