تیپ ملانیا ترامپ هنگام ملاقات با رئیس جمهور چین و همسرش

تیپ ملانیا ترامپ هنگام ملاقات با رئیس جمهور چین و همسرش اختصاصی سایت نیک صالحی

ملانیا ترامپ در چین ، ملانیا ترامپ به همراه همسرش دونالد ترامپ روز چهارشنبه در ادامه تور آسیا، به چین رسیدند.

ملانیا ترامپ در چین

ملانیا ترامپ در چین | ملانیا ترامپ ۴۷ ساله در تور ۱۲ روزه آسیا ، همسرش رئیس جمهور دونالد ترامپ را همراهی می کند، وی روز چهارشنبه در حالی که کت شیک و بلند مشکی از برند معروف دیور به تن داشت به پکن پایتخت چین رسید و در کنار همسرش ترامپ از هواپیما پیاده شدند. به گزارش نیک صالحی تیپ و ظاهر ترامپ و همسرش نسبت به ورود به کره جنوبی تغییر کرده بود و ظاهرا در طول سفر هوایی کوتاه خود از کره جنوبی به چین ، زمان آن را داشتند تا لباس های دیگری به تن کنند.

تیپ هماهنگ دونالد ترامپ و همسرش ملانیا

تور ۱۲ روزه ترامپ در کشورهای آسیایی

آنها هنگام رسیدن به پکن توسط یک گروه ارتشی و دانش آموزان پرچم به دست مورد استقبال قرار گرفتند. سپس مستقیم به شهر ممنوعه (موزه کاخ واقع در پکن که اغلب مراسم های سیاسی چین در آن برگزار می شود) رفتند و در آنجا رئیس جمهور شین جین پینگ و همسرش مادام پنگ لی یوان با آنها ملاقات و خوش آمدگویی کردند. هرچهارنفر آنها به بازدید در اطراف منطقه تاریخی و صحبت پیرامون جنبه های مختلف شهر ممنوعه پرداختند. سپس در کنار هم و در برابر ساختمان باستانی امپراطوری چین ایستاده و عکس گرفتند.

عکس رسمی ترامپ و رئیس جمهور چین با همسرانشان

ملانیا ترامپ در چین و در منطقه تاریخی شهر ممنوعه

بازدید ترامپ از این منطقه همچنین شامل یک صرف چای غیررسمی با همپای چینی خود می شد، کسی که پیش از این در ماه آوریل در اقامتگاه مار- ا- لاگو ترامپ پذیرایی شده بود. منطقه و عمارت شهر ممنوعه اکنون یکی از اصلی ترین جاذبه های توریستی چین محسوب شده و قدمت آن به قرن پانزدهم بازمی گردد، این کاخ در طول سال ۱۹۱۲ کاخ امپراطوری چین از سلسله مینگ بوده است.

ترامپ و ملانیا هنگام رسیدن به پکن – پایتخت چین

دستورکار ترامپ در چین گفتگو در مورد رویکرد سختگیرانه برای فلج کردن اقتصادی کره شمالی و مذاکراتی با هدف کاهش واردات محصولات چینی زیاد به امریکا خواهد بود، چراکه سال گذشته چین ۳۴۷ میلیارد دلار بیشتر از امریکا به چین کالا فروخت. همچنین قرار است آنها با رئیس جمهور چین و همسرش مادام پنگ در شهر ممنوعه شام صرف کرده و یک اجرای اپرا تماشا کنند.

گردش ترامپ و ملانیا در اطراف محوطه تاریخی شهر ممنوعه به همراه رئیس جمهور چین و همسرش

رئیس جمهور امریکا و رئیس جمهور چین و همسرانشان در بازدید از شهر ممنوعه

صرف چای غیررسمی ترامپ با رئیس جمهور چین شی جین پینگ

استقبال از ترامپ در چین

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

همچنین بخوانید :  تیپ شاد شاهزاده خانم دانمارکی در سفر به برزیل برای المپیک +عکس
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi