واکنش کیت میدلتون نسبت به نامزدی برادرشوهرش شاهزاده هری

واکنش کیت میدلتون نسبت به نامزدی برادرشوهرش شاهزاده هریاختصاصی سایت نیک صالحی

نامزدی شاهزاده هری ، کیت میدلتون در گفتگوی بسیار کوتاهی نظر خود را نسبت به نامزدی برادرشوهرش شاهزاده ویلیام ابراز کرد.

نامزدی شاهزاده هری

نامزدی شاهزاده هری | دوشس کمبریج کیت میدلتون درست یک روز پس از منتشر شدن اخبار نامزدی برادر شوهرش ، در گفتگوی کوتاهی در لندن، اظهار داشت برای پرنس هری و مگان مارکل “بسیار خوشحال” است. به گزارش نیک صالحی کیت که سومین فرزندش را باردار است همچنان که پیراهن طرح داری از طراحی های “کیت اسپید” به تن داشت و آن را با کیف و کفش زرشکی ست کرده بود به موزه فاندلینگ در لندن رسید.

نامزدی شاهزاده هری

حضور کیت میدلتون در موزه فاندلینگ در لندن

او در مورد اخبار روز دوشنبه مبنی بر اعلام نامزدی رسمی شاهزاده هری با بازیگر امریکایی مگان مارکل گفت: “من و ویلیام بسیار خوشحالیم. اخبار بسیار هیجان انگیزی است.” “این دوران برای هر زوجی اوقات بسیار شادی است و ما برای آنها بهترین ها را آرزومندیم و امیدواریم ازاین لحظات شاد لذت ببرند.” چند ساعت پیش از گفتگوی کوتاه کیت میدلتون ، مگان مارکل و پرنس هری برای اولین بار در یک مصاحبه دونفره شرکت کردند و مارکل اظهار داشت که رفتار کیت میدلتون با او “فوق العاده” بوده و در ادامه صحبت او ، هری نیز تاکید کرد هر دو نفر آنها، ویلیام و کیت “شگفت انگیز” بودند.
نامزدی شاهزاده هری

کیت میدلتون همسر نوه ملکه انگلیس شاهزاده ویلیام

صحبت های پرنس هری در مورد نامزدی اش با مگان مارکل

هری در مورد اینکه چطور ارتباطش با مگان مارکل پنهان نگه داشته و سپس او را به برادر و زن برادرش معرفی کرده ، گفت: “بسیار هیجان انگیز بود. منظورم اینه که من مدتی بود با او آشنا شده بودم ولی اصلا در این مورد به کسی چیزی نگفته بودم.” “و بعد ویلیام و کاترین هر دو تمایل خود را به ملاقات با او نشان دادند و از آنجا که آنها در همسایگی ما هستند ، توانستیم چند بار با آنها ملاقات کنیم و کاترین کاملا شگفت انگیز بود، ویلیام هم همین طور و واقعا از ما حمایت کردند.”

نامزدی شاهزاده هری

کیت میدلتون در دیدار با کودکان

شاهزاده هری ۳۳ ساله و خانم مارکل ۳۶ ساله روز گذشته در فتوکال کاخ کنسینگتون در لندن حاضر شده و نامزدی خود را اعلام کردند. هری که در ردیف پنجم رسیدن به سلطنت قرار دارد مدتی است با این بازیگر امریکایی که از تابستان سال گذشته با بازی در سریال “Suits” به شهرت رسیده، آشنا شده است.
نامزدی شاهزاده هری

شاهزاده هری و نامزدش مگان مارکل

نامزدی شاهزاده هری با مگان مارکل

حدود ۱۶ ماه از آشنایی این زوج می گذرد و آنها از طریق یک دوست مشترک خانم که نام او را افشا نکردند، با یکدیگر آشنا شدند و با وجود مسافت زیاد محل زندگی شان، توانستند ارتباط خود را حفظ کنند. این زوج پس از ازدواج در خانه هری (ناتینگهام کاتج) در کاخ کنسینگتون ساکن خواهند شد و مگان مارکل نیز لقب والاحضرت (HRH) را دریافت خواهد کرد و یکی از اعضای خانواده سلطنتی انگلیس خواهد شد.

نامزدی شاهزاده هری

حلقه نامزدی مگان مارکل با طراحی خود شاهزاده هری

انتظار می رود او نیز رتبه دوشس را در دربار کسب کند، همانگونه که کیت میدلتون پس از ازدواج با نوه ملکه انگلیس در سال ۲۰۱۱ تبدیل به دوشس کمبریج شد. این زوج به صورت پنهانی در اوایل این ماه (نوامبر) نامزد شدند ولی پیش از آن هری در ماه اکتبر مگان مارکل را برای ملاقات و صرف چای با مادربزرگش ملکه الیزابت دوم به کاخ باکینگهام برده برد. تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :