هواوی

زنی پس از ۲۶ سال هویت اصلی خود را به پسرش افشا کرد!

زنی پس از ۲۶ سال هویت اصلی خود را به پسرش افشا کرد! اختصاصی سایت نیک صالحی

پرستار کودک ربا ، یک زن چینی به تازگی اعتراف کرده که پسر ۲۷ ساله اش را در کودکی از خانواده دیگری دزدیده است.

پرستار کودک ربا

پرستار کودک ربا ، یک زن چینی اخیرا اعتراف به ربودن پسری از خانواده ای کرد که ۲۶ سال پیش او را برای پرستاری نزد او سپرده بودند. به گزارش نیک صالحی هی شیائوپینگ ۴۸ ساله اهل ایالت سیچوان چین در ماه آگوست گذشته نزد مقامات محلی اعتراف به آدم ربایی کرد. پلیس از آن زمان بازپرسی در این مورد را شروع کرده ولی قادر نیست صرفا تنها بر اساس ادعای وی پرونده تشکیل دهد. این زن می گوید پس از به دنیا آوردن دو فرزند و از دست دادن آنها در همان نوزادی، او برای مشاوره نزد بزرگ ترهای دهکده رفت. آنها به او گفتند تنها راه این است که فرزندی از یک خانواده دیگر را بزرگ کند. در سال ۱۹۹۲ وی به با یک کارت شناسایی جعلی به شهر رفت و به عنوان پرستار کودک یک پسر ۱ ساله مشغول کار شد. او می گوید پس از گذشت سه روز،  او کودک را با خود به دهکده خود آورد و نام پسر را از روی نام پسر دومش لی جین شین گذاشت.

زن چینی که با گذشت ۲۶ سال اعتراف به ربودن کودکی کرد که زمانی پرستار وی بود

افشا شدن راز زن پس از ۲۶ سال

این پسر اکنون ۲۷ سال دارد ولی در طی تمام سال هایی که وی با شیائوپینگ بوده، کسی دنبال او نیامده است. در سال ۱۹۹۵ پس از به دنیا آمدن دخترش، شیائوپینگ در مورد برگرداندن پسر به خانواده اش فکر کرد ولی از ترس زندان، کودک را نگه داشت و او را مانند پسر خودش بزرگ کرد. این خانم در مصاحبه ای گفت: “می دانم کارهای بدی کردم، ولی من همیشه با او مانند پسر خودم رفتار کردم و  او نیز با من همانند مادر واقعی خودش رفتار می کند.” شیائوپینگ می گوید پس از دیدن یک فیلم مستند در مورد پیرزنی که ۵۰ سال تمام در جستجوی پسر گم شده اش بود، سرانجام تصمیم گرفت به این ماجرا اعتراف کند. این برنامه چنان روی این زن تاثیر گذاشت که او حقیقت را پسرش گفت و خود را به پلیس معرفی کرد. این زن به گزارشگران گفت ، اگرچه پسرش در مورد اینکه او حقیقت را می گوید متقاعد نشد ولی مدت کمی پس از شنیدن این اعتراف ، برای کار به شهر دیگری رفت. پسر این زن لی جین شین می گوید: “من هرگز تصور نمی کردم او مادر من نباشد چراکه او با من بسیار خوب بوده ، واقعا برایم مهم نیست که والدین واقعی ام را پیدا کنند.”

پرستار کودک ربا چینی مدعی است که پسر ۲۷ ساله اش را از کودکی دزدیده است

پرستار کودک ربا چینی

پلیس ، اطلاعت لی را در بین پایگاه اطلاعات افراد گمشده وارد کرده ولی تاکنون مشخصات هیچ یک از آن افراد با او همخوانی نداشته است. به طور عجیبی حتی در سال ۱۹۹۲ در شهراصلی این پسر، گزارشی از گمشدن پسر در بین مدارک پلیس یافت نشده است. شیائوپینگ می گوید که او در هر صورت به دنبال خانواده واقعی لی خواهد بود و پس از یافتن آنها، دوره زندانی شدن خود را نیز سپری خواهد کرد. طبق گفته یک وکیل حقوقی، اگر این پرونده واقعی باشد، این زن طبق قانون جرایم ۱۹۷۹ محکوم به بیش از پنج سال زندان خواهد شد. گرچه محدودیت این چنین جرایمی تا سقف پنج سال است و ممکن است حتی اگر متهم شناخته شود، به زندان فرستاده نشود. اخیرا به لطف گزارش شیائوپینگ به یک خبرگزاری برای پخش شدن داستان و شاید کمک به پیدا شدن خانواده واقعی لی، این ماجرا در چین بسیار جنجالی شده است. هفته پیش یک روزنامه ماجرای او را چاپ کرد و تبدیل به یکی از سوژه های داغ شبکه های اجتماعی شد، برخی معتقدند در هر صورت او باید دوره زندانی شدن را بگذراند چه خانواده واقعی پیدا شود و چه نشود ، در حالی که  کاربران دیگر او را یک “مادر واقعی” می دانند و نمی خواهند او زندانی شود. تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-01-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :