نیکول کیدمن و همسرش کیت اربن در جشنواره فیلم تورنتو

نیکول کیدمن و همسرش کیت اربن در جشنواره فیلم تورنتواختصاصی سایت نیک صالحی

نیکول کیدمن در جشنواره تورنتو ، ستاره مشهور نیکول کیدمن و همسر خواننده اش در جشنواره فیلم تورنتو شرکت کردند.

نیکول کیدمن در جشنواره تورنتو

نیکول کیدمن در جشنواره تورنتو | نیکول کیدمن یکی از سرشناس ترین ستاره های هالیوودی است که برای بسیاری از نقش های ماندگار فیلم ها شناخته شده است. به گزارش نیک صالحی وی روز چهارشنبه در فرودگاه سیدنی با چهره ای گرفته و مغموم دیده شد ولی روز جمعه هنگام ورود به مراسم فرش قرمز جشنواره فیلم تورنتو به نظر می رسید در خلق و خوی بهتری به سر برده و لبخند از لبانش محو نمی شد. او  به همراه همسرش کیت اربن برای افتتاحیه فیلم جدیدش “The Upside” در جشنواره تورنتو در کشور کانادا شرکت کرد.

نیکول کیدمن در جشنواره تورنتو

تیپ نیکول کیدمن در جشنواره فیلم تورنتو

نیکول کیدمن در جشنواره تورنتو به همراه همسرش

این ستاره ۵۰ ساله که بسیار جوانتر از سن واقعی خود به نظر می رسید در این رویداد سینمایی یک پیراهن مشکی رنگ پوشیده بود که در برخی قسمت های لباس جزئیات چین داری داشت و همچنین از مجموعه وسیعی از جواهرات با سنگ الماس مانند گوشواره، گردنبند، دستبند و چندین حلقه استفاده کرده بود.

نیکول کیدمن در جشنواره تورنتو

زوج معروف کیت اربن و نیکول کیدمن در کانادا

کیت اربن همسر ۴۹ ساله و خواننده سبک کانتری وی نیز یک کت و شلوار خاکستری را با یک کروات قهوه ای ست کرده بود. این زوج که در سال ۲۰۰۶ ازدواج کرده و دو دختر به نام های ساندی رز ۹ ساله و فیت مارگارت ۶ ساله دارند ، همچنان بسیار صمیمی در برابر دوربین عکاسان فرش قرمز قرار گرفتند.

نیکول کیدمن در جشنواره تورنتو

نیکول کیدمن و همسرش کیت اربن در جشنواره فیلم تورنتو

تیپ نیکول کیدمن در شهر تورنتو

نیکول کیدمن در روز شنبه نیز با تیپ دیگری در جشنواره فیلم تورنتو شرکت کرد. وی یک پیراهن سفید آستین بلند که دارای گلدوزی و تزئینات نقره ای رنگ بود به تن داشت و با یک کیف چرم مشکی استایل او کامل می شد. داستان فیلم کمدی “The Upside” ساخته هاروی وینستین، بر اساس ارتباط بین یک مرد متشخص ثروتمند و ویلچری و یک مجرم بیکار است که برای کمک به او استخدام شده است.

نیکول کیدمن در جشنواره تورنتو

تیپ دیگر نیکول در جشنواره تورنتو ۲۰۱۷

فیلم کمدی و جدید با بازی نیکول کیدمن

نیکول در این فیلم ، نقش شخصیتی به نام یونه را بازی می کند و اخیرا در مورد این شخصیت گفته بسیار برای او هیجان انگیز است چراکه از لهجه اصلی خودش برای بازی در این نقش استفاده کرده است. “در فیلم اخیرم من باید دوباره از لهجه خودم استفاده کنم، چیزی که بیشتر دوست دارم تکرار شود.” “من به گروه گفتم اگر این شخصیت استرالیایی باشد بهتر است و کوین هارت و برایان کارانستون به طور عجیبی به من نگاه کردند، چراکه شخصیت “یونه” در این فیلم به عنوان یک فرد امریکایی در فیلمنامه نوشته شده بود، ولی هاروی وینستین گفت: “باشه ، او استرالیاییه” ”

نیکول کیدمن در جشنواره تورنتو

نیکول کیدمن در شهر تورنتو

نیکول کیدمن در جشنواره تورنتو

نیکول در فرودگاه شهر سیدنی    

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-09-10 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو