لباس مجلسی های زنانه بر تن مرد جوان چینی!

لباس مجلسی های زنانه بر تن مرد جوان چینی!اختصاصی سایت نیک صالحی

مردی با لباس زنانه ، فروشنده مرد چینی برای تبلیغ لباس های زنانه خودش به عنوان مدل آنها را پرو کرده و به مشتری نشان می دهد.

مردی با لباس زنانه

مردی با لباس زنانه ، برخی افراد تمایلی به خرید لباس از وب سایت های چینی ندارند چراکه باوجود قیمت مناسبی دارند ولی ظاهر برخی از تبلیغات آنها با کالای واقعی متفاوت است. از این رو فروشنده ای تصمیم گرفت برای اطمینان بیشتر مشتری ها و نشان دادن ظاهر واقعی لباس ها ، خودش مدلینگ لباس ها را انجام می دهد. به گزارش نیک صالحی از چند روز گذشته تصاویری از یک مدل مرد چینی که مدلینگ لباس های زنانه شده، در شبکه های اجتماعی جنجالی شده است. ظاهرا این عکس ها توسط یکی از مشتری ها که تقاضای عکس واقعی لباس را نموده بود ولی عکس های بیشتری دریافت کرد، منتشر شده است.

مردی با لباس زنانه

لباس مجلسی با مانکن مرد

مانکن مرد برای لباس زنانه

این کاربر شبکه اجتماعی می گوید: “من فروشگاهی پیدا کردم که لباس مجلسی و لباس عروس می فروخت، ولی من به جای عکس تبلیغاتی ، عکس واقعی لباس را خواستم و فروشنده عکس هایی از لباس ها در حالی که خودش آنها را پوشیده بود ، برایم ارسال کرد.” گرچه در درست بودن این گفته تردید وجود دارد، چرا که تاریخ اصلی این عکس ها به ماه اکتبر ۲۰۱۷ بازمی گردد و اولین بار گروهی در فیس بوک آنها را منتشر کرده بودند.

مردی با لباس زنانه

لباس شب های زیبا بر تن مدل مرد

ولی صرف نظر از حقیقت ماجرا در پشت این عکس ها، نمی توان از ایده عجیب و جالب فروشنده برای نشان دادن شکل واقعی لباس ها چشم پوشی کرد. نام واقعی این آقا مشخص نیست ولی او یک شبه تبدیل به یکی از سوژه های محبوب شبکه اجتماعی شد و بسیاری از مردم به تحسین ایده ، فیزیک و مهارت های مدلینگ او پرداختند ، تا جایی که عده ای او را “پرنسس دیزنی” خطاب قرار دادند!
مردی با لباس زنانه

لباس زنانه بر تن مدل مرد

مردی با لباس زنانه

یکی از کاربران نوشته بود: “من لباس هلویی رنگ را انتخاب می کنم، اگر فروشنده آن را بفرستد. ۱۰۰ درصد دوباره خرید خواهم کرد.” و یا کاربر دیگری نوشته بود: “چرا یک مدل خانم را استخدام کنی وقتی خودت به این خوبی می توانی این کار را انجام دهی؟”

مردی با لباس زنانه

تبلیغ مجلسی زنانه با مدلینگ مرد

اگر برایتان جالب باشد که بدانید جنس این لباس ها چیست ، آنها پلی استر، اسپندکس و چرم مصنوعی هستند که در رنگ های مختلف مانند صورتی ، نارنجی ، زرد ، هلویی و بنفش متنوع اند و به لطف این فروشنده، خریدار به خوبی خواهد دید که در صورت خرید لباس چه ظاهری خواهد شد!
مردی با لباس زنانه

لباس مجلسی های چینی زنانه برتن مردجوان

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :