موهای عجیب و غیرمعمول زن ۸۱ ساله ای اهل ویتنام!

موهای عجیب و غیرمعمول زن ۸۱ ساله ای اهل ویتنام! اختصاصی سایت نیک صالحی

موهای عجیب زن ویتنامی ، تکه ای از موهای یک زن ویتنامی به شکل عجیب و در هم تنیده رشد کرده و رشد آن همچنان ادامه دارد.

موهای عجیب زن ویتنامی

موهای عجیب زن ویتنامی | احتمالا قبلا مشاهده کرده اید که برخی از مردم به شکل عجیبی موهایشان را بلند کرده اند ولی چیزی که موهای بلند خانم ۸۱ ساله ویتنامی را از بقیه متمایز می کند این است که وی حدود سه متر از موهایش را که به شدت در هم تنیده شده اند را مانند یک مار به دور سرش می پیچد. به گزارش نیک صالحی او ادعا می کند از ۲۲ سال پیش تاکنون این قسمت از موهایش بدین شکل رشد کرده و رشد آن ادامه دارد.

همچنین بخوانید :  عکس سوژه خنده و جنجالی یک آگهی فروش خانه در فیس بوک

موهای عجیب زن ویتنامی

موهای ماری شکل زن ویتنامی

موهای عجیب زن ویتنامی به شکل یک مار

“موهای اژدهایی” این خانم به نام ترین تای انجین، اخیرا در شبکه اجتماعی ویتنام جنجالی شده و مردم می پرسند چطور این زن ۸۱ ساله می تواند با چنین مویی که رشد آن بی وقفه ادامه دارد، زندگی کند. ولی این زن می گوید که داشتن چنین مویی انتخاب او نبوده و وی تا سال ۱۹۹۵ موهایی کاملا معمولی داشته است ولی ناگهان متوجه موهای درهم تنیده ای در پشت سرش می شود. او سعی می کند با شانه آنها را جدا کند ولی موفقیت چندانی حاصل نمی شود ، بنابراین آن را کوتاه می کند.

همچنین بخوانید :  ازدواج پیر و جوان خبرساز در اندونزی و خواستگاری دختر جوان از پیرمرد

موهای عجیب زن ویتنامی

رشد عجیب یک تکه مو در هم تنیده در پشت سر زن ویتنامی

ولی دوباره به همان شکل قبل رشد کرده و ضخامت آن نیز به مرور بیشتر می شود. پس از آنکه وی چندین بار به طور مداوم آن را کوتاه کرد، در نهایت تصمیم گرفت به آن اجازه رشد دهد و اکنون پس از ۲۲ سال موهای ماری و عجیب او به سه متر رسیده است.

همچنین بخوانید :  شرایط نادر پسربچه ای که گرسنگی لحظه ای او را راحت نمی گذارد!

موهای عجیب زن ویتنامی

موهای عجیب و غیرمعمول زن ۸۱ ساله

نگهداری از موهای در هم تنیده

زندگی با چنین موهای عجیبی به همان شدتی که می توان تصور کرد سخت است. اولین سختی آن این است که توجه زیادی را به خود جلب می کند و خانم ترین تای می گوید او باید آن را به شکل یک بان بزرگ در پشت سرش بسته و هر زمان بیرون می رود آن را بپوشاند، چرا که مردم همیشه می خواهند به آن دست بزنند و یا بچه ها انواع مختلف سوالات را در این مورد از او می پرسند. شستن این موها نیز کار آسانی نیست، شامپو زدن آنها به تنهایی حداقل یک ساعت زمان برده و خشک کردن آن تمام روز وقت می برد چرا که ساقه های مو به شدت در هم تنیده هستند.

همچنین بخوانید :  وضعیت عجیب دختری که اشک بنفش از چشم او خارج می شود!

موهای عجیب زن ویتنامی

این زن ادعا می کند دیگر به این موهای عجیب عادت کرده است

تفاوت ظاهری بین موهای ماری شکل این زن با موهای معمولی اش

همچنین این قسمت از موهای اژدهایی رنگ متفاوتی نسبت به موهای نرمال او دارد. موهای طبیعی او تیره است که شروع به خاکستری شدن کرده ولی موهای در هم تنیده او به رنگ قهوه ای روشن بوده و هیچ گونه علائم سفید شدن مو در آن دیده نمی شود. با وجود تمام سختی های حمل و نگهداری این موهای ماری ۳ متری، این خانم ویتنامی ادعا می کند به آنها عادت کرده و اکنون حتی از آن به عنوان “موهایی از بهشت” یاد می کند.

همچنین بخوانید :  غذای مورد علاقه برخی چهره های معروف تاریخ

    موهای عجیب زن ویتنامی

موهای عجیب زن ویتنامی

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :