دو عکس جدید و بانمک از پرنسس شارلوت با عکاسی کیت میدلتون!

دو عکس جدید و بانمک از پرنسس شارلوت با عکاسی کیت میدلتون! اختصاصی سایت نیک صالحی

عکس پرنسس شارلوت ، کیت میدلتون به مناسبت فرستادن دخترش به مهدکودک دو عکس جدید و زیبا از او گرفته است.

عکس پرنسس شارلوت

عکس پرنسس شارلوت ، به تازگی به مناسبت اولین روز فرستادن پرنسس شارلوت به مهدکودک دو عکس از وی منتشر شده که آنها را مادر او کیت میدلتون دوشس کمبریج گرفته است. به گزارش نیک صالحی دختر دو ساله پرنس ویلیام و کیت میدلتون که در ردیف چهارم سلطنت انگلیس قرار دارد قبل از رفتن به مهد کودک ویلکاکس در روی پله های کاخ کنسینگتون عکس گرفته است. در یکی از عکس ها شارلوت در روی پله های بیرونی این کاخ مشهور نشسته و درعکس دیگر این دختر کوچولو در حالی که نرده ها را گرفته ، روی پله ها ایستاده است.

عکس پرنسس شارلوت

عکس بانمک و زیبا از پرنسس شارلوت به مناسبت اولین روز فرستادن او به مهدکودک

مهد کودک پرنسس شارلوت

کیت که روز گذشته تولد ۳۶ سالگی خود را جشن گرفت به عنوان یک عکاس مشتاق و مبتدی شناخته می شود  حتی سال گذشته نیز یک جایزه افتخاری از سوی جامعه عکاسی سلطنتی دریافت کرد. گرچه همیشه عکاسان برجسته مسئول گرفتن عکس های رسمی از خانواده سلطنتی انگلیس هستند ولی کیت میدلتون در سال ۲۰۱۵ بدون در نظر گرفتن این رسم دربار ، خودش اولین عکس رسمی دخترش شارلوت را گرفت. در آن عکس پرنس جورج کوچک، خواهر تازه به دنیا آمده اش شارلوت را در خانه شان در انمرهال در آغوش گرفته بود.

عکس پرنسس شارلوت

شارلوت دختر کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

عکس پرنسس شارلوت

این پرنسس کوچک در این مهد کودک شاگرد تمام وقت خواهد بود و هزینه کلاس های آن از روز دوشنبه تا جمعه کمی بیش از ۳۰۰۰ پوند است و گفته می شود همچنان که بچه ها می توانند مدت زمان زیادی را به بازی بگذرانند، چیزهای مختلفی نیز به آنها آموخته می شود. در عکس های تازه منتشر شده از پرنسس شارلوت، وی قد و موهای بلندتری نسبت به آخرین باری که در سفررسمی خانواده اش به لهستان و آلمان مشاهده شد، دارد.

عکس پرنسس شارلوت

کارت کریسمس کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام و دو کودکشان پرنس جورج و پرنسس شارلوت

دختر کیت میدلتون قرار است در این مهد که در کنار ساختمان معروف تالار رویال آلبرت واقع شده از سفالگری و شعر لذت ببرد. گرچه پیش از شروع رسمی ، از والدین وی دعوت می شود مدت کوتاهی همراه او آنجا مانده و بازی کنند و سپس پس از مشاهده اینکه او به تنهایی می تواند آنجا بماند، از ویلیام و کیت تقاضا می شود تا آنجا را ترک کنند. هزینه سالانه این مرکز برای جلسات صبح ۹۱۵۰ پوند و برای جلسات بعد از ظهر ۵۴۰۰ پوند است ولی منابع کاخ کنسینگتون تنها از واژه “تمام وقت” استفاده کرده و اینکه شارلوت تنها جلسات صبگاهی را شرکت می کند و یا بعداز ظهر و یا هر دو آن را، دقیقا مشخص نکرده اند. تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

همچنین بخوانید :  غافلگیر شدن زوج جوان هنگام گرفتن عکس عروسی +عکس
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-10 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :