عکس های خانوادگی زیبایی که وارونه و خنده دار از آب درآمد!

عکس های خانوادگی زیبایی که وارونه و خنده دار از آب درآمد! اختصاصی سایت نیک صالحی

عکس خانوادگی خنده دار ، خانواده ای که قصد گرفتن عکس خانوادگی بسیار زیبا و حرفه ای داشتند در نهایت عکس های عجیب و خنده دار تحویل گرفتند!

عکس خانوادگی خنده دار

عکس خانوادگی خنده دار ، خانواده ای اهل ایالت میزوری اخیرا با انتشار مجموعه ای از “عکس های حرفه ای” خنده دارشان تبدیل به سوژه شبکه های اجتماعی شده اند. به گزارش نیک صالحی در ماه مه سال گذشته ، دیو و پم زارینگ تماسی از طرف زنی میانسال داشتند که برای بازاریابی با آنها تماس گرفته و خودش را یک عکاس حرفه ای باتجربه معرفی کرد. از آنجا که چند سال از ازدواج این زوج می گذشت آنها این موقعیت را زمان مناسبی برای گرفتن اولین عکس خانوادگی یافتند و تصیم گرفتند با پرداخت حدود ۲۵۰ دلار پیشنهاد این عکاس به اصطلاح حرفه ای را پذیرفته و یک عکس خوب و حسابی بگیرند.

عکس خانوادگی خنده دار

عکس خانوادگی خنده دار خانواده زارینگ به شکل شخصیت های کارتونی

این زوج و دو پسرشان کَد ۱۲ ساله و کانر ۸ ساله و شارون مادر دیو خود را به یک پارک جنگلی دوست داشتنی در سنت لوئیز رساندند. جلسه عکسبرداری عالی پیش رفت و خانم عکاس به آنها گفت در طی چند هفته بعدی و پس از ویرایش عکس ها با آنها تماس خواهد گرفت. ولی پس از گذشت چند ماه ، این خانواده تقریبا همه چیز را در مورد عکس خانوادگی فراموش کردند، احتمالا فکر کردند قربانی کلاه برداری شده و دیگر خبری از عکاس نخواهد شد.
عکس خانوادگی خنده دار

عکس خانوادگی خنده دار خانواده ای اهل میزوری

سوژه های  خنده دار شبکه اجتماعی

ولی هفته گذشته “عکاس حرفه ای” بالاخره با پم تماس گرفت و اظهار داشت کار ویرایش عکس ها تمام شده و عکس ها با پست برای آنها ارسال خواهد شد. روز پنج شنبه خانواده زارینگ یک بسته که محتویات آن را یک سی دی و چند عکس تشکیل می داد، دریافت کردند ولی قطعا به هیچ وجه انتظار چیزی که دیدند را نداشتند. پم در مورد واکنش خود پس از دیدن عکس ها به خبرنگار گفت: “من هرگز انقدر در زندگی ام نخندیده بودم. بچه ها حسابی سردرگم شده بودند، فکر می کردند ما داریم با آنها شوخی می کنیم. آنها مدام می گفتند ما شبیه شخصیت های کارتونی لگو شده ایم.” پم ادعا می کند عکاس به او گفته در روز عکسبرداری “سایه ها واقعا بد بودند” و در واقع استاد عکاسی او هرگز به او ویرایش روی عکس ها را یاد نداده است. او همچنین پیشنهاد داده در صورت عدم رضایت از نتیجه عکس ها ، دوباره آن را تکرار خواهد کرد.

عکس های خانوادگی زیبایی که وارونه و خنده دار از آب درآمد!

عکس خانوادگی عروس و مادرشوهر خانواده زارینگ

عکس خانوادگی خنده دار

پم می گوید: “من به او گفتم راضی هستیم” ، ولی به جای عکاسی مجدد، از وی تقاضای عکس های اورجینال و اولیه را کرده است. این خانواده چنان این عکس ها را بامزه یافتند که حیف شان آمد آن را با همه دنیا به اشتراک نگذارند، بنابراین آنها را در فیس بوک به اشتراک گذاشته و نوشتند: “صبر کنید! این شوخی نیست. ما برای عکس ها به عکاسی که خود را حرفه ای می دانست پول پرداختیم.  لطفا این عکس های واقعی که برای ما فرستاده را تماشا کنید… او می گوید در آن روز آفتابی و زیبا ، سایه ها بسیار بد بودند و استاد او هرگز ویرایش عکس ها را به او یاد نداده است. سال ها بود این چنین نخندیده بودم، شما نیز می توانید این عکس ها را به اشتراک بگذارید.” این عکس ها به سرعت تبدیل به سوژه داغ شبکه اجتماعی شد و در فیس بوک به تنهایی در کمتر از یک هفته ۳۰۰،۰۰۰ بار به اشتراک گذاشته شد. محبوبیت این عکس ها چنان بالارفته که حتی برخی از وب سایت های عکاسی در مورد چگونگی ویرایش عکس ها به سبک خانواده زارینگ به آموزش پرداخته اند! تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :