مراسم ترحیم ستاره بالیوودی سری دیوی با حضور چهره های بالیوود

مراسم ترحیم ستاره بالیوودی سری دیوی با حضور چهره های بالیوود اختصاصی سایت نیک صالحی

مراسم تشییع جنازه ستاره هندی سری دیوی با حضور هزاران نفر از مردم هند و برخی از ستاره های بالیوودی در بمبئی برگزار شد.

مراسم ترحیم سری دیوی

مراسم ترحیم سری دیوی ، همسر و دختران اسطوره بالیوودی سری دیوی کاپور درحالی که در مراسم ترحیم این ستاره در کنار جسد وی ایستاده بودند، دیده می شدند. به گزارش نیک صالحی در طی مراسم ترحیم سوپراستار بالیوودی سری دیوی که روزگذشته در شهر بمبئی برگزار شد، هزاران نفر از هواداران این بازیگر در خیابان ها صف کشیدند تا آنها نیز برای آخرین بار با ستاره معروفشان وداع کنند.

عکس خانوادگی سری دیوی و همسرش در کنار دخترانشان

سری دیوی ستاره ۵۴ ساله بالیوود هفته گذشته پس از شرکت در مراسم عروسی برادرزاده اش در دبی- امارات متحده عربی در وان حمام هتل دچار حمله قلبی شد و گفته می شود دلیل اصلی مرگ وی غرق شدن در وان حمام است و در طی چند روز گذشته پس از بازجویی های پلیس، اجازه داده شد پیکر این بازیگر به هندوستان بازگردد. بانی کاپور همسر سری دیوی و دخترانش جانوی و کوشی نیز در کنار دیگر هوادرانی که با چشم های گریان وانت حاوی تابوت سری دیوی را دنبال می کردند، حضور داشتند.

جنازه سری دیوی پوشیده در ساری مورد علاقه اش در تابوت

مراسم تشییع جنازه و مرده سوزی سری دیوی

از اوایل صبح روز چهارشنبه، مردم هند شروع به صف کشیدن پشت نرده امنیتی قرار داده شده در نزدیکی خانه سری دیوی کردند، چرا که پیکر او را در آنجا قرار داده شده بود تا در شب مراسم تشییع جنازه را انجام دهند. برخی از مردم حاضر گل های رز در دست داشتند و عده ای دیگر نیز عکس هایی از این ستاره فقید را در دست گرفته بودند تا نسبت به او ادای احترام کنند. گفته می شود حدود ۷۰۰۰ نفر از راه های دور و نزدیک برای شرکت در این مراسم به این محل آمده بودند.

همسر سری دیوی در کنار مراسم ترحیم همسرش

مراسم ترحیم سری دیوی

ردیفی از مرسدس بنزهای افراد معروف و همچنین اتومبیل های اقوام و خانواده این بازیگر نیز از دروازه دیگری وارد این مراسم شدند. سلبریتی ها طبق رسم هندوها در مراسم ترحیم، با لباس های سفید حضور پیدا کردند. بدن سری دیوی را نیز با پیراهن ساری قرمز و طلایی مورد علاقه اش پوشانده و درون یک تابوت شیشه ای قرار داده بودند. جسد وی در آخر روز چهارشنبه در یک مراسم خصوصی هندو سوزانده و خاکستر شد.

حضور بانی کاپور همسر سری دیوی و دخترانشان جانوی و کوشی در کنار جنازه وی

بازیگر بالیوودی دیپیکا پادوکان در مراسم تشییع سری دیوی

مدهوری دیکسیت بازیگر هندی در کنار همسرش

آیشواریا رای با لباس سفید در مراسم ترحیم سری دیوی

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-03-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :