مردی برای خلاصی از غرغرهای همسرش به جنگل فرار کرد!

مردی برای خلاصی از غرغرهای همسرش به جنگل فرار کرد! اختصاصی سایت نیک صالحی

فرار کردن از غرغرهای همسر ، مردی برای خلاصی از دست غرغر کردن های بسیار زیاد همسرش به مدت ده سال به جنگل فرار کرد.

فرار کردن از غرغرهای همسر

فرار کردن از غرغرهای همسر | یک مرد بریتانیایی به مدت ۱۰ سال است که از خانه فرار کرده و درجنگل زندگی می کند، تنها به خاطر اینکه همسر بسیار غرغرویی داشته است. به گزارش نیک صالحی ملکولم اپلیگیت ۶۲ ساله اهل بیرمینگهام ، اخیرا در مورد زندگی جدید و قدیمی خود صحبت کرده است. ماجرای وی در وب سایتی مربوط به یک موسسه خیریه افراد بی خانمان ثبت شده است. او نوشته ۲۵ سال از عمرش را به شغل باغبانی مشغول بوده و از شغلش لذت می برده تا آنکه  ازدواج می کند.

فرار کردن از غرغرهای همسر

مردی که از دست غرغرهای همسرش به جنگل فرار کرد

ناسازگاری عجیب زوج انگلیسی

او در ادامه صحبت هایش می گوید هرچه ساعات بیشتری را کار می کرده، همسرش “عصبانی تر” می شده است. “من سه سال بود با او ازدواج کرده بودم، در طول این سه سال همه چیز خوب بود، باهم خوب کنار می آمدیم ولی با باغبانی من دچار مشکل بود. من دیگر تحمل نیاوردم و خانه را ترک کردم، چون دیگر جر و بحث های ما بسیار زیاد شده بود.”

فرار کردن از غرغرهای همسر

ماجرای عجیب زوج ناسازگار

“او دوست نداشت من مدت زمان بسیار طولانی در بیرون از خانه باشم. رفتار کنترل گر او از دست من خارج شده بود و او می خواست من ساعات کاری ام را کم کنم.” پس او سعی کرد با روش خودش این مشکل را با همسرش حل کند، بنابراین بدون آنکه چیزی بگوید ، به مدت ده سال خانه را ترک کرد.
فرار کردن از غرغرهای همسر

راه حل مرد انگلیسی برای خلاصی از دست همسرش

فرار کردن از غرغرهای همسر

این باغبان نوشته او به مدت پنج سال شب ها در جنگل های نزدیک کینگستون در جنوب غربی لندن در چادر زندگی کرده و روزها در باغ مرکز اجتماع سالمندان، کار می کرده است. تا آنکه یکی از دوستانش می گوید بهتر است در موسسه خیریه افراد بی خانمان ثبت نام کند تا بتواند برای زندگی به آن جا برود. اپلیگیت در گزارش جدیدی، خود را در خانه جدیدش خوشبخت می داند و حتی دوباره با خواهرش که تصور می کرده وی فوت کرده ، تماس برقرار کرده است.

فرار کردن از غرغرهای همسر

زندگی جدید مردی در مرکز افراد بی خانمان

او نوشته: “من می خواهم مردمی که به این موسسه کمک می کنند بدانند، من به راستی برای آنکه شانس دومی در زندگی به من داده شده سپاسگزارم. اکنون یک اتاق دوست داشتنی دارم، می توانم کار کنم و همچنین می توانم زندگی اجتماعی فعالی داشته باشم. من عاشق اینجا هستم، رسما زندگی ام به سمت خوبی هدایت شده است.” همسر وی که نام وی افشا نشده، تاکون در مورد زندگی جدید شوهرش اظهار نظری نکرده است. تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :