تیپ ملکه لتیزیا اسپانیا برای حضور در یک جلسه خیریه در مادرید

تیپ ملکه لتیزیا اسپانیا برای حضور در یک جلسه خیریه در مادرید اختصاصی سایت نیک صالحی

لتیزیا ملکه اسپانیا با تیپ مشکی در جلسه ای که برای حمایت از قربانیان خشونت های خانگی در مادرید برگزار شده بود شرکت کرد.

لتیزیا ملکه اسپانیا

لتیزیا ملکه اسپانیا ، ملکه لتیزیا اسپانیا روز چهارشنبه در جلسه ای با موضوع خشونت های خانگی در مادرید شرکت کرد. به گزارش نیک صالحی حضور وی در این جلسه به منظور صحبت با خیریه ای بود که به عنوان حامیان قربانیان خشونت های خانگی در اسپانیا مشغول فعالیت هستند. لتیزیا ۴۴ ساله که مدیر افتخاری این جلسه محسوب می شد، تیپ چشمگیری متشکل از یک کت طرح ببری به تن داشت که آن را روی یک بلوز چرم با سنگ های تزیینی پوشیده بود.

لتیزیا ملکه اسپانیا

تیپ ملکه اسپانیا با کت شیک طرح ببری در شهر مادرید

ملکه اسپانیا که پیش از ازدواج با پادشاه فلیپه ششم به شغل روزنامه نگاری و گویندگی خبر در تلویزیون مشغول بوده، در این جلسه به تنهایی حاضر شده بود. این زوج در سال ۲۰۰۴ با یکدیگر  ازدواج کرده و دو دختر به نام های لیونور ۱۲ ساله (ملکه آینده اسپانیا) و سوفیا ۱۰ ساله دارند.
لتیزیا ملکه اسپانیا

استایل شیک ملکه اسپانیا با بلوز چرم و شلوار مشکی برای حضور در جلسه خیریه ای در شهر مادرید

تولد ۵۰ سالگی پادشاه اسپانیا

این خانواده ساکن کاخ سلطنتی در مادرید اخیرا نیز در یک اتفاق نادر، نمایی از زندگی شخصی خود را با منتشر کردن عکس های خانوادگی از تولد ۵۰ سالگی پادشاه فلیپه به مردم نشان دادند. در این تصاویر که جنبه زندگی نرمال این خانواده را نشان می دهد، پادشاه فلیپه دست دخترش را در یک دست و کوله پشتی او را در دست دیگر گرفته و در حین بردن او به مدرسه است.

لتیزیا ملکه اسپانیا

پادشاه اسپانیا فلیپه ششم در حین بردن دخترش به مدرسه

لتیزیا ملکه اسپانیا

و یا در تصویر دیگر ملکه لتیزیا و دو دخترشان لیونور و سوفیا مشغول تماشای برنامه ای در تلویزیون هستند که تصویر پدرشان پادشاه فلیپه در آن مشاهده می شود.

لتیزیا ملکه اسپانیا

ملکه لتیزیای اسپانیا در کنار دو دخترش سوفیا ۱۰ ساله و لیونور ۱۲ ساله مشغول تماشای تلویزیون

همچنین در عکس دیگری این خانواده چهار نفره را بر سر میز غذا نشان می دهد در حالی که فلیپه مشغول صحبت با یکی از دخترانش است.
لتیزیا ملکه اسپانیا

پادشاه فلیپه ششم در سر میز غذا در کنار همسرش لتیزیا و دو دخترشان لیونور و سوفیا

در ژوئن سال ۲۰۱۴ پس از از ضعف فیزیکی پادشاه خوآن کارلوس اول و همچنین به وجود آمدن رسوایی خانوادگی پیرامون وی، پس از ۳۸ سال سلطنت ، قدرت را به پسرش پادشاه فلیپه تفویض کرد. در طی پنج قرن گذشته این اولین بار است که یک پادشاه اسپانیایی به نفع پسرش از قدرت کناره گیری می کند. تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-21 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :