سوارکاری حرفه ای دختر ۱۹ ساله استیو جابز وارث کمپانی اپل!

سوارکاری حرفه ای دختر ۱۹ ساله استیو جابز وارث کمپانی اپل! اختصاصی سایت نیک صالحی

ایو جابز دختر ۱۹ ساله و کوچکترین فرزند استیو جابز و همسرش لارن پاول-جابز یکی از اسب سواران حرفه ای است.

وارث کمپانی اپل

وارث کمپانی اپل ، استیو جابز پدر ایو جابز موسس شرکت اپل است، بنابراین تعجبی ندارد دختر او نمی تواند لحظه ای از گوشی آیفون خود دور بماند! به گزارش نیک صالحی وارث ۱۹ ساله کمپانی اپل و کوچک ترین دختر استیو جابز در حالی که آیفون خود را در داخل کمربندش گذاشته بود در جشنواره زمستانی اسب سواری در ولینگتون-فلوریدا شرکت کرد. ایو همچنان که در محوطه قدم می زد، در پیراهن سفید و شلوار هماهنگ با آن خوش تیپ به نظر می رسید.

ایوا جابز کوچکترین دختر استیو جابز

دختر استیو جابز

او در این روز به جسیکا اسپرینگستین دختر ۲۶ ساله ترانه نویس و خواننده معروف بروس اسپرینگستین پیوسته بود که او نیز در لباس مخصوص در آنجا دیده می شد. هر دو آنها در این فستیوال زمستانی که در مرکز اسب سواری بین المللی پالم بیچ در حال برگزاری است شرکت کردند که تا اوایل آوریل نیز ادامه خواهد داشت.

جسیکا اسپرینگستین دختر خواننده معروف بروس اسپرینگستین

در این رویداد بزرگ، رقابت کننده ها از تمام گروه های سنی در یک دوره ۱۲ هفته ای در رشته های مختلف شرکت خواهند داشت. ایو جابز که در حال حاضر مشغول تحصیل در دانشگاه استنفورد است از جمله اسب سواران موفق این دوره بوده و تجربه چند ساله شرکت در مسابقات ملی و بین الملی اسب سواری را دارد.

یکی از فرزندان و وارثان کمپانی بزرگ اپل

وارث کمپانی اپل

در فستیوال سال گذشته او در طول هفته هشتم و نهم به ترتیب مقام های اول دوم را از آن خود کرده بود. در سال پیش از آن مادر او لارن پاول- جابز یک مزرعه ۱۵ میلیون دلاری در ویلینگتون خریداری کرد و او به طور مداوم در آنجا به همراه میسی کلارک (یکی از استادان سوارکاری) به رقابت و تمرین می پرداخت. به گفته خبرگزاری بیزینس اینسایدر دختر استیو جابز در رقابت های جهانی اسب سواری از جمله در همپتونز، کنتاکی، کانادا و انگلستان شرکت داشته است.

تیپ سوارکاری دختر استیو جابز در فلوریدا

ایو جابز در حال حاضر با یوهِنیو گارزا پرس یکی دیگر از اسب سواران و دانشجوی رشته تجارت دانشگاه میامی ارتباط دارد. در عین حال جسیکا که دومین فرزند پدرش بروس و مادرش پتی اسکلفا است، از دیگر اسب سواران با تجربه این مسابقات محسوب می شود. استیو جابز موسس معروف کمپانی اپل دارای چهار فرزند به نام های لیزا ، رید ، ارین و ایوا است. وی در سال ۲۰۱۱ بر اثر ایست تنفسی ناشی از سرطان لوزالمعده در منزلش در کالیفرنیا درگذشت. تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

همچنین بخوانید :  ایده هایی از برنامه های جالب برای روز معلم
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi