پرنس جورج در روز اول مدرسه به همراه پدرش ویلیام

پرنس جورج در روز اول مدرسه به همراه پدرش ویلیام اختصاصی سایت نیک صالحی

پرنس جورج در روز اول مدرسه ، پسر کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در اولین روز مدرسه شرکت کرد.

پرنس جورج در روز اول مدرسه

پرنس جورج در روز اول مدرسه | دوک کمبریج شاهزاده ویلیام اظهار داشت که پسر کوچکش پرنس جورج روز شادی را در اولین روز مدرسه تجربه کرد، گرچه وی مجبور شد بدون همسر باردارش کیت میدلتون ، فرزندشان را تا مدرسه همراهی کند. به گزارش نیک صالحی اخیرا اعلام شد کیت ۳۵ ساله سومین فرزندشان را باردار است ولی مانند بارداری های پیشین، او دچار تهوع های بسیار شدید صبحگاهی است و گرچه امیدوار بود در روز اول مدرسه پسرشان جورج ، او را همراهی کند ولی گویا در نهایت قادر به این کار نشد.

پرنس جورج و پدرش پرنس ویلیام

شهریه مدرسه عالی رتبه پرنس جورج

هزینه مدرسه ابتدایی پرنس جورج  سالانه ۲۰،۰۰۰ پوند است و آنها اظهار داشتند که هیچ تدارک خاصی برای “پادشاه آینده انگلستان” ندیده اند و با او مانند کودکان دیگر رفتار خواهد شد و در روز اول مدرسه ، او مانند دیگر بچه ها با همکلاسی ها و معلمان ، میز و دستشویی آشنا شده و سپس در زمین بازی با دیگر بچه ها کمی بازی خواهد کرد. جورج چهار ساله هنگام رسیدن به مدرسه با پدرش پرنس ویلیام بسیار نگران بود ولی ظاهرا از اینکه مادرش همراهشان نبود، ناراحت به نظر نمی رسید.

یونیفرم مدرسه پرنس جورج چهار ساله

پرنس جورج در روز اول مدرسه

پسر کیت میدلتون با یونیفرم جدید و رسمی این مدرسه شامل یک ژاکت آبی با آرم قرمز ، شورت و جوراب آبی ، کفش های بدون بند و کیفی با نام خودش “جورج کمبریج” به آنجا رسید. پرنس ویلیام همچنان که دست پسرش را محکم گرفته بود، پسرش را به در مدرسه رساند، درست مانند ۳۰ سال پیش که مادرش دیانا همین کار را در روز اول مدرسه انجام داد.

کیف مدرسه پرنس جورج که نام او به عنوان جورج کمبریج در آن نوشته شده است

جورج همچنین با معلمش خانم هلن هاسلم دست داد و دست در دست او و پدرش به سر کلاس رفت . ویلیام پیش از بازگشت، حدود ۴۰ دقیقه در مدرسه ماند و سپس بازگشت. او از کاخ کنسینگتون تا این مدرسه در جنوب لندن را با اتومبیل خانوادگی شان رنج رووِر رانندگی کرده بود.

جورج در کنار معلم و پدرش

بارداری سوم کیت میدلتون

گفته می شود مادر او از اینکه نتوانسته آنها را تا مدرسه همراهی کند ناراحت شده ولی به دلیل شرایط خاص “تهوع تند بارداری” (Hyperemesis Gravidarum) قادر به این کار نشد، چرا که افراد دچار این وضعیت بیش از ۵۰ بار در روز دچار تهوع می شوند و تا حدی بسیار شدیدتر از “تهوع های صبحگاهی” معمول است.

جورج در حین دست دادن با معلمش

پسر ویلیام و کیت با نام جورج کمبریج در بین همکلاسی هایش شناخته خواهد شد و درعین حال او در یکی از مدارس برتر لندن تحصیل خواهد کرد که کمی غیررسمی تر از مدرسه ای است که پدر و عمویش پرنس هری در آن شرکت کرده بودند.

  

شاهزاده ویلیام سوار بر اتومبیل رنج روور خود هنگام رسیدن به مدرسه

جورج و پدرش شاهزاده ویلیام در روز اول مدرسه

  

کیت میدلتون و همسرش در روز چهارشنبه هفته گذشته در هوای بارانی لندن

پرنسس دیانا و پسرش ویلیام در روز اول مدرسه در سال ۱۹۸۷

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-09-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :