کالکشن لباس عروس به شکل شخصیت پرنسس های دیزنی!

کالکشن لباس عروس به شکل شخصیت پرنسس های دیزنی! اختصاصی سایت نیک صالحی

لباس عروس پرنسس های دیزنی ، یک برند ژاپنی لباس عروس هایی به شکل شخصیت پرنسس های دیزنی طراحی و تولید کرده است.

لباس عروس پرنسس های دیزنی

لباس عروس پرنسس های دیزنی | بسیاری از خانم ها آرزو دارند در یک مراسم بزرگ و زیبا مانند داستان های افسانه پریان ازدواج کنند. گرچه شاید ازدواج به این سبک چندان مقدور به نظر نمی رسید ولی اکنون یکی از برندهای ژاپنی مجموعه ای لباس عروس تولید کرده که به خانم ها اجازه می دهد برای روز عروسی شان خود را شبیه پرنسس مورد علاقه شان در کارتون های دیزنی دربیاورند! به گزارش نیک صالحی این کالکشن لباس عروس از برند ژاپنی (Kuraudia Co) از لباس هایی به شکل سیندرلا گرفته تا سفیدبرفی متفاوت است و از شش شخصیت بسیار محبوب در این انیمیشن ها الهام گرفته شده اند.

لباس عروس پرنسس های دیزنی

لباس عروس پرنسس های دیزنی

لباس عروس پرنسس های دیزنی

هواداران این شخصیت ها می توانند مانند شخصیت راپونزل ، بل (کارتون دیو و دلبر) ، اریل (کارتون پری دریایی کوچک) ، آئورا (کارتون زیبای خفته)، سیندرلا و یا سفید برفی لباس بپوشند. این مجموعه شامل ۱۴ لباس عروس در رنگ های متفاوت است و از ماه نوامبر به مبلغ ۳۶۰۰ دلار قابل اجاره هستند.

لباس عروس پرنسس های دیزنی

لباس عروس به شکل شخصیت سیندرلا

میزان شباهت این لباس ها به شخصیت های داستانی

در میان این لباس ها لباس سمبلیک سیندرلا و یا لباس زرد رنگ شخصیت بل که اخیرا اما واتسون نیز در فیلمی با عنوان مشابه “دیو و دلبر” نقش آن را بازی کرد، فورا قابل شناسایی است. ولی شباهت برخی دیگر از لباس ها به ویژه لباس شخصیت پری دریایی کوچک و یا راپونزل چندان محسوس نیست. همچنین اگر داماد نیز بخواهد شبیه پرنس های افسانه پریان باشد نیز این برند کت و شلوارهایی به این منظور فراهم کرده که قیمت اجاره آنها ۹۰۰ دلار خواهد بود.

همچنین بخوانید :  دلیل عجیب مرد مطلقه چینی برای دزدیدن لباس عروس!

لباس عروس پرنسس های دیزنی

لباسی به شکل شخصیت سفید برفی در رنگ قرمز

لباس عروس های دیزنی تنها موجود در ژاپن البته وقتی رسما این کالکشن در ماه نوامبر سال جاری منتشر شود ، فقط در کشور ژاپن قابل تهیه است. همچنین این برند برای تهیه این لباس ها به صورت رسمی از کمپانی دیزنی مجوز گرفته است. علاوه بر این به نظر می رسد این کمپانی قصد فروش این لباس های زیبا را ندارد، ظاهرا برای آنها اجاره دادن این لباس ها به برخی شرکت ها و یا زوج های ثروتمند پرسودتر است، به خصوص آنکه هزینه اجاره این لباس ها بسیار بیشتر از خرید یک لباس عروس کلاسیک است! نمی توان انکار کرد که این لباس های پرنسسی با مجور رسمی کمپانی دیزنی بسیار زیبا و چشمگیر هستند ولی رقم اجاره آنها نیز به همان نسبت خیره کننده است…

لباس عروس های زیبا  به شکل شخصیت های محبوب انیمیشنی

  لباس عروس پرنسس های دیزنی

لباس شخصیت اریل در پری دریایی کوچک

لباس عروس پرنسس های دیزنی

لباس شخصیت راپونزل

لباس عروس پرنسس های دیزنی

لباس شخصیت سفید برفی

لباس عروس پرنسس های دیزنی

شخصیت بل در دیو و دلبر

لباس عروس پرنسس های دیزنی

لباس های دامادی به شکل شخصیت پرنس های جذاب کارتون های دیزنی

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی پرشین وی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-27 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :