غذای سنتی هرساله ایوانکا ترامپ در روز تولد فرزندانش

غذای سنتی هرساله ایوانکا ترامپ در روز تولد فرزندانش اختصاصی سایت نیک صالحی

غذای سنتی ایوانکا ترامپ در روز تولد ، ایوانکا ترامپ هر سال در روز تولد فرزندانش به پیروی از یکی از عقاید چینی، ماکارونی درست می کند.

غذای سنتی ایوانکا ترامپ در روز تولد

غذای سنتی ایوانکا ترامپ در روز تولد | ایوانکا ترامپ به مناسبت تولد ۴ سالگی پسرش جوزف عکسی دو نفره از خود و پسرش در اینستاگرام منتشر کرد. به گزارش نیک صالحی آن دو مشغول لذت بردن از سنت خوردن ماکارونی در روز تولد پسرش بودند، کاری که دختر ۳۵ ساله دونالد ترامپ هر سال به مناسبت تولد همه فرزندانش این کار را انجام می دهد. در این عکس آنها از صحنه ماکارونی خوردن کارتون قدیمی دیزنی “بانو و ولگرد” تقلید کرده و باهم مشغول خوردن ماکارونی بودند.

ایوانکا ترامپ و پسر چهار ساله اش جوزف

تولد ۴ سالگی پسر ایوانکا ترامپ

ایوانکا در کنار این عکس نوشت: “آداب و رسوم روز تولد بهترینه! جوزف تولد ۴ سالگی ات مبارک، با تمام وجودم دوستت دارم.” منظور ایوانکا از آداب و رسوم روز تولد مربوط به یک عقیده چینی است که می گویند ماکارونی های بلند سمبل زندگی طولانی است و چینی ها رسم دارند در روزهای جشن از جمله روز تولد و همچنین سال نو ماکارونی بخورند.

کارتون دیزنی بانو و ولگرد

غذای سنتی ایوانکا ترامپ در روز تولد

ایوانکا و فرزندانش که همگی آنها از سنین بسیار کودکی به یادگیری زبان ماندارین چینی مشغول می شوند، هر ساله این رسم قدیمی چینی را انجام می دهند و هر سه آنها در روز جشن تولد خود یک بشقاب ماکارونی را با مادرشان شریکی می خورند. هر سال نیز دختر ترامپ به مناسبت تولد هریک از فرزندان، عکسی از این مناسبت در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارد. می توان گفت این خانواده یک هفته سرگرم کننده با تم دیزنی داشتند چرا که ظاهرا آنها برای تولد دومین فرزندشان یک جشن تولد با تم کارتون “ماشین ها” برگزار کردند.

ایوانکا ترامپ و دختر شش ساله اش آرابلا

در عکس ایوانکا و جوزف ، آنها در کنار چندین بادکنک با طرح کارتون ماشین ها مشاهده می شوند و میزی که در برابر آنها قرار دارد نیز پوشیده از دستمال هایی با طرح شخصیت “پا پاترول” یکی دیگر از کارتون های محبوب است. ولی جشن تولد و ماکارونی تنها سرگرمی جوزف کوچک نبوده، در عکس دیگری که مادرش به اشتراک گذاشته ، او از یک درخت بالا رفته است. ایوانکا در توضیح کنار این عکس نوشته : ” در یک سال دیگر منتظر ماجراجویی های بیشتر با این میمون کوچولو هستیم.”

جوزف کوشنر ، نوه دونالد ترامپ

ایوانکا ترامپ و همسرش جارد کوشنر ۳۶ ساله در سال ۲۰۰۹ در یک مراسم یهودی ازدواج کردند. این زوج یک دختر به نام آرابلا رز و دو پسر به نام های جوزف فردریک و تئودور جیمز دارند.

ایوانکا دختر رئیس جمهور دونالد ترامپ

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

همچنین بخوانید :  شکیرا و پیکه و دو فرزندشان در فرودگاه میامی +عکس
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi