عروسی شاهزاده صربستانی با یک طراح گرافیک در بلگراد

عروسی شاهزاده صربستانی با یک طراح گرافیک در بلگراداختصاصی سایت نیک صالحی

عروسی شاهزاده صربستانی ، پرنس فیلیپ صربستان با دختر یک نقاش در شهر بلگراد ازدواج کرد.

عروسی شاهزاده صربستانی

عروسی شاهزاده صربستانی | پرنس فیلیپ صربستان یکی از اعضای خانواده سلطنتی صربستان روز شنبه با نامزدش دانیکا مارینکوویک در یک مراسم عروسی باشکوه در شهر بلگراد ازدواج کرد. به گزارش نیک صالحی دانیکا ۳۰ ساله و طراح گرافیک، برای روز عروسی خود لباسی سفید با آستین های کلوش و دامن دنباله دار پوشیده بود که در جلو لباس با یک پاپیون بسیار بزرگ استایل داده شده بود.

عروسی شاهزاده صربستانی

مراسم ازدواج رسمی پرنس فیلیپ صربستان

مراسم ازدواج پرنس فیلیپ صربستان

این زوج هر دو در حین برگزاری مراسم عقد سنتی در کلیسای جامع تاج های بسیار بزرگ بر سر داشتند. داماد ۳۵ ساله نیز کت و شلوار صبح را با یک کت جلیقه ای سفید و کروات ست کرده بود. برخی دیگر از افراد سلطنتی اروپایی از جمله ملکه سوفیا اسپانیا و ولیعهد سوئد پرنسس ویکتوریا از جمله مهمانان مهم این مراسم به شمار می رفتند.

عروسی شاهزاده صربستانی

تاج های بزرگ در مراسم ازدواج سنتی پرنس فیلیپ صربستان

فیلیپ در اوایل این تابستان به صورت رسمی نامزدی خود را با دانیکا اعلام کرده و به همین مناسبت عکسی از این زوج با چهره ای خندان روی پله های کاخ سلطنتی بلگراد منتشر شد. فیلیپ که یک برادر دوقلو نیز دارد، دومین فرزند بزرگ ولیعهد پرنس الکساندر است. افراد سلطنتی ارشد صربستانی در انگلستان تحصیل کرده و اکنون در زمینه اقتصاد در لندن کار می کنند.
عروسی شاهزاده صربستانی

مهمانان مهم مراسم ولیعهد سوئد ویکتوریا و ملکه اسپانیا

عروسی شاهزاده صربستانی با یک طراح گرافیک

پدر دانیکا نیز یک نقاش برجسته امپرسیونیست است که با طراح روکساندا ایلینسیک کار می کند ، بنابراین عروس با زندگی های سطح بالا بیگانه نیست و از آنجا که به نظر می رسد از سفر لذت می برد پیش از این عکس هایی از خود در سفر به شهر سویا و میلان در اسپانیا و کرواسی در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته بود.

عروسی شاهزاده صربستانی

عروس و داماد پرنس فیلیپ و دانیکا هنگام خروج از کلیسا

او در بلگراد متولد شده و رسما شهروند فرانسوی به شمار می رود و مانند همسر جدیدش فیلیپ در انگلستان تحصیل کرده و پیش از شروع حرفه اش در زمینه طراحی، از کالج هنر چلسیا در لندن فارغ التحصیل شده است. صربستان که سابقا بخشی از کشور یوگوسلاوی بوده اکنون جمهوری هستند ولی خانواده سلطنتی آنها از سال ۲۰۰۱ در کاخ سلطنتی بلگراد زندگی می کنند.
عروسی شاهزاده صربستانی

لباس عروس دنباله دار دانیکا

عروسی شاهزاده صربستانی

پرنس فیلیپ صربستان

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :