اولین حضور عمومی مگان مارکل و کیت میدلتون در کنارهم!

اولین حضور عمومی مگان مارکل و کیت میدلتون در کنارهم!اختصاصی سایت نیک صالحی

مگان مارکل و کیت میدلتون ، کیت میدلتون و مگان مارکل در کنار یکدیگر و همراه با دیگر اعضای خانواده راهی کلیسا برای مراسم عید کریسمس شدند.

مگان مارکل و کیت میدلتون

مگان مارکل و کیت میدلتون ، می توان گفت روز رفتن به کلیسا برای مراسم عید کریسمس بزرگترین روز مگان مارکل پس از اعلام شدن نامزدی او با پرنس هری به شمار می رفت. به گزارش نیک صالحی این بازیگر امریکایی به عنوان اولین فرد غیرانگلیسی به جمع خانواده سلطنتی انگلیس پیوست و همراه با آنها در مراسم کلیسا به مناسبت عید کریسمس شرکت کرد.

مگان مارکل و کیت میدلتون

مزاح نامزد جدید پرنس هری با جمعیت حاضر

 خانواده سلطنتی انگلیس در مراسم روز کریسمس

بازیگر سریال “Suits” برای حضور در این مراسم یک پالتوی کرم از یک برند لوکس کانادایی به تن داشت آن را با یک کلاه قهوه ای و کیف چرم گرد ۹۰۰ پوندی ست کرده بود و در کنار شاهزاده هری مشاهده می شد مراسم روز کریسمس یکی از بزرگترین مراسم هایی است که خانواده سلطنتی انگلیس همگی باهم در آن شرکت می کنند و عده ای نیز در مسیر آنها صف کشیده بودند تا بتوانند نگاهی به این خانواده بیاندازند.

مگان مارکل و کیت میدلتون

پرنس ویلیام و هری در کنار همسرانشان در حین رفتن به کلیسا برای شرکت درمراسم روز کریسمس

مگان مارکل و کیت میدلتون در کنارهم

مگان مارکل ۳۶ ساله در یک اتفاق غیرمعول به این مراسم که تنها مختص خانواده سلطنتی است دعوت شده بود، چرا که معمولا نامزدهای غیردرباری این خانواده تا پیش از مراسم ازدواج هنوز از طرف ملکه برای شرکت در مراسم های رسمی دعوت نمی شوند. ولی گویا ملکه در سن ۹۱ سالگی تا حدی نسبت به مقررات کمی آسان گیر تر شده است. همچنین در این روز برای اولین بار مگان مارکل در کنار کیت میدلتون و پرنس ویلیام دیده می شد و در حین پیاده روی کوتاهی که تا کلیسا به همراه آنها داشت به نظر می رسید با آنها راحت بود و با لبخند با آنها صحبت می کرد.

مگان مارکل و کیت میدلتون

تیپ مگان مارکل و کیت میدلتون درحین رفتن به کلیسا برای شرکت در مراسم کریسمس

کیت میدلتون که اکنون سومین فرزند خود را باردار است نیز کت گرانقیمتی با طرح چهارخانه از برند لوکس میو میو به ارزش ۲۶۵۵ پوند به تن داشت. در حالی که ملکه الیزابت با اتومبیل و با تیپ بسیار چشمگیری به رنگ نارنجی به کلیسا رسید ، بقیه افراد این خانواده طبق سنت هر ساله یک مایل و نیم راه را پیاده تا کلیسا رسیدند.
مگان مارکل و کیت میدلتون

ملکه الیزابت دوم و همسرش پرنس فیلیپ در مراسم کریسمس

مگان مارکل و کیت میدلتون

تیپ صورتی کامیلا ، همسر پرنس چارلز (پسر ملکه و پدر پرنس ویلیام)

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-12-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد