هدیه عاشقانه باراک اوباما به مناسب تولد ۵۴ سالگی همسرش

هدیه عاشقانه باراک اوباما به مناسب تولد ۵۴ سالگی همسرش اختصاصی سایت نیک صالحی

هدیه باراک اوباما به همسرش ، میشل اوباما تصویری از هدیه ای که مناسبت تولدش از همسرش باراک اوباما دریافت کرده بود را به اشتراک گذاشت.

هدیه باراک اوباما به همسرش

هدیه باراک اوباما به همسرش ، میشل اوباما تولد ۵۴ سالگی خود را “تلخ و شیرین” می نامد ولی به نظر می رسد به لطف همسرش رئیس جمهور اسبق باراک اوباما ، بخش شیرین آن بیشتر باشد! به گزارش نیک صالحی میشل به تازگی عکسی از یک دسته گل زیبا به همراه یک کارت از طرف باراک اوباما در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی منتشر کرد. وی از اوباما تشکر کرده و در پیامی در کنار عکس نوشت: “تو بهترین دوست من و بزرگترین هوادار منی و دریافت گل و هدیه از طرف تو هرگز برایم تکراری نخواهد شد.”

تصویری از دسته گل و کارت پستالی که اوباما به همسرش هدیه داد

باراک اوباما و همسرش

به نظر می رسد اوباما در روز تولد همسرش در رقابت با برخی از هواداران او در شبکه اجتماعی بوده است، چرا که عده ای از هواداران میشل نیز در روز تولدش برای وی کارت پستال ارسال کرده و در شبکه اجتماعی پست کردند. میشل در جواب پیام های تبریک تولد نوشت: “می دانم که تولدها گاهی تلخ و شیرین (۵۴!) است، ولی پیام هایی از امید ، سخاوتمندی و صمیمیت همیشه به خاطرم می آورند که چقدر خوش شانس و خوشبختم.”

باراک اوباما پیام تبریک تولد همسرش را در روی تقویم او نوشته است

هدیه باراک اوباما به همسرش

اوباما نیز برای تبریک تولد همسرش در صفحه شخصی خود نوشت: “تو تنها همسر و مادر فرزندانم نیستی ، تو بهترین دوستمی. قدرت ، وقار و عزم راسخ تو را دوست دارم. تولدت مبارک” دختر بزرگ میشل و باراک اوباما نیز برای تبریک مادرش نوشت: “قدرت تو در ورای عقاید تو نهفته است، نه در جثه و پول!”

باراک اوباما رئیس جمهور اسبق ایالت متحده و همسرش میشل اوباما

خانواده اوباما پس از تمام شدن مدت ریاست جمهوری ، این روزها از زندگی به عنوان یک شهروند معمولی لذت می برند ولی گویا در سال ۲۰۱۸ همچنان که به نیمه انتخابات نزدیک می شویم، اوباما قصد فعالیت بیشتری دارد. کیتی هیل سخنگوی وی در گفتگویی گفته بود: “او آگاه است که وارد کردن خودش به مسئولیت های سیاسی کار را برای دیگر افراد فرقه دموکرات سخت خواهد کرد تا مورد توجه قرار بگیرند.” “شما می توانید انتظار داشته باشید که وی در آینده به نسل بعدی رهبران دموکرات کمک کند.”

باراک اوباما در کنار دو دخترش مالیا و ساشا اوباما

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-01-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi