تلاش ناموفق پسر۲۱ ساله برای شبیه شدن به دیوید بکهام!

تلاش ناموفق پسر۲۱ ساله برای شبیه شدن به دیوید بکهام!اختصاصی سایت نیک صالحی

پسری شبیه دیوید بکهام ، پسر ۲۱ ساله ای که قبلا به شدت سعی داشت با جراحی پلاستیک شبیه دیوید بکهام شود ، اکنون از پشیمانی خود می گوید.

پسری شبیه دیوید بکهام

پسری شبیه دیوید بکهام ، یکی از هواداران دیوید بکهام که ۲۰،۰۰۰ پوند برای انواع عمل جراحی برای شبیه شدن به این ستاره فوتبال هزینه کرده بود ، نزدیک بود برای این علاقه خود را به کشتن دهد! به گزارش نیک صالحی جک جانسون سال ها با وجود عدم مشابهت ظاهری با دیوید بکهام سعی داشت تا شبیه او شود ولی با دیدن خود در آینه و عدم موفقیتش قصد خودکشی داشت. او اکنون از این تلاش دست برداشته و به دیگران اخطار می دهد تا از راه او پیروی نکنند. “من سعی کردم تا جان خود را بگیریم چون شبیه شدن به بکهام یک کار تمام وقت و بسیار سخت بود. تلاش برای شبیه شدن به او نزدیک بود مرا به کشتن دهد و من نمی خواهم دیگران همین اشتباه را مرتکب شوند.”

پسری شبیه دیوید بکهام

جراحی ناموفق برای شبیه شدن به بکهام

جراحی پلاستیک برای شبیه شدن به سلبریتی ها

او که قصد داشت خودش را تبدیل به “بکهام جک” اهل ناتینگهام کند ، هر ماه تزریق تغییر رنگدانه های پوست و همچنین عمل پرتز لب ، چانه و گونه و  تزریق بوتاکس به پیشانی و … انجام می داد. این مرد ۲۱ ساله هزینه های جراحی را از کمک هزینه معلولیت ، گرفتن وام و قرض پول از برادرش پرداخت می کرد. و اکنون در تلاش است تا قرض و وام های خود را که رقم آن به ۱۴۰۰۰ پوند می رسد پرداخت کند و می گوید دیگر قصد انجام هیچ گونه عمل جراحی پلاستیک را ندارد.

پسری شبیه دیوید بکهام

مصاحبه با پسری که قصد داشت شبیه دیوید بکهام شود

پسری شبیه دیوید بکهام

سال گذشته داستان علاقه جک به شبیه شدن به فوتبالیست اسبق دیوید بکهام در اخبار حداقل ۱۰ کشور دنیا پخش شده و موجب مشهورتر شدن او شد و از این رو کلینیک هایی بدون دریافت هزینه برای او عمل لیپوساکشن ، بوتاکس و پرتز لب انجام دادند. او می گوید: “من اکنون دنبال توجه و یا شهرت نیستم ، چرا که دیگر آن جنبه ماجرا برای من مهم نیست. وقتی در برنامه ای سوال کردند که آیا خوشحالم یا نه، جواب دادم خوشحالم ولی به راستی این گونه نبود و در حقیقت از درون در بدترین نقطه زندگی ام بودم.” چهارماه پیش جک با مصرف دوز بالایی از قرص سعی در خودکشی داشت ولی یکی از دوستانش او را پیدا کرده و به بیمارستان رساند.

پسری شبیه دیوید بکهام

فوتبالیست اسبق دیوید بکهام

پس از چندین جلسه مشاوره با روانپزشک ، او متوجه شد که این جوان دچار اختلال خود زشت پنداری است ، که در طی این وضعیت روانی، شخص مدت طولانی در نگرانی عیوب ظاهری اش به سر می برد. ” واضح است که دیوید بکهام را سرزنش نمی کنم و این تقصیر او نیست . من به شدت می خواستم شبیه او باشم و نزدیک بود جانم را نیز از دست بدهم.” “هیچکس نباید سعی کند شبیه سلبریتی ها باشد، من نمونه این مورد هستم، شما فقط باید خودتان باشید.” تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :