پسری که ادعا می کند پیش از تولد در کره زمین، مریخی بوده!

پسری که ادعا می کند پیش از تولد در کره زمین، مریخی بوده! اختصاصی سایت نیک صالحی

مصاحبه با پسرمریخی ، صحبت های خواندنی و جالب پسر روسی که ادعا می کند در گذشته مریخی بوده و دوباره در زمین متولد شده است.

مصاحبه با پسرمریخی

مصاحبه با پسرمریخی | بوریس “بوریسکا” کیپریانوویچ ، پسر ۲۱ ساله روسی ادعا می کند در زندگی پیشین در مریخ می زیسته تا آنکه جنگ هسته ای اتمسفر و تمام تمدن سیاره سرخ را نابود کرده است. سپس او دوباره در کره زمین به دنیا آمده و زندگی گذشته خود را به یاد می آورد! به گزارش نیک صالحی بوریسکا از سه سالگی ادعا می کند از مریخ آمده و مادرش نادشدا نیز می گوید از همان بدو تولد پسرش می دانسته که پسرش خاص است. این زن می گوید در طول زایمان دردی احساس نکرده و وقتی برای اولین باراو را در آغوش گرفته ، نوزاد همانند یک فرد بزرگسال وی را تماشا کرده است. ظاهرا وی بعد از دو هفتگی خودش قادر به نگه داشتن سرش بدون کمک بوده و از چهار ماهگی نیز صحبت کردن را شروع کرده است. مادر وی مدعی است که وی پس از گذشت یک سال و نیم از سنش قادر به خواندن و نقاشی بود و از سن ۲ سالگی وی را در مهدکودک ثبت نام کرده اند و معلمان او فورا متوجه توانایی های شگفت انگیز زبانی و حافظه او شدند.

مصاحبه با پسرمریخی

پسری که ادعا می کند مریخی است

نادشدا می گوید: ” گاهی اوقات حالت نیلوفری (مانند سبک یوگا) می نشست و برای ما از مریخ ، سیستم سیارات و تمدن های دیگر صحبت می کرد و به راستی حیرت زده می شدیم.” ” او می توانست نام تمامی سیاره های منظومه شمسی و تعداد آنها را نام ببرد. ابتدا برای ما دیدن این وضعیت ترسناک بود و فکر می کردم پسرم خارج از کنترل است ولی بعد تصمیم گرفتم صحبت های او را چک کنم تا ببینم آیا به راستی چنین چیزی وجود دارد.” “من چندین کتاب در مورد ستاره شناسی تهیه کردم و پس از آنکه دانستم پسرم چنین اطلاعات وسیعی در مورد این علم دارد شوکه شدم.” ادعا می شود بوریسکا در سال ۱۹۹۶ به همراه تعداد دیگری از هم نوعانش در کره زمین متولد شده تا کمک کنند فاجعه مشابهی در زمین رخ ندهد. بوریس خود و دیگر افراد مشابه اش را “بچه های نیلی” می نامد و می گوید اولین بار به عنوان یک خلبان مریخی در طول دوره مصر باستان ، کره زمین را دیده است.
مصاحبه با پسرمریخی

پسر روسی مدعی مریخی بودن

مصاحبه با پسرمریخی بوریسکا

بوریس می گوید: “من آن زمان را به یاد دارم، ۱۴ یا ۱۵ ساله بودم. مریخی ها تمام مدت در جنگ بودند بنابراین من اغلب با یکی از دوستانم در حملات هوایی شرکت می کردم.” “ما می توانستیم در زمان و فضا در سفینه های گرد پرواز کنیم ولی از یک هواپیمای مثلثی می توانستیم زمین را مشاهده کنیم. سفینه های فضایی مریخی بسیار پیچیده هستند. آنها چند لایه هستند و می توانند بر فراز تمام کهکشان ها پرواز کنند.” بوریس همچنین مریخی ها را چنین توصیف می کند: آنها تا قدی حدود ۲۱۳ سانتی متر می رسند و از ۳۰-  ۳۵سالگی دیگر علائم سن دار شدن در آنها متوقف می شود و با دی اکسید کربن تنفس می کنند. وقتی از وی سوال شد چرا او نیاز به تنفس دی اکسید کربن ندارد، پاسخ داد: “وقتی در این بدن هستم، اکسیژن تنفس می کنم. ولی می دانید اکسیژن باعث پیر شدن بدن می شود.”

مصاحبه با پسرمریخی

مصاحبه با پسرمریخی بوریس کیپریانوویچ

این پسر مریخی می گوید: “نه من از مرگ نمی ترسم. چرا که ما همیشه زنده هستیم.” او همچنین اضافه کرد مردم او هنوز زنده هستند ولی اکنون در نتیجه جنگ هسته ای، در اعماق زمین زندگی می کنند. در مورد تماس او با مصری های باستان، بوریسکا می گوید: “وقتی مجسمه ابوالهول باز شود، زندگی بشری تغییر می کند، این مجسمه یک مکانیسم خاص برای باز شدن داد که جایی در پشت گوش آن پنهان است و من دقیقا یادم نیست.” او همچنین در مورد یک تمدن باستانی به نام “لموریا” صحبت می کند که در زمین می زیستند ولی بر اثر فاجعه طبیعی و جاری شدن آب اقیانوس در تمامی قاره، نابود شده اند. مصاحبه جنجالی بوریس با خبرگزاری پراژکت کاملوت چند سال پیش صورت گرفت و گرچه توجه زیادی را در آن زمان به خود جلب کرد ولی هیچ اطلاعات جدیدی از آن در دست نیست. تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :